С какво ви дразнят свекървите- 90

  • 55 405
  • 801
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
О, Боже, аз си мислех, че за да се почувства обичан един мъж, той отива при любовницата си, а се оказа, че съм се объркала- той отивал при мама, да яде мусака.

# 751
  • Мнения: 6 982
О, Боже, аз си мислех, че за да се почувства обичан един мъж, той отива при любовницата си, а се оказа, че съм се объркала- той отивал при мама, да яде мусака.
Внимавай, щото ти разчиташ твой Говендър да ходи при кръшни девойки, а току виж ти цъфне на вратата с купичка. Grinning

# 752
  • Мнения: X
Ужас! Отивам да зареждам кутии с муцане и да ги пращам по куриер.

# 753
  • Мнения: X
Я, виж, ти! За това ли моята днес пратила 4 различни сладкиша у нас. Хахаха!

# 754
  • София
  • Мнения: 24 839
Мойта свекърва не можеше да готви хубаво, освен картофена супа и кекс.
Кексът наистина го биваше и при всеки удобен случай пращаше на синчето- от 350 км. разстояние и той беше в състояние да го ликвидира наведнъж.
Правила съм по нейната рецепта, тя дори го е одобрявала, но не- като на мама не можах да го докарам. Joy
Но пък, винаги ми е признавал, че всичко друго е по- вкусно от нейното.
И да, било ми е кеф, че се справям качествено, а не се налага да ме издебне и да хвърли манджата в тоалетната.

# 755
  • Мнения: X
Моята готви уникално, за мой срам.

# 756
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нормално е след като мама не може да готви и златните ръчички да не могат, щом има кой да поеме това вкъщи. И е нормално да го одобрява.
Моята свекърва готви, но аз не ѝ харесвам нещата. Тя е от старите столови готвачки. Все още има някои храни, които мъжът ми не одобрява, когато аз ги правя, затова, като много знае, оставям сам да ги прави.

# 757
  • Мнения: 5 375
Ма ко, "бабиера" да се каже на съвременна жена на 60 е пресилено, а и изкукала отгоре. Уверявам те, че много  "бабиери" са на светлинни години напред  по компетентности  от някои твои връстнички.

# 758
  • София
  • Мнения: 24 839
Нормално е след като мама не може да готви и златните ръчички да не могат, щом има кой да поеме това вкъщи. И е нормално да го одобрява.


Не, нормално за мен е, след като мога да сготвя по- добре, да го направя, а не да ям буламач от мързел да се мръдна. Mr. Green

# 759
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нормално е след като мама не може да готви и златните ръчички да не могат, щом има кой да поеме това вкъщи. И е нормално да го одобрява.


Не, нормално за мен е, след като мога да сготвя по- добре, да го направя, а не да ям буламач от мързел да се мръдна. Mr. Green
Е, щом така сте се разбрали, явно ти си свободна по цял ден и поемаш готвенето.
На мен обаче не ми е приоритет манджата и кухнята, затова готвя, когато съм на кеф и когато имам време.

# 760
  • Мнения: 6 982
За свекърва ми ще си замълча, но баба му беше велика готвачка. Мъчно ми е, че я няма вече да я питам как да му направя курабийки, както си трябва щом проимаме кухня близките 1-2 месеца. Подари ми страхотни гювечета. Ех...

# 761
  • София
  • Мнения: 24 839

Е, щом така сте се разбрали, явно ти си свободна по цял ден и поемаш готвенето.
На мен обаче не ми е приоритет манджата и кухнята, затова готвя, когато съм на кеф и когато имам време.

Не, никога не съм била, освен по майчинство- винаги съм работила на пълен работен ден, че и на ненормиран.
И не- да сготвя вкусна храна за семейството не е приоритет, а напълно нормална домакинска дейност.
 

# 762
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нормална дейност, която смяташ за твое задължение, иначе ще го изтървеш навън, така ли?

# 763
  • София
  • Мнения: 24 839
Нормална дейност, която смяташ за твое задължение, иначе ще го изтървеш навън, така ли?

Не, бе, колко пъти да обясня- нормална дейност, която преценявам че мога да свърша по- качествено от него, а от там ще има по- добър резултат за семейството ми.
И за мен лично.
Аз и други неща правя по- добре, без да ме мързи и да се примирявам, че живея в цигания, ама доволна, че не съм се минала.
Други неща той правеше, защото наистина ги умееше повече.
И никой не е издигал в култ търкането на дивана, нито е пазил диети и свалял килограми.

# 764
  • Мнения: 4 420
Ох, щот пък всички домакини са слаби. Хайде сега не закачай диетите, че това не е критерий за мързеливост.

Общи условия

Активация на акаунт