"София - Ден и Нощ" - 25

  • 79 971
  • 768
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 164
Ако бях на мястото на Марина,щях да изгоня Симона да видим колко щеше да е отворена тогава.

# 61
  • Мнения: 288
Последните 2 епизода такъв ми се иска да й забия на Симона, че не е истина. Когато й е удобно е много голяма, ама иначе все чака на майка си и баща си, когато стане напечено..
Защо ли имам чувството, че ще направят някаква интрига с Митака и новото попълнение. И относно новото попълнение как пък няма някой друг роднина да я гледа или друг приятел? И на колко години трябва да е, че да не може сама да се гледа? А ако е под 18 - училище няма ли? Ех тоз супер Боби, романи ще св пишат за него вече.. Joy

# 62
  • Мнения: 164
Тази Кети е като извънземна,нищо не и харесва,все е намръщена,а Бобини говори за нея все едно е бебе-големи грижи,голямо нещо

# 63
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Видяхте ли как на моменти и ставаше смешно на Симона Grinning то голямо викане. Ама те така си общуват с майка си Grinning
Кети от сега грам не ми харесва, а май ще се задържи Confused

# 64
  • Мнения: 669
И аз точно си мислех снощи, че косата ѝ е страхотна! Поведението ѝ обаче е крайно нагло  Smile

селска пръчка е тая Симона...

# 65
  • Мнения: 6 604
На новата й хоресвам, че има трезва преценка са Коко.😁

# 66
  • Мнения: 5 478
Да, тя новата само с това успя да се открои като цяло Smile Изключвайки безумната ѝ визия при първата поява. Иначе е като изпъдена на някой стол... Хората се опитаха да я посрещнат любезно, поне от елементарно възпитание би следвало да се държи по-различно. Никой не я кара да си стават първи дружки... Но и като цяло де безумно, нито е малко дете, нито нищо. Вярвам, че и сама може да се гледа.

Струва ми се, че Стефания ще напуска... От много време гледам в Инстаграм, че май не снима...  качва неща от разни пътувания постоянно.

# 67
# 68
# 69
  • Мнения: 3 309
Новата май ще остане за дълго ..
https://www.instagram.com/p/Ben1LSqlzAE/?taken-by=elizabethfame

# 70
  • Мнения: 1 266
Да появява се лято, това е поне 4-5 месеца до сега.

# 71
  • Мнения: 78
Това са епизоди от началото на май.

# 72
  • Мнения: 3 309
Това са епизоди от началото на май.
Не мисля, че са от тогава.. Първата снимка на Джулия в инстаграм с новия цвят  е от края на юли, а Стела през септември си е качила с новата прическа.. :/ Хм, не знам.

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 22:27 от DebSs

# 73
  • Мнения: 3 309
Кети към Стефания "Аз такива бабешки дрехи не нося"
Джулия за Теодора  "Празната куха бургаска тиква"

JoyJoyJoyJoy Много се смях днес Grinning

# 74
  • Мнения: 164
Стефи разбра,че Кети си пада по Метала,но не се озлоби.Струва ми се,че Боби и Кети няма да се разбират много

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт