Дали поставих рекорд?!

  • 1 935
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Как го направи това?????
Евала!!!
Аз повече от 2 манджи не мога да направя....

# 31
  • София
  • Мнения: 3 916
Случвало ми се е. Но не толкова манджи. Повечето е сладкиши и салати. Обикновено за рожден ден. Пращам скъпия и Боби на разходка, правя си наум примерен план от рода на:
1. Слагам да варя месото.
2. Замесвам хляба (сега с машината поне това отпадна)
3. Забърквам сладкиш.
4. Сладкиша във фурната
5. Проверка на месото и според готовността му или започвам зеленчуците към него или започвам салатите.
и т.н.

Планът търпи вариации в процеса на работа. Обикновено гледам да спретна погача, три вида сладки и соленки, два сладкиша. торта, поне 4 вида салати, като руска, снежанка и картофена са задължителни, основно ястие, баница със сирене и някоя малка изненада спретната от форума. А и винаги правя ордьовър от варени яйца, заляти със чеснов сос. Саламите и сирената не ги боря в подготовката.

Това упражнение го правя 4-5 пъти в годината. После седмица не готвя, а 2-3 дни и не ям.

# 32
  • Мнения: 7 914
Защо ми се струва, че това количество няма да стигне за 6 седмици smile3502

# 33
  • София
  • Мнения: 607
Браво! Всеки би завидял на мъжа ти! Аз един-единствен път готвих повечко манджи. Заминавах за Испания в командировка 1 седмица и трябваше да оставя на мъжа и детето храна. Наготвих 4 яденета, но никакви десерти Naughty
Най-голямата изненада беше, че като се обадих на 5-тия ден да ги чуя, мъжът ми каза, че готвел, защото изяли всичко!! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт