Добър зъболекар в Бургас

  • 426 397
  • 846
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 5 112
Е айде сега, такова платно на много места слагат в зависимост от това което ще ти се лекува. И не се слага за твое удобство, а за да му е удобно на стоматолога и да може по-лесно и по-правилно да те лекува, когато например ти прави пломба и е важно зъба да е сух за да се спази протокола. Има случаи когато хем е безмислено хем ще му пречи. Ако ти прави коронка, как ще ти вземе отпечатък с платното в устата или ако ти чисти зъбния камък? Проучете ги нещата преди да изпадате в екстаз, не е нищо ново това платно.  Peace При мен примерно слагането на такова платно е голяма мъка - особени са ми ставите и ми е много трудно да държа уста широко отворена дълго време, стоматолога преценя кога и дали е подходящо да ми сложи. Не винаги ми слага, за да не ме мъчи.  Peace
Относно слюносмукателя - тръбичката която ти слагат в устата е консуматив за еднократна употреба и се сменя след всеки пациент, не бой се, не е седяла в други усти. Пък за ваденето на инструментите - всеки лекар си е организирал работното място както му е удобно - някои си зареждат масичката преди да настанят пациента, това не значи че инструментите не са стерилни.

# 781
  • Мнения: 423
Здравейте. Искам да ви попитам какво мислите за лазерното лечение на кариес ?
Ако някои от вас са се подлагали на такова лечение, ще съм благодарна ако споделите за този вид лечение. Информацията, която намирам в интернет е доста стара. Безвредно ли е и колко ви е струвало като цена ?
В този ред на мисли, искам да ви попитам какво мислите за Бургасдент ? Гледам, че те предлагат лазерно лечение и затова питам. Ако знаете и други места, предлагащи лазерно лечение, ще се радвам ако споделите мнение и за тях.

# 782
  • Мнения: 788
Наскоро ходих в ДКЦ 1 при д-р РуменГрадинаров. Останах очарована от отношението  към пациента и съм доволна от работата му. Възползвах се от едно намаление в Грабо и така попаднах на него.

# 783
  • на20 километра от Бургас
  • Мнения: 263
Да кажа за Бургасдент,че съм безкрайно доволна и благодарна  от качеството и отношението към пациентите.Не съм от Бургас ,но след лечението на моите проблемни зъби вече на други не мога да се доверя.Лекуваха ме и с лазер и с йонофореза за да спасят зъби,които хирурзите в стоматологията искаха да вадят веднага.Ами още са ми в устата и се храня с тях,някои са с коронки.Благодарение на доктор Буджева  и ,д-р Стефанов , а и на целия екип .Малко е по-скъпо,но предпочитам да съм сигурна,че ще се направи всичко необходимо .Разбрах,че др.Стефанов има вече частен кабинет.Мога още суперлативи да казвам,ама ще помислите че съм им ракламно лице,а съм просто една доволна пациентка Laughing

# 784
  • Бургас
  • Мнения: 6 931
Е айде сега, такова платно на много места слагат в зависимост от това което ще ти се лекува.

На мен до сега само д-р Стефанов ми е слагал. И за мен беше нещо ново. Никъде другаде не съм виждала да слагат.

# 785
  • Мнения: 1
Преди два дни Буланов ми извади ретиниран мъдрец, беше доста дълбок и малко по-тежко мина процедурата.. Но въпреки това имам много малък отток и болката е търпима, нямаше кръвоизливи и възпаления..
Цената каза че ще варира 320-350, според сложността, ее вече споменах горната граница хванах...Включва първичния преглед, процедурата, славянето на дренажа на следващия ден и свалянето на конците след седмица...
Мисля че добре се справи, кабинета(частния) e приветлив, чист. Доктора е дружелюбен, вниматен...абее "печен" е!
Това е моят опит, дано съм полезен на някого, както Вие бяхте на мен!! Успех

# 786
  • Мнения: 68
Някой има ли впечатления от д-р Петрова (на ул. Раковска 5 е кабинета).

# 787
  • Мнения: 5 128
Направих нова тема, че тази отдавна е минала 50-те страници, да не ни се карат админите  Wink
Нова тема

