Седмичка с красиви новини, за тестове с по две черти 22.05-28.05.2006г.

  • 9 023
  • 170
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 191
Момичета знае ли някоя от вас какво е кървенето при закрепване в матката на бебето ясна кръв или кафеникава?
Моля ако някой знае да сподели! Rolling Eyes
Благодаря  bouquet

# 151
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Нямам личен опит, но си го представям по-скоро като слабо зацапване с кафеникав цвят  newsm78
Нали знаеш, че не е задължително да го има Wink

# 152
  • Мнения: 267
При мен имаше едно съсвсем, ама съвсем слабо прокапване, с кафеникав цвят, като ръжда такова, и беше само един ден, и то не целия.

# 153
  • Мнения: 191
Жабче, Еллица благодаря за отговорите, на мен ми дойде днес три дни преди очакваната дата Blush
Е за мен това е нормално защото не съм редовна, макар, че след аборта много се нормализира и с разлика + - 2-3 дни си ми идва всеки месец, а преди ми прескачаше по някой месец!
Е това е този месец знаех си, че пропуснахме овулацията, ма  нищо продължаваме с опитите Laughing
Аз понеже от този месец мога да правя опити понеже след месседа ми казаха да почивам 6 месеца, но много късно ги почнахме опитите и си знаех, че няма шанс да е станало нещо newsm03
Пожелавам на всички, които са в очакване да видят EFP , ако ли пък не продължаваме напред и дано скоро всички сме заедно в отчетни mamma
А най-добре ми действа факта, че е smile3558
Хайде доскоро мацки! Hug

# 154
  • Мнения: 806
Честит Петък момичета  bouquet
желая ви прекрасен ден и още по прекрасен уикенд.
на момичетата с лелки-нали занете нов месец-нов късмет  bouquet
На НЕчакащите- късмет с по 2 черти Hug
Много слънчеви усмивки днес и Благодаря за честитките за сватбата Grinning

# 155
  • Мнения: 333
Нямам личен опит, но си го представям по-скоро като слабо зацапване с кафеникав цвят  newsm78
Нали знаеш, че не е задължително да го има Wink

При мен нямаше такова зацапване. Единствено много ми с спеше и ми се подуха гърдите и корема като ПМС, но мислех, че пак са внушения. Но като бяхме при свеки и и казах, че ми закъснява, тя ми каза да си видя зърната на гърдите, оказа се че ме болят и след това теста се оказа  EFP . Успех на всички!!! Идвайте по-скоро в нашата тема на януарките, много е весело при нас. Hug Hug Hug

# 156
  • Мнения: 9 990
Галина, ама ти си имала закъснение все пак WinkНормално е и признаци някакви да си имала.....

# 157
  • Мнения: 2 123
Момичета знае ли някоя от вас какво е кървенето при закрепване в матката на бебето ясна кръв или кафеникава?
Моля ако някой знае да сподели! Rolling Eyes
Благодаря  bouquet
Представлява единични капки кръв. Според това кога точно са изтекли / и си ги забелязала/ може да бледо червени, а може и да кафенеят. Появяват се еднократно. /може да и забележиш и в цс, ако имаш по обилно течение след ову/
Това е от личен опит.

# 158
  • Мнения: 883
Пак ме мъчи това безсъние... какво да правя, изчетох вече всичко и се чудя как да заспя. Днес беше много вълнуващ ден. И ми е малко превъзбудено. Подредих една кошница с плодове за един юбилей! Много съм доволна от себе си! bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=728223

Последна редакция: сб, 27 май 2006, 01:04 от dididi

# 159
  • Мнения: 2 120
Здравейте мацки. Толкова съм уморена, че няма да пиша много.
При закрепване в матката или имплантация може да са няколко капки кръв или кафеникаво зацапване ден-два.
Дафити голяма е вероятността да си бременна. Пробай пак с друг тест.
Прегръдки от мен.
Сладоледке дано не ти идва въобще.

# 160
  • Мнения: 2 123
Привет хубавици!
минавам набързичко, че днес ме чака една програмка!!! След обед съм на бал и то с главна роля - помолиха ме да возя абитуриентката с моята кола  travel  Mr. Green Mr. Green Сега отивам да купя подарък на момичето, а после ще мия колата. След бала пък сме на барбекю при кума ни.
Стискам палци последните дни на месец май да бъдт супер късметлийски за очакващите!  Hug

# 161
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
 Zdravejte KUKLI4ki!!! Prostete za latinicata...hi4 ne mojah da se opravia.&te buda kratka za da ne vi zatormoziavam s 4etene.
Embarassed Samo iskah da vi kaja 4e mi e mnogo, mnogo mu4no i niamam turpenie da se pribera v ku6ti i da vi 4eta i pi6a na volia. Mnogo puti vi pregru6tam i da znaete 4e miseno sum s vas! CELUVKIIIIII

# 162
  • Мнения: 9 990
Голдънче, много мило Heart Eyes
Момичета, добро утро.Да ви се оплача, нещо съм в дупка.Не ми се излиза хич, а трябва.Едно ми е такова...чоглаво.
Хайде, някой няма ли да се похвали за завършек на седмичната?Страчателке, какво става? Praynig

# 163
  • Мнения: 375
добро утро на всички!!!На мен след 3 дневно закъснение вчера ми доиде гостенката #Cussing outедно ми е кривоооо.Хайде успех на останалите чакащи!!! Praynig

# 164
  • Мнения: 2 120
И аз съм в дупка, но не е свързана с бебета и прочие. Случва се понякога.
И днес работим за трета поредна седмица без почивен ден. Дано оцелеем, а после следва новата седмица и...УИКЕНД. За мен това е цяло щастие. Laughing

И за капак съм във фертилни дни, а сме уморени, ама много. Правихме снощи нещо като в сън, ама секс ли беше? Mr. Green

Розичке, хайде идвай си.... Hug

Общи условия

Активация на акаунт