Синя/зелена/лилава боя за коса

  • 19 301
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 761
2рия път с боя, не с ожветители, ми правиха кичурите... само черното се задържа, всичко друго се изми.
Отиваш, правят те на фолио и после поддържащ. Мъж ми много ме хареса 1вия път, но бързо се изми. Аз съм с дълга коса... процедурата по фолиото и кичурите е доста продължителна... пък и не ми се искаше през има няма 3 седмици да вися в салона.

# 16
  • Мнения: 963
Побут!

Арома няма вече в такива цветове... или поне засега не успявам да открия никъде, включително на сайта им. Sad

Иска ми се преди да се пробвам в някой фризьорски салон поне да знам... А не на десетия ден да заприличам на петниста хиена  Mr. Green и да се чудя какво да се правя....

Помагайте, момичета!

# 17
  • Мнения: 6 904
Ти не питаше за това, но според мен лилавото ще изглежда най-добре. По-нормално е някак.
И мисля, че ще е добре да ти е светла косата ако искаш да се получи хубав наситен цвят Crazy Иначе предполагам, че ще стане тъмно зелене, тъмно синя или там каквато я направиш.

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Розова има на Крамер. Цена преди 3 години-13 лв. Аз се боядисвах с нея, при това от черна, след обезцветяване. Ефекта е поразяващ за околните, с доста дълга и гъста коса съм. Смело давай с решението си. Сега наистина вече не ми стиска. Във магазините за боя съм виждала и синя и зелена боя.

Общи условия

Активация на акаунт