Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 540
  • 896
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 628
Разбира се, че основната част от тези такси са начисленото ДДС, тъй като в Англия детските стоки не се облагат с този данък, но трябва да се начисли при изпращане в друга държава спрямо нейния процент ДДС.
Глупости!
За директна доставка извън Англия Джордж вече ползват услугите на външна компания, която си слага някакви си измислени такси. По-назад имаше коментирано по темата. Просто ползвайте транспортна фирма-посредник и пазарувайте с техния английски адрес. Аз от 4 години ползвам Габиели (с лондонски адрес) и пазарувам без проблеми. Simple Smile

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Разбира се, че основната част от тези такси са начисленото ДДС, тъй като в Англия детските стоки не се облагат с този данък, но трябва да се начисли при изпращане в друга държава спрямо нейния процент ДДС.
Глупости!
За директна доставка извън Англия Джордж вече ползват услугите на външна компания, която си слага някакви си измислени такси. По-назад имаше коментирано по темата. Просто ползвайте транспортна фирма-посредник и пазарувайте с техния английски адрес. Аз от 4 години ползвам Габиели (с лондонски адрес) и пазарувам без проблеми. Simple Smile
В които влиза и ДДС, което са длъжни да начислят, пък нека са глупости Wink Така или иначе и аз не пълня излишно чужди джобове и от едно 15 години пазарувам основно с посредници и препоръчвам на всеки да го прави Simple Smile

# 212
  • София
  • Мнения: 155
Здравейте, къде мога да видя размерите в сантиметри (ръст)?

# 213
  • София
  • Мнения: 155
Здравейте, къде мога да видя размерите в сантиметри (ръст)?
За дете с височина 146 см. За колко годишно трябва да купя? А за дете видоко 130 см.?

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
На всяка дрешка има такъв линк отстрани http://prntscr.com/jsjjnw Като кликнеш се отваря таблица с исканото инфо - превърташ надолу и гледаш за какъвто ръст ти трябва.

# 215
  • Мнения: 248
Здравейте! Знаете ли защо от Асда временно не доставят до адреса на Габиели в Лондон? И до кога?

# 216
  • Мнения: 119
Преди няколко дни поръчах точно до адреса на Габиели в Лондон, доставиха ми ги без проблем вчера, днес вече са тръгнали за България.

# 217
  • Мнения: 248
От Асда или Джордж? Защото вчера и аз нямах проблем с доставката от Джордж, но днес ми изписа съобщение че не доставят от Асда до този адрес.

# 218
  • Мнения: 119
Извинявай, от Джордж ми е поръчката.

# 219
  • Мнения: 4 733
Здравейте.
Някой поръчвал ли е от School секцията? Мнение? Отговарят ли си на номерацията?
Ето например тези
https://direct.asda.com/george/school/cardigans-jumpers/school-s … 2,default,pd.html
https://direct.asda.com/george/girls-school-polo-shirts/school-2 … 1,default,pd.html

# 220
  • Мнения: 2 285
Синът ми ползва техните бели поло-блузки за училище. Отговарят си, според дадените размери в см.

# 221
  • Мнения: 298
Аз от няколко години само чрез пейпал успявам да завърша поръчката. Вече не опитвам дори да платя с карта.

Здравейте. От вчера се опитвам да пусна поръчка към George с доставка до БГ, но уви като му посоча "chekout with PayPal" и ми дава грешка че не могат да обработят поръчката ми. Моля за съдействие Simple Smile

# 222
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Дали според вас ще има скоро намаление? Интересува ме секция Kids

# 223
  • София
  • Мнения: 26
Пазарувам от asda, но на последната поръчка ми дава Checkout - card verification и под този надпис има празно поле и няма опция да продължа. Пише ако има проблем да се свържа с банката, но това едва ли ще помогне. Ползвам master card на Райфайзен и съм пазарувала от други чужди сайтове с нея. Въведох като адрес на картата този на превозвача, да не е в това проблема?

# 224
  • София
  • Мнения: 23 165
ако я въведеш отново?

Общи условия

Активация на акаунт