Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 2

  • 82 252
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 7 207
Момичета, при подготовка за трансфер с ДЯ, пускат ли изследване на хормони? На Естрофем 3х1 съм от 2-ри ден на МЦ, на 9-ти ден съм на преглед в клиниката. Ще ми пуснат ли хормони?

# 631
  • Мнения: 40
Здравей, Стела, и аз се интересувам от същото. Би ли споделила след прегледа дали са ти пуснали изследвания и какви - на мен не ми искаха никакви, но аз съм в друга клиника. Благодаря ти и ти желая успех от все сърце. Simple Smile

# 632
  • Мнения: 7 207
Орса, ще споделя, но щом си в друга клиника не знам дали ще ти свърши работа. При ЗЕТ (щото при нас подготовката е като за ЗЕТ) някои клиники пускат изследвания, други - не. Не знам тук как действат.

# 633
  • Мнения: 272
Момичета, при подготовка за трансфер с ДЯ, пускат ли изследване на хормони? На Естрофем 3х1 съм от 2-ри ден на МЦ, на 9-ти ден съм на преглед в клиниката. Ще ми пуснат ли хормони?
до колкото помня ми пускаха изследвания за  няколко хормона, но за ДЯ май не бяха важни стойностите на всички. ТСХ със сигурност!

# 634
  • Мнения: 7 207
Орса, не ми пускаха хормони. Само стандартните изследвания - микробиология, цитонамазка, вирусология.

Момичета, кажете ми някой хотел в близост до клиниката за отсядане след трансфера.

# 635
  • Мнения: 1 669
Стела, КООП е близо и на сносни цени.

# 636
  • Мнения: 40
Stela, благодаря ти за инфото. Успех Simple Smile

# 637
  • Мнения: 272
Чета в сайта на клиниката че организират ден на отворените врати на тема донорската програма за яйцеклетки с гост проф. Лауфер. Ако някой прояви интерес https://newlifeclinic.bg/2018/10/05/8956/

# 638
  • Мнения: 48
Здравейте, аз си получих заповедта наскоро и започвам втори опит. Първия ми беше неуспешен, имаше само една оплодена и ми върнаха само нея, но не се получи. Сега ме посъветваха да се консултирам с имунолог, който те  препоръчват, преди втория опит - някакъв доцент от клиника Малинов в София. Някоя от вас посещавала ли го е, имате ли впечатления?

# 639
  • Мнения: 470
Аз съм го посещавала, Доц. Русев е изключително компетентен и добър репродуктивен имунолог, обяснява много подробно, пуска адекватни изследвания и предписва нужната терапия. Горещо препоръчвам, мисля, че ще останеш много доволна и успокоена от срещата с него. Успех.

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 142
Здравейте, аз си получих заповедта наскоро и започвам втори опит. Първия ми беше неуспешен, имаше само една оплодена и ми върнаха само нея, но не се получи. Сега ме посъветваха да се консултирам с имунолог, който те  препоръчват, преди втория опит - някакъв доцент от клиника Малинов в София. Някоя от вас посещавала ли го е, имате ли впечатления?
Много грозно ми прозвуча това изказване НЯКАКЪВ ДОЦЕНТ. Да бяхте си напънали мозъка да го запомните името .. извинявам се но несе сдържах! При положение че този Някакъв доцент е помогнал на милиарди хора с проблем да имат дете и мечтата да се сбъдне!!!

# 641
  • Мнения: 48
Здравейте, аз си получих заповедта наскоро и започвам втори опит. Първия ми беше неуспешен, имаше само една оплодена и ми върнаха само нея, но не се получи. Сега ме посъветваха да се консултирам с имунолог, който те  препоръчват, преди втория опит - някакъв доцент от клиника Малинов в София. Някоя от вас посещавала ли го е, имате ли впечатления?
Много грозно ми прозвуча това изказване НЯКАКЪВ ДОЦЕНТ. Да бяхте си напънали мозъка да го запомните името .. извинявам се но несе сдържах! При положение че този Някакъв доцент е помогнал на милиарди хора с проблем да имат дете и мечтата да се сбъдне!!!
Съжалявам, ако ви е прозвучало грозно, не е било това целта ми. Не познавам доц. Русев, съответно не бих могла да имам каквото и да било отношение към него и работата му, още по -малко пренебрежително такова! На мен пък ми звучи грозно да ме нападате така, без да знаете какво съм имала предвид, нито да имате представа дали трябва да се "напъвам", за да запомня нещо? Не е ли вашето изказване повърхностно?
Никога не бях чувала за него и е нормално да не запомня името му от един поглед на листчето, което ми дадоха. Запомних клиниката, защото ми е позната от преди.Нима да не помниш името на някой е толкова голяма обида?

Та по въпроса за посещението при имунолог по принцип - моля тези от вас , които са били след първи неуспешен опит, да споделят какви изследвания сте правили и малко повече подробности?
Каква е цената на прегледа при доц. Русев?

# 642
  • Мнения: 828
nighthawk Прегледа при Русев мисля че ми струваше около 40 лв. Относно изследванията - дори да кажа какво съм изследвала аз, няма гаранция, че и на теб ще пусне същите. На място и в зависимост от конкретния случай, той ще ти назначи необходимите изследвания. На мен ми пусна изследване на НК клетки, фолат (заради подозрения за предозиране), АРРТ (заради многото прогестерон, който приемах). Общо ми излезе над 200 лв. всичко.
Русев е много известно име в България и не само. Особено в средите на жените с проблеми в забременяването и износването. Имаш късмет, че за първи път се сблъскваш с името му, дано да е и за последен. Стискам палци

# 643
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
bella-li, как си? Нещо ни замря темичката, няма ли да ни зарадваш вече?

# 644
  • Мнения: 828
bella-li, как си? Нещо ни замря темичката, няма ли да ни зарадваш вече?

Почивам си Simple Smile всъщност имам един фоликул, който трябваше уж по естествен път да "хванем" ама явно сметките ни ще излязат криви защото много бавно расте и според мен не е качествена Я. Петрова още на 26ти каза да започваме опитите, но тогава фоликула беше стигнал само 11 мм. Сега четвъртък съм пак на преглед и започвам дуфастона. После се надявам да започна подготовка и трансфер.Малко ме е страх, че пак навлизам в сезона на вирусите.
А при теб как е? Излекува ли инфекцията?Наистина никой не пише в темата, сякаш няма пациенти в тази клиника .... а в коридора всеки път е пълно.

Общи условия

Активация на акаунт