Токуда Болница София - тема 26

  • 131 569
  • 757
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 16 874
Еееее, моят доктор......
Радвам се, че се задържа и успях да родя при него!
Ако някой разбере къде отива - да пише.

# 376
  • Мнения: 19 690
Много странно, изобщо не го очаквах Shocked

Аз имам някакви телефони (или имах), но не знам дали са активни.

# 377
  • Мнения: 16 874
Носеха се слухове за него още от ноември месец, че ще напусне заедно с Карагьозов. Но ето, не през януари, но все пак напуска Sad

# 378
  • Мнения: 99
Сигурно ли е ... защото аз имам записани часове при него и за раждане живот и здраве ... 😄

# 379
  • Мнения: 16 874
Кога имаш час при него?

# 380
  • Мнения: 99
Бях миналия месец при него, нищо не каза , а от юли всяка седмица поред съм си записала

# 381
  • Мнения: 16 874
Айде като ти мине следващия час пиши, да знаем Simple Smile
Дано да остане!

# 382
  • София
  • Мнения: 4 884
Според мен напуска. Днес бях при Колева и си казаха някакви неща, тип прощални.

Апропо, днес в Токуда преглеждаше др Шевкетова от Надежда?! Тя не беше ли отишла да работи във Виена инвитро при Станулов?

# 383
  • София
  • Мнения: 2 666
Според мен напуска. Днес бях при Колева и си казаха някакви неща, тип прощални.

Апропо, днес в Токуда преглеждаше др Шевкетова от Надежда?! Тя не беше ли отишла да работи във Виена инвитро при Станулов?

Виена инвитро са част от Токуда. Не им вървеше центъра и искаха да го разработят повече.

# 384
  • Мнения: X
Видяхме се миналият месец случайно, каза, че засега няма да напуска, но явно е сменил мнението си. Ще го издирваме.

# 385
  • Мнения: 16 874
Апропо, днес в Токуда преглеждаше др Шевкетова от Надежда?! Тя не беше ли отишла да работи във Виена инвитро при Станулов?
Да не би да развива новия инвитро център на Токуда?

# 386
  • Мнения: 134
Eeee, много тъпо! (за Димитров). Това ми беше алтернативата, ако реша да имам второ. (и моята докторка- Лазарова напусна).......Всички напускат! И си спомням,че и Лазарова до последно не казваше на пациентките си,че ще напуска...може да е някакъв вид политика, знам ли!

# 387
  • Мнения: X
Лазарова е в Шейново, мисля.

# 388
  • Мнения: 134
Да, там е. Ама аз харесвах Токуда и заради неонатолозите, изследванията ,които правят и тн...., а не само заради АГ-тата.

# 389
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
А от новодошлите лекари в Токуда някой има ли впечатления? Кой бихте препоръчали за проследяване на рискова бременност?

Общи условия

Активация на акаунт