Токуда Болница София - тема 26

  • 131 781
  • 757
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз имам прекрасни впечатления от Нашар, Апостолова и Велева, те са от новите. Нашар и Апостолова бяха стрално мили и обгрижващи, Велева има малко по хард излъчване, но е много добър специалист също. И трите бяха докторки на рисково бременни, които бяха за зафържане, две от тях родиха преждевременно.

# 391
  • София
  • Мнения: 2 666
Една приятелка с проблеми около забременяването и износването каза, че д-р Апостолова е много компетентна. Беше я впечатлила.

# 392
  • Мнения: 109
А от новодошлите лекари в Токуда някой има ли впечатления? Кой бихте препоръчали за проследяване на рискова бременност?
д-р Мария Атанасова - идва от Майчин дом...

# 393
  • Мнения: 147
Една приятелка с проблеми около забременяването и износването каза, че д-р Апостолова е много компетентна. Беше я впечатлила.
Аз родих при д-р Апостолова след като ме следеше през цялата бременност. Изключително мила и внимателна, звъняла съм й също за допълнителни въпроси по телефона, винаги беше насреща, а дори и да е заета и да не вдигне, връща обаждане Simple Smile За следващо дете пак в Токуда и пак при нея. Simple Smile

# 394
  • Мнения: 99
Официално е - току що ми се обадиха  да отменят часовете ми при д-р Димитров, напуснал е .

# 395
  • Мнения: 16 876
Прочетох в една друга тема, че др. Димитров ще работи в св. Лазар.

# 396
  • Мнения: 19 706
Ееее, точно в Лазар ли Astonished

# 397
  • Мнения: X
Защо? Една приятелка ще ражда там и големи суперлативи хвърля за болницата.

# 398
  • Мнения: 19 706
Защото нямат (или нямаха) неонатология. Отделно, уж обявената цена е приемлива, но реално раждането излиза доста повече. Помня, че от моята отчетна имаше две момичета, които обявиха 5 и 7 хиляди за раждане, което поне на мен, ми се стори абсурдно. Едното го познавам лично, така че се съмнявам да лъже.

# 399
  • Мнения: X
За неонатологията знам, аз затова и изобщо не съм проучвала подобни болници. Моята приятелка още не е родила, дано не я сполети подобна сметка, че сумите никак не са малки.

# 400
  • Мнения: 16 876
И аз знам, че нямат неонатология.
Може би невероятните суми за раждане са за участие на дули, зебри и подобни дето набират скорост напоследък...

# 401
  • Мнения: X
А аз реших, че цената се надува без знанието на родилката. Все пак дулата е ектра и е нормално да се плаща допълнително. Би било кофти, ако цената се покачва неочаквано, иначе всеки си решава за какво му се харчат пари.

# 402
  • Мнения: 16 876
Аз само предположих. Ходех на жк при една лекарка, която работи в св. Лазар и тя ми е казвала, че цените са изравнени с Токуда и Надежда.
Има там в а някакви акушерки "зебри", страшни сектантки за мен, та затова реших да не би те да ускъпяват услугата.

Мен св. Лазар и като интенриор не ми харесва. А сега с новото отделение на Токуда май няма кой да им съперничи.

# 403
  • София, България
  • Мнения: 456
Една приятелка с проблеми около забременяването и износването каза, че д-р Апостолова е много компетентна. Беше я впечатлила.
Аз родих при д-р Апостолова след като ме следеше през цялата бременност. Изключително мила и внимателна, звъняла съм й също за допълнителни въпроси по телефона, винаги беше насреща, а дори и да е заета и да не вдигне, връща обаждане Simple Smile За следващо дете пак в Токуда и пак при нея. Simple Smile
Абсолютно същите впечатления имам и аз от д-р Апостолова, невероятен специалист и човек. И аз няма да се колебая,ако тръгнем да планираме второ

# 404
  • София
  • Мнения: 4 143
Ще следя с интерес някой да каже наистина къде отива или къде е отишъл д-р Димитров. Раждах при него инза втора бременност пак ще искам да съм си при него независимо в коя болница е отишъл.

Общи условия

Активация на акаунт