Токуда Болница София - тема 26

  • 131 546
  • 757
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 16 872
Потвърждавам.
Вищо особено. Нито си първото нито последното дупе, на което я правят. А и толкова нямаш търпение да се срещнеш с малкия човек, че ти е все едно Simple Smile

# 601
  • Мнения: 754
Благодаря ви, страшно полезно. Не ме притеснява толкова процедурата, просто се чудих, защото съм чувала и за двата метода. 😀

# 602
  • Мнения: 16 872
Предстои ти най-невероятната среща в живота ❤
Няма такова чувство.

При кой лекар си ?
Всичко да ти мине по вода Wink

# 603
  • Мнения: 134
Потвърждавам и аз за К. Хаха- нищо особено...
Най ми беше неприятно, че бях супер жадна по време на самата операция. Имах чувството, че съм някъде в пустинята...
За болките след операцията- ами аз преди да родя бях с ужасно болезнен цикъл. Та след операцията болката в никакъв случай не беше по-силна! Но то е индивидуално....Това са все глупости. Тревогите идват след това с бебето:)

# 604
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Цитат на: Mandy1 link=topic=1012948.msg36878756#msg36878756 Това са все глупости. Тревогите идват след това с бебето:)
[/quote

Аха, потвърждавам! Всичко покрай раждането минава и заминава, но после почва истинския екшън.
Та по този повод да питам и аз да ми препоръчате детски УНГ в Токуда. Видяла съм се чудо с малката, за половин години четири ангини направи, сливиците са все уголемени. Направо не знам вече какво да правя, трябва ми някой адекватен специалист да даде мнение.

# 605
  • София
  • Мнения: 1 537
Цитат на: Mandy1 link=topic=1012948.msg36878756#msg36878756 Това са все глупости. Тревогите идват след това с бебето:)
[/quote

Аха, потвърждавам! Всичко покрай раждането минава и заминава, но после почва истинския екшън.
Та по този повод да питам и аз да ми препоръчате детски УНГ в Токуда. Видяла съм се чудо с малката, за половин години четири ангини направи, сливиците са все уголемени. Направо не знам вече какво да правя, трябва ми някой адекватен специалист да даде мнение.

Д-р Златков - не е детски, но е (или поне беше) шеф на отделението и има богат опит с деца, както и добър подход към тях. В даден момент прецени, че детето е за вадене на сливици и в същото време ми каза, че няма нищо спешно и ми разреши 6 месеца да пробвам с алтернативно лечение (хомеопатия), след което при прегледа съвсем откровено каза, че операция не е нужна. Не знам дали всеки алопатичен лекар би дал такова мнение, като знаем как се вадят лесно сливици на децата.

# 606
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Jiema, на колко беше детенцето ти когато искаха да му махат сливиците и каква беше причината?

# 607
  • София
  • Мнения: 1 537
Jiema, на колко беше детенцето ти когато искаха да му махат сливиците и каква беше причината?
На 4г., чести боледувания (но не ангини), една пневмония, отити,  уголемена 3та сливица.

# 608
  • Мнения: 23
Бихте ли препоръчали д-р Колева за секцио?

# 609
  • Мнения: 2 999
Бихте ли препоръчали д-р Колева за секцио?

Да, с две ръце!

# 610
  • Мнения: 754
Аз ще мога да кажа в скоро време, живот и здраве, тъй като съм при същата лекарка. Имах огрооомно желание и нагласа за естествено раждане, но... разбира се, с оглед други  фактори, нейното мнение като специалист наклони везните към секцио. (Дано това е правилното решение, че цял живот ще го мисля!)
А не успях да я усетя, принципно, на кой тип раждане е привърженик...
DundyS, ще се радвам да споделиш позитивен опит, дали бързо си се възстановила, дали белега личи много, такива неща!

# 611
  • Мнения: 2 999
Белегът е перфектен като се има предвид, че от въпросната дупка изскочиха две момчета. Колева не е приказлива, но отличен професионалист. На 7-ми ден след махане на конците все едно не бях раждала. Коремът само напомняше за това събитие.

Последна редакция: чт, 14 юни 2018, 10:56 от DundyS

# 612
  • Мнения: X
Не, че нещо, но и без хомеопатия конците се махат на 7-ия ден.

# 613
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз съм с едно секцио при Колева, живот и здраве втори път ще ме реже през август. Наптави ми перфектна операция, нямам никакъв белег, даже се е случвало при друг аг да казвам, че съм раждала секцио и да търсят буквално къде е белега. Възстанових се адски бързо, на изписането бях на висок ток и подтичвах след роднините, все едно нищо не е било. Не съм имала никакви болки. Нямам търоение пак да легна на операционната и да се свърши тоя кошмар при мен с тая бременност.

# 614
  • Мнения: 16 872
Тя ли те следеше и миналата бременност  или само я избра за раждането?

Общи условия

Активация на акаунт