Дали поставих рекорд?!

  • 1 936
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Дори не мога да си го представя, физически как ти е стигнало времето? Явно си много чевръста  Heart Eyes, браво. Аз съм готвила до 2-3 неща на ден, но рядко, само ако ме хване музата. На детето сега  по 3 пъти приготвям манджи, но отнема малко време и не го броя.

# 16
  • Мнения: 27 524
Мога само да кажа, че не си у ред  smile3538

# 17
  • София
  • Мнения: 39 785
Уф, по-нагоре питах к'о си решила, а още по-нагоре прочетох, че си писала. Ми спя Simple Smile
Знам, че няма да умориш половинката от глад Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 35 983
Браво на теб!
Аз  newsm78 едва ли някога бих могла да направя и половината от това.
Понякога и едно не ми се готви. И го правя Embarassed- не готвя .
Дори мъжът ми е свикнал на "настроенията" ми:
,,Ако не ти се готви, недей...аз ще направя пица, става нали?"

# 19
  • Мнения: 590
Биби браво.
Ти си  за завиждане добро дете,мъж който яде замразена храна,добра и бърза готвачка  chef.Завистта ми е благородна.

# 20
  • Мнения: 533
Направо онемях като прочетох списъка какво си сготвила  newsm09. Това се казва любов! Да, определено си поставила рекорд.

# 21
  • Мнения: 379
браво на теб, направо си страхотна
Направо онемях като прочетох списъка какво си сготвила  newsm09. Това се казва любов! Да, определено си поставила рекорд.
Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 641
Когато бях бременна вилнеех така в кухнята. Laughing
Сега с тенджерата под налягане: супа и основно за детето, вечеря за таткото. Ако не ме мързи и нещо за мен. При нас за всеки се готви отделно, много са ни претенциите Mr. Green.                                                                 

# 23
  • Мнения: 1 063
При нас за всеки се готви отделно, много са ни претенциите Mr. Green.                                                                 
Колко познато ми звучи #Crazyомръзнало ми е от претенции Crossing Arms!

# 24
  • Мнения: 4 390
При нас за всеки се готви отделно, много са ни претенциите Mr. Green.                                                                 
И у нас тоже! Close

Биляна, мъжът ми, ако прочете веднага ще те даде за пример. Mr. Green
Аз не съм способна чак на такива подвизи. Crazy

# 25
  • Мнения: 11 550
Ами рекорд си е-как да не е.На мъжът може да му се завиди.Аз моя щях да го оставя на полуфабрикати да се спасява. Embarassed

# 26
  • Мнения: 86
  Само за рекордите на Гинес- мама си. Бързо да я номинираме там.

# 27
  • Мнения: 1 489
И всичко това за един ден си направила doh doh doh
Леле,аз ако направя толкова храна за един ден после една година няма да готвя.
Само браво мога да ти кажа.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 210
Биби, ако си идваш в БГ, искам да те видя, подуша, пипна и ощипя, за да видя, че си реална и истинска Laughing Laughing Laughing
Това постижение+детето+миенето на вси4ки съдове и пр ми се струва не4овешко...На колко котлона едновременно "игра"  Laughing
Трябваше да се снимаш Laughing

# 29
  • Мнения: 135
Ехей Браоссс   ura
Аз повече основно за нас и десерт,основно и десерт на детето не съм правела.
Сега е на кухня и днес съм на едни гювечета само.Какви домакини сте вие бе за пример  newsm64

Общи условия

Активация на акаунт