ЧААТАЙ УЛУСОЙ [Çağatay Ulusoy] - темата на ЧАЧО #6 [251]

  • 80 805
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 267
Stuck Out Tongue Winking Eye

не човек, а машина JoyJoy ама много е готин бе Heart Eyes


А по повод скока на Киво.........../оназ любима жабка с очила чашка и пояс / .....на менИ ми хареса BlushStuck Out Tongue Winking Eye

Ани ....Blue Heart благодарско за темата.......Hug

# 31
# 32
# 33
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

    Просто радост за очите Nerd  Yum
 Иве,за онзи така пишат Smiley Stuck Out Tongue

# 34
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
та що нищо никой не е рекнал за него, ааа? Rolling EyesPersevere

ИвеHeart, ми-и-и аз тоз сериал не съм го гледала тогава, а сега, когато го дават по бтв, още не му е дошло времето, 'щото играе във втори сезон Wink Попаднах случайно на една статия за него, преди няколко дни, че е избран за Хърватското Men’s Health, ама мисля че броят още не е излязъл. Не знаех, че татусите са ти слабост, ще следя и ще Миланската му агенция


Ох, аз пък си падам по плувци

   За Татуса казват,че е роден в Белгия,ама не съм сигурна какъв е бащата Joy Joy Joy
В Швейцария, и бил с албански произход, ако може да се вярва на Уикито Peace

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 00:12 от tara_lezhka

# 35
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680


   За Татуса казват,че е роден в Белгия,ама не съм сигурна какъв е бащата Joy Joy Joy
В Швейцария, и бил с албански произход, ако може да се вярва на Уикито Peace


    Таре,ама албанският тате сигурно е със сомалийски корени Stuck Out Tongue Winking Eye Joy
Ма не е грозен,няма да си кривя чак толкоз душата Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 27 735
ама албанският тате сигурно е със сомалийски корени Stuck Out Tongue Winking Eye Joy
JoyJoyJoyJoyJoyJoy

Heart EyesHeart EyesGrinHeart EyesHeart EyesJoy


Blue HeartBlue Heart

# 37
  • Мнения: 25 350
О3 медия водели разговори с Джем Карджъ за режисьор на няколко серии на Каракалема. Този изглежда много нормален. Joy Сигурно за успокоение след като онзи готин хахо се развихри в първите три серии Joy
http://www.biyografi.info/kisi/cem-karci

# 38
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Ани Heart, то има ли нормален режисьор? Joy

# 39
  • Мнения: 25 350
Ани Heart, то има ли нормален режисьор? Joy

еее, този Евренол е много шантав Joy много ме кефи Joy

главния от Сърцебиене е последвал Нетфликс Турция в Инстаграм Stuck Out Tongue Winking Eye

# 40
  • Мнения: 15 391
Хелоууу  Hug Hug Hug Hug

О3 медия водели разговори с Джем Карджъ за режисьор на няколко серии на Каракалема. Този изглежда много нормален. Joy Сигурно за успокоение след като онзи готин хахо се развихри в първите три серии Joy
http://www.biyografi.info/kisi/cem-karci


Aaa, тоз го знам  Peace и да, не е нормален  hahaha hahaha hahaha

https://www.instagram.com/movier/



В Карадая взема участие, Езел, Песента на живота и още др....

Добре му ги ражда главата някои моменти  Peace  Peace Peace
Последно чакаме от него да видим турската адаптация на филма "Сватбата на най-добрия ми приятел" с участието на Хазарчето и Бурджу Б.

-----------------------

Ани Heart, то има ли нормален режисьор? Joy

главния от Сърцебиене е последвал Нетфликс Турция в Инстаграм Stuck Out Tongue Winking Eye



По-малко главния https://www.instagram.com/aliburakceylan/

Филма им свърши и щото няма работа... цъка си галиба из ИГ кът мене  Joy Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 25 350
Галкааа, значи баш главния е последвал баш Нетликса, а по-малко главния турския Joy

да, може просто да си разцъкват .. ама може и да има нещо Stuck Out Tongue Winking Eye

# 42
  • Мнения: 15 391

Ох, бее

И кът каза башглавния, Аничко,  и веднага ми се яви неговата усмивка  Crazy Crazy Crazy големи трапчинки, голямо чудо  Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Галкааа, значи баш главния е последвал баш Нетликса, а по-малко главния турския Joy

да, може просто да си разцъкват .. ама може и да има нещо Stuck Out Tongue Winking Eye


О, този направи много добра роля на гадняр в Kara sevda, поне докъдето го гледах ...


Скрит текст:

пп А, Гьокхан ми прилича на Робърт Дауни Дж. на млади години ...


Последна редакция: чт, 01 фев 2018, 01:06 от tara_lezhka

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро!
Усмихнат, спокоен и позитивен четвъртък!

Общи условия

Активация на акаунт