SportsDirect-71

  • 91 783
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Моля да споделите впечатления от марката USA Pro. Дъщеря ми хареса яке и грейка, но нямам впечатления от качеството им.  Дали са уголемени (умалени) дрехите им? Притеснява ме и да не са прекалено тежки ( в буквалния смисъл на думата).

Аз си взех зимно яке края на 2017г. Гледах таблицата с размери в сайта на USA Pro, за да се ориентирам - якето дойде с посочените размери. Много е лекичко и същевременно доста топли, с което бях много очарована. Доволна съм от покупката си.

# 76
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Благодаря!

# 77
  • Варна
  • Мнения: 600
Якетата на Lee Cooper отговарят ли си на размерите или са умалени/уголемени. Майка ми си е харесала това яке: https://bg.sportsdirect.com/lee-cooper-ultra-light-down-jacket-l … ?colcode=66956898, но не знам кой размер да и поръчам.

# 78
  • Мнения: 32
Дали ще има някакво намаление за 14 февруари? Не си сппомням предните години имало ли е?

# 79
  • Мнения: 1 457
Здравейте, някой има ли това яке https://www.sportsdirect.com/usa-pro-baffle-jacket-ladies-668442
Интересува ме дали е достатъчно топло за нашата зима, защото гледам в описанието пише Lightweight
Благодаря предварително  bouquet

# 80
  • Варна
  • Мнения: 513
И аз съм от тези със забавените поръчки. Sad
Ама така е, като не чета тук, поне щях да имам нагласа, а сега що нерви изхабих ... Rolling Eyes
За поръчката ми от 26.01.2018 г. само мейл, че е изпратена - тракингът не работи. Писах ли писах на спортсдирект - нищо. Писах и на windirect - и от там нищо. Пълно безобразие!
За поръчката от 03.02.2018 г. поне тракингът работи и се вижда, че има някакво движение, но кога ли ще дойде и тя?
Трябва да си купя вече кристална топка!
Mного съм разочарована!
А какви времена бяха... еех DHL.

# 81
  • Мнения: 13
Здравейте, много сериозно се прецаках със една поръчка, в която има Pre-ordered артикули ( два на брой ). Общо 31 артикула е поръчката и сега по всичко личи, че ще чакам до 9 април, за ди ми я пуснат... Има ли опция да им пиша, извиня и помоля да ми пуснат основната поръчка, а Pre-ordered артикулите да ми ги пунсат със друга, че тази поръчка, ще дойде след година, егаси Sad

Последна редакция: вт, 13 фев 2018, 01:45 от Костадин Иванов

# 82
  • Мнения: 13
Всичко е ОК вече, писах им и ми кенсалираха преордер артикулите. Заявката ми се обработва, а не  е на изчакване както досега. За коолко време идват поръчките ?

Последна редакция: вт, 13 фев 2018, 14:24 от Костадин Иванов

# 83
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Зависи , дали изобщо ще дойде Simple Smile шегувам се , но напоследък имаше няколко случая май .. около 10-12 дни мисля . Така и ненамерих техния срок за доставка извън uk

# 84
  • Мнения: 13
Зависи , дали изобщо ще дойде Simple Smile шегувам се , но напоследък имаше няколко случая май .. около 10-12 дни мисля . Така и ненамерих техния срок за доставка извън uk
Стига де, не със лошо, че днес направих още една огромна поръчка, като луд с калашник съм... Толкова много жени има в този форум, но навярно бия повечето по шопинг. 1700 евро за дрехи - е, не е  нормално това!

# 85
  • Мнения: 2 614
Зависи , дали изобщо ще дойде Simple Smile шегувам се , но напоследък имаше няколко случая май .. около 10-12 дни мисля . Така и ненамерих техния срок за доставка извън uk
Стига де, не със лошо, че днес направих още една огромна поръчка, като луд с калашник съм... Толкова много жени има в този форум, но навярно бия повечето по шопинг. 1700 евро за дрехи - е, не е  нормално това!
Дано ти дойде навреме поръчката и всички неща да са хубави и без грешки от тяхна страна. Колко ти е доставката за такава голяма сума?

# 86
  • Мнения: 1 330
Туко що ми дойде пратка с Еконт от 05.02.18г - 9 дни!! Изненадаха ме Simple Smile

# 87
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Ееееее ти ме уби ! Дано всичко е наред !! Стискам палци

# 88
  • Мнения: 13
Зависи , дали изобщо ще дойде Simple Smile шегувам се , но напоследък имаше няколко случая май .. около 10-12 дни мисля . Така и ненамерих техния срок за доставка извън uk
Стига де, не със лошо, че днес направих още една огромна поръчка, като луд с калашник съм... Толкова много жени има в този форум, но навярно бия повечето по шопинг. 1700 евро за дрехи - е, не е  нормално това!
Дано ти дойде навреме поръчката и всички неща да са хубави и без грешки от тяхна страна. Колко ти е доставката за такава голяма сума?

Поръчката е разделена на две, мисля че към 70 евро са двете  доставки, може би ако бях направил само една поръчка да ми беше по-малко.
П.П. Търся си жена, която да ме обуздава и коригира, когато се впусна във пазаруване... Има ли такова ''животно '' ? Simple Smile

# 89
  • Мнения: 2 614
Точно в тази тема, едва ли ще се намери ракава, най-много да увеличите разходите двойно Grinning
Как не ги е срам от сайта, да я пратят за тяхна сметка...скръндзи. Дано пристигнат хубави и точни нещата .

Общи условия

Активация на акаунт