# 788
  • Мнения: 14
Е айде сега, такова платно на много места слагат в зависимост от това което ще ти се лекува. И не се слага за твое удобство, а за да му е удобно на стоматолога и да може по-лесно и по-правилно да те лекува, когато например ти прави пломба и е важно зъба да е сух за да се спази протокола. Има случаи когато хем е безмислено хем ще му пречи. Ако ти прави коронка, как ще ти вземе отпечатък с платното в устата или ако ти чисти зъбния камък? Проучете ги нещата преди да изпадате в екстаз.
Извинявайте за закъснението, но тъй като си оправих зъбите вече и малко забравих за темата, пък и празници. Относно мембрана или платно, не знам как точно се нарича, наистина никога досега не ми бяха слагали, а са ми правили само сложни неща. Дори не мога да повярвам, че не са ми слагали досега и точно последния път като ходих и тъй като се наложи да махам една амалгама, че отдолу ми бе окъртен зъба и така или иначе трябваше да го правя си виках, добре че имам такова чудо и че асистентката веднага смуче, че иначе целия този живак щях да го погълна. Помня като бях малка, като плюех вода, докато ми правеха амалгамите, къде плюя, къде гълтам. Ужас. Нашето семейство генетично е с много зле зъби, от малки. Колко живак съм глътнала сигурно, само като си помисля, че е имало начин да не го поглъщам, а не са ми сложили и ме хваща яд.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 789
  • Мнения: 2
Здравейте на всички!

Бих искал да попитам дали някой знае какво се случва с д-р Димитър Енчев, който до съвсем скоро работеше в Дентален Център Бургас, направих няколко първоначални прегледа и имах насрочен час при него, но нещо се случи, тъй като сестрата ми каза, че не знае дали въобще ще се върне да работи там отново? Докторът не отговаря на посочените телефони, които аз имам, а и които изнамерих из интернет пространството.
Много би ми помогнало, ако някой от потребителите тук има идея какво се случва, дали ще работи отново доктора, евентуално къде и как да се свържа с него?

Благодаря Ви предварително!

Поздрави!

# 790
  • Мнения: 5 128
Здравейте на всички!

Бих искал да попитам дали някой знае какво се случва с д-р Димитър Енчев, който до съвсем скоро работеше в Дентален Център Бургас, направих няколко първоначални прегледа и имах насрочен час при него, но нещо се случи, тъй като сестрата ми каза, че не знае дали въобще ще се върне да работи там отново? Докторът не отговаря на посочените телефони, които аз имам, а и които изнамерих из интернет пространството.
Много би ми помогнало, ако някой от потребителите тук има идея какво се случва, дали ще работи отново доктора, евентуално къде и как да се свържа с него?

Благодаря Ви предварително!

Поздрави!

Има нова тема  Peace

# 791
  • Смолян
  • Мнения: 3
Za nekompetentnite ot saita i tehnite semeistva vseki den, kogato e bezcelno preminal i bez dobar rezultat e nepolezen za horata.Na niakoi rabotata im promenia  sadbi i e degradivna  ,razrushava  domove  ot swatbata do po - natatuk.A poneje saitat e swarzan s zdrave ,poglednete i predstavete i vashata rabota!Az niakoi pisa4i otdavna im  zabeliazvam tworeniata!

# 792
  • Мнения: 62
Виждам, че има доста коментари в тази тема, ще се радвам да споделите мнението си за този зъболекар http://georgievdent.com/bg, понеже един от гостите ни го боли зъб  ooooh!

# 793
  • Мнения: 1
Здравейтее сутринта се събудих с адски болки в зъба проблема е че съм много страхлива веднъж даже кулабирах на стола... таа изчетох доста страници с коментари от форума и май се спирам на др. Стоян Карауланов, само че никъде е прочетох дали работи със здравна каса.. Нямам идея как вървят цените, а и незнам какъв може да е проблема със зъба, да не взема да ида неподготвена.. Благодаря предварително  Praynig Embarassed

# 794
  • Мнения: 5 128
Направих нова тема, че тази отдавна е минала 50-те страници, да не ни се карат админите  Wink
Нова тема

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт