поликистозни яйчници

  • 3 182
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря ти Rali. И аз пих дуфастон след това костилбегит но май не помага  затова съм решила да направя лапаро  дано да имам успех .

# 16
Аз в края на юни започвам кломид,големи надежди имам.Доки казва да съм го пиела 6 месеца и ако няма резултат ще съм на инжекции,били по силни.
Ти колко време пи Кломид?Гледаха ли те на ехограф по време на овулацията?Мерси предварително

# 17
пиех го 2 месеца но фолека не иска да порасте и да се пукне за то реших да направя лапаро. Надявам се при теб да има добър резултат . УСПЕХ
Аз в края на юни започвам кломид,големи надежди имам.Доки казва да съм го пиела 6 месеца и ако няма резултат ще съм на инжекции,били по силни.
Ти колко време пи Кломид?Гледаха ли те на ехограф по време на овулацията?Мерси предварително

# 18
Надявам се да има,доки ми каза че 6 месеца  да съм го пиела и ако не става,или на инжекции или на лапаро. Confused

# 19
  • Мнения: 3
Здравейте Grinning

Тъкмо реших, че ми се подрежда живота и мога да мисля за бебе и... поликистозни яйчници (току-що се връщам от поликлиниката). Според статиите, които четох (благодаря за линковете), единственият ми симптом е много нередовен цикъл, но на ехографа се показаха доста големи кисти - фоликулите не можело да се пукат, удебелена стена, уголемени яйчници... Малко бях шашната и не възприемах много-много.

Лекарката препоръча да не тръгвам веднага за операция и ми предписа Диане-35 за шест месеца и после ще се види какво е положението. Обмислям да отида и на друг лекар за всеки случай.

Много ме е страх да не се окажат нещата безнадеждни Sad

# 20
  • Мнения: 3 715
На мен Диане 35 не ми се струва най-добрият избор на лекарство. Аз лично бих потърсила и второ мнение. На мен навремето Диането не ми помогна особено много в борбата с кистите. Ефектът от него беше временен и в крайна сметка се стигна до лапаро.

# 21
  • Мнения: 769
Стига с това Диане 35, бе хора, не съм чула на някой да е помогнало трайно.. като че ли го предписват като не знаят какво друго да кажат... И аз съм го вземала около 9 месеца и не е трябвало!

На мен ми изръзиха ново 20 - от 3 години си мисля е съм с ПКЯ, правиха ми лапараскопия, онзи ден ходих при една еднокриноложка професорка - нямала съм поликистоза.... еди разбери на кого да вярвам вече... newsm78

# 22
  • Мнения: 157
Аз преди няколко години си лекувах кистите с Диане-35 и си мислех,че съм приключила с този въпрос, ама тогава се борех с едни гадни пъпки, дето ми бях излезли. А сега искам бебе Praynig и отидох профилактично на лекар, а той - пак Диане ми изписа. майче има нещо вярно, че само това знаят. "Едно си баба знае, едно си бае"  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 1 353
Какви са симптомите  на поликистозните яйчници.Трябва ли да се изследваш непременно за да разбереш ,че нямаш такъв проблем.?
Преди да поема пътя на многото идследвания за установяването дали мога или немога да имам деца установиха че имам поли кистозни яйчници. А как го откриха!? Една вечер по време на секса получих адска блка която на премина до обяд на следващият ден и отидох на лекар. За да се изчистя трябваше да пия известно време противозачатъчни. Поликистозните яйчници се опразували от систематично натрупвани на неспукани фуликоли.

# 24
  • Мнения: 304
Понеже и аз имам проблем с кисти (макар 4е нямам постажена диагноза ПКЯ ) ре6их да се включа в теми4ката с едно въпрос4е :
Ако имам редовен цикъл и ову то кистите (които се появяват и се пукат сами ) могат ли да са при4ина за липсата на бременност newsm78

Общи условия

Активация на акаунт