С какво ви дразнят свекървите- 90

  • 55 380
  • 801
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 17 851
Наистина има мързеливи и смотани жени, които ще седнат и ще чакат ..., но има и мързеливи и смотани мъже, Смотаняци има и при двата пола. Обаче какво общо има това с темата за свекървите?

Общото с темата е, че когато жената не може да готви, например, е анатемосвана като некадърница, галена Богданка и разнасяна от свекървата из цяло село, но когато и льольо не може да отмени жена си, е горканчото на маминка и трябва да бъде нахранен незабавно. Мамичка си пази малко кърма за всеки случай.

# 766
  • Мнения: X
Мъжо е много суетен по отношение на килограми, а и професионално трябва да пази форма, така че готвенето у нас е "модерно". Скоро гостува при майка си и ми сподели, че много му ставало лошо на стомаха, въпреки че била много вкусна храната, но му нареждала много и различни ястия на масата с големи порции.

# 767
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нормална дейност, която смяташ за твое задължение, иначе ще го изтървеш навън, така ли?

Не, бе, колко пъти да обясня- нормална дейност, която преценявам че мога да свърша по- качествено от него, а от там ще има по- добър резултат за семейството ми.
...
Не знам колко пъти трябва да обясниш, но всеки път го въртиш различно. Един път казваш, че която оставя мъжа си да хвърля боклука и да чисти, да не се чудела, че ходел навън и т.н. Друг път казваш, щом е за теб, че си преценила, че го можеш по-добре. Трети път казваш трето. Още на първия път имах някои въпроси, които пропусна, затова приемам така, както аз съм го разбрала, а именно - страх те е, че мъжът ти ще избяга от теб, ако не му слугуваш и си била в негова услуга, независимо, дали си работела и ти или не. Още смяташ всички жени за мързеливи, щом оставят мъжете си да вършат някакви домакински дейности. И още - щом има проблеми в едно семейство, то жената е виновна, че не е хвърлила боклука.

# 768
  • Мнения: 6 970
За мен хвърлянето на боклука е мъжко задължение. Grinning Сериозно го казвам.

# 769
  • София
  • Мнения: 24 839
За мен хвърлянето на боклука е мъжко задължение. Grinning Сериозно го казвам.

Разбира се, че е мъжко задължение.
Оборката в колата също.
Както и миенето на прозорците, и носенето на торбите, поправянето на брави, чистенето на прахосмукачката и разните други ремонти........ Simple Smile

# 770
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Като носенето на торбите е мъжко задължение, защо така ги ожали горките мъже, че пазаруват и жените им това не го били свършили?

# 771
  • Мнения: 6 970
За мен хвърлянето на боклука е мъжко задължение. Grinning Сериозно го казвам.

Разбира се, че е мъжко задължение.
Оборката в колата също.
Както и миенето на прозорците, и носенето на торбите, поправянето на брави, чистенето на прахосмукачката и разните други ремонти........ Simple Smile
При нас от това лято и чистенето на прах (прахосмукачка или метла) е негово задължение, защото с моята кашлица дето едвам се пооправих (още не съвсем на 100%) не е добра идея да вдигам прах във въздуха. Всеки път като опитам да хвана метлата, ме излавя и ме изръчква в съседната стая, за да не дишам, докато чисти. То и при нас покрай ремонтите ссе събира повечко прах.

# 772
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
Оправихте ли свекървите докато карах ски два дни? Защото няма да прочета 30-40 страници, които са изписани.

# 773
  • Мнения: 6 604
Оборката на моята кола пак ли е негово задължение?🤔

# 774
  • София
  • Мнения: 24 839
Оправихте ли свекървите докато карах ски два дни? Защото няма да прочета 30-40 страници, които са изписани.

Не си и заслужава- поради липса на свекърви мен ме ядат няколко персони- нищо интересно. Simple Smile

# 775
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Оправихте ли свекървите докато карах ски два дни? Защото няма да прочета 30-40 страници, които са изписани.
Тъкмо на пазаруването се върнахме . Joy
Само дето този път Абсурт твърди, че е мъжка работа да носи торбите

# 776
  • Мнения: 6 970
Оправихте ли свекървите докато карах ски два дни? Защото няма да прочета 30-40 страници, които са изписани.
Блазе ти! Аз цял уикенд съм затворена вкъщи и само гледам върхове на картинка.

Яд ме е само за готината картинка на тая тема - замина без време - за нула време изписахме 50 стр.

# 777
  • София
  • Мнения: 24 839

Тъкмо на пазаруването се върнахме . Joy
Само дето този път Абсурт твърди, че е мъжка работа да носи торбите

Боже, чак този път ли разбра какво твърдя? newsm78
Запиши си го, голям пробив е за теб! Mr. Green

# 778
  • Мнения: 18 664
Оправихте ли свекървите докато карах ски два дни? Защото няма да прочета 30-40 страници, които са изписани.
Размотава се,с този скъп спорт.Свекърва ти има ли ски,женицата?
Блазе ти че го можеш!

# 779
  • Мнения: 5 362
Ма ко, не адвокатствам на никой, но и не приемам да се обижда  някой толкова директно. Бих защитила всяка от вас, дори и мненията ни да се различават.

Общи условия

Активация на акаунт