Търся стар филм !

  • 818
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Търся филм, за който имам някакви спомени от времето в което сам била много малка .. сега съм на 21 .. може би преди 15 години гледах въпросния филм . Ще го разкажа по спомен, ако някой знае как се казва!
    Малко момиченце, иска да стане актриса, или по скоро майка и го подтиква към тази професия.. и момиченцето участва в филм, при което на снимачната площадка  трябва да се разплаче .. но не може насила и за целта убиват пеперуда пред нея ... след това момичето пораства има си кариера като актриса  и майка и винаги е след нея.. доста похотливо момиче... сменя доста маже.. но кулминацията на филма ''финалът'' може да помогне на някой да се сети и да ми каже как се казва филмчето доста е старо ...и така.. на момичето и е предречено от гледателка, че нейната смърт ще е удавяне и прави гривна която ще я пази... и така момичето цял живот се пази от вода дори в ваната, но накрая се удавя в океана.
  Мисля че филмът е в стил 80-те години .. ако някои знае как се казва филма моля да ми каже Simple Smile Blush

# 1

Общи условия

Активация на акаунт