"София - Ден и Нощ" - 25

  • 79 949
  • 768
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 204
Снощният епизод беше много интересен  smile3521 Дани беше екшън-герой  box и предостави  таванчето на моделката.Сега остава и Филип да се завърне скоро там  Laughing

# 46
# 47
  • Мнения: 5 725
Снощи отново се замислих защо все още гледам това недоразумение.

Как ти няма да си се чувал/виждал с някого толкова много време и изведнъж пращаш порасналата си дъщеря с писмо- Грижи се за нея.

В тази квартира е като приют за бездомни. Всеки звъни с куфарите през рамо и се настанява.

А Симона колко е нагла не е истина.
Аз ако бях на мястото на Марина и празен да ми беше апартамента за нищо на света не бих го дала на онази банда некадърници.

# 48
  • Мнения: 6 679
И аз така-вече слушам филма само като фон и я чуя нещо, я-не.
Симона е доста простовата, голяма е да се жени, а за другото да я дундуркат техните-и пари да и дават и апартамент да и осигурят. А тонът който държи е направо невъобразим, по-добре наистина само да си показва косата, отколкото да си отваря устата, че става страшно.
Моделката толкова нескопосано играе, все едно е с ментални проблеми.... Rolling Eyes

# 49
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Ее, Šunšhine , не с лошото Joy

Верно, че е безумно ама не се замислям "как така".
И аз имам моменти, в които си казвам, че е много тъпо всичко и защо, по дяволите, го гледам. Ама си ми е навик. Все едно са истински и да видя какво става с тях Joy
Разтоварва, пък недомислиците са весели. Смях да става..

# 50
  • Мнения: 5 478
Даммм, тонът ѝ е ужасен. Не искам да навлизам в чак такива житейски разсъждения, но да не забравяме, че все пак Марина я е възпитавала... тоест, това поведение на Симона е можело да бъде поне малко "пречупено" през годините, докато е растяла. Говоря принципно, защото виждам понякога такива реални ситуации, в които са очевАдни грешките на родителите....

# 51
  • Мнения: 1 019
И аз за съжаление се срамувам от себе си, че колкото и да им се дразня, продължавам да ги гледам.. Истината е че има и мн свежи моменти, а и като цяло е извадка на поведението на различни видове мъже и жени...
а поведението на Симона е ужасно..... едва ли не искам сега, веднага трябва да стане.. всеки й е длъжен.. едно огромно самочувствие и наглост, а никакво покритие...а вчера беше влязла в някаква серия, супер разпалена, та сцената с Марианка беше доста забавна... като цяло мнооооого добре си играе ролята. направо евала... гледам мн български сериали и са доста фалшиви, но тя е все едно е реалност... като цяло цялата им компанийка им е доста реална. все едно наистина се случват нещата..

косата й е перфектна ... не знам как я прави, но с удоволствие бих искала да знам ..

# 52
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
Забелязахте ли как Михаела се обърна към Дани в началото на снощния епизод ! Първо му каза Данчо, а после мопсче. Мисля , че точно така някои съфорумки го наричаха. Явно е че четат форума.

# 53
  • Мнения: 3 304
Въй, Стефания днес не е с вързана коса Astonished

Стела вече е с новия цвят. Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 5 725
Стела изглежда много добре.

 А Стефания е с изключително рядка коса.

# 55
  • Мнения: 164
На Стела този цвят определено и отива повече,въпреки че и нейната косица не е много гъста

# 56
  • Мнения: 3 304
И Джулия с новия цвяят!

# 57
  • Мнения: 13 083
Значи тая Симона ако беше моя дъщеря... Изобщо нямаше да е толкова отворена. Егати наглото държание и то към собствената и майка. И видяхте ли как клечеше на бара, отврат. 🤢

# 58
  • Мнения: 5 725
Симона е мега нагло същество.
Голяма е да се жени и да върти бар, ама някой друг да и дава "кинти".

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Марио,завалийката,изгорЕ  hahaha.

Общи условия

Активация на акаунт