Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 21 тема

  • 144 161
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 084

Фръц! какво правиш за твоята розацея?Струва ми се моята ситуация е много сходна-розовея,много тънка кожа,забрана на всичко агресивно и т.н.Как я обгрижваш и подържаш?
В здравния подфорум имаме тема . Може да ти е  полезна като превенция.  Това, което мога да си позволя да сложа върху лицето си е кокосово масло и масло от ший.  На навлажнен памучен тампон к-во колкото грахче с леки движения нанасям под душа. Това ми е  основа за  фдт,  това ми е  и дегримирането. От 18 г съм  с хронична първа средна степен на болестта.  Използвала съм чувал бяла медицинска козметика за хиляди левове.   Не, не помага, а и допълнително дразни. Ако пък си с мазна кожа - маска от хума. В козметичен салон единствено една приятелка ми е  слагала ампула ХК под безиглена мезотерапия, но си почистих кожата преди процедурата с вода и едва малко мицеларна вода, а по време на процедурата редуваше със студен накрайник . Тоник за почистване е самоубийство. Също и не се използва козметика с парфюми,  аромати и т.н. Чела съм, че би подействало добре озонтерапия. Когато се интересувах отрих само др. Денчева да я прави. Нямам личен опит. Като адекватен дерматолог мога да отбележа само др Христозов в Леге артис. Всичко от лайфстайл -а за поддържане на спокойно състояние на такъв тип кожа сме го изписали в тема  "Розацея "  в здравния. За съжаление не -тата са хиляди, а  това, което е разрешено съвсем кратък списък и пак осторожно и с него.

# 106
  • Мнения: 64
Благодаря Фръц!
И аз съм с чувала медицинска и каква ли не друга козметика...ох,не съм открила нищо кой знае колко ефективно.Сега правя фото по препоръка именно на др Денчева.Ще погледна темата за розацея.Отново благодаря!

# 107
  • Мнения: 3 191
 Някой има ли отзиви за д-р Балабанов в Благоевград?

# 108
  • Мнения: 388

Майка ми има час за Хайфу другата седмица, целта е да постигне лифтинг ефект, тъй като лицето й е доста отпуснато и годинките си казват думата. Беше на консулация и вече няма търпение да се подложи. Ще кажа за ефекта, но доколкото разбрах трябва да минат около 3 месеца.

muhcho, след всичко прочетено тук, като чуя Хайфу и ми настръхва косъма. Моята терапевтка пък ми разказваше за случай с нейна клиентка, подложила се на тази процедура, че и два пъти при това. Резултатът е бил катастрофален. Правена е в някакъв апартамент, "терапевтката" разнасяла уреда по градовете и затова. Та лицето на клиентката й буквално се смъкнало, изчезнала подкожната мазнина, наложило се да се запълва с филъри. Не знам дали добре обяснявам, на мен ми се изпържи мозъка докато слушах. Та много, мнооого внимавайте!

# 109
  • Мнения: 5 084
И да не обясняваш ясно има достатъчно ужасяващи снимки в realself.  Който иска да търси и да чете.  Самсара и линк за забрана на процедурата в ред европейски държави даде. Същото свличане,  но  по по различна причина се случва на една американка при IPL  .

# 110
  • Мнения: 144
Vespova, колко време трае карбоновия пилинг и все пак ценичка да ни кажеш?

# 111
  • София
  • Мнения: 5 197
Бях на преглед .
Това , което установи докторката е , че имам тънка кожа , без прекалено осезаеми бръчки.
Каза , че Jett plasma lift ще е прекалено агресивна за моята кожа , процедура.
Каза , че ми е рано за филър , предложи ботокс , само за околоочен контур .
Ботоксът щял да отвори погледа , да вдигне леко клепача и да изравни леко бръчиците около очите.

Аз не искам ботокс още.
Предложи също и карбонов пилинг.

Другото за , което се разбрахме е , отново plasma lift, но с друг накрайник, който няма да остави от онези мини ранички, и няма да има оток .
Неговото действие , отново е за стимулиране на колаген .
Резултатът е лифтинг ефект на цялото лице , като ще се съсредоточи в околочната зона.

# 112
  • Мнения: 28
Благодаря за информацията, много страшно звучи.
Както по-рано писах не съм много на ти с процедурите. Разтърсих се в интернет за нещо, което да може да помогне на разумна цена и без инжекции. Ако може да ми предложите нещо, ще се радвам


Майка ми има час за Хайфу другата седмица, целта е да постигне лифтинг ефект, тъй като лицето й е доста отпуснато и годинките си казват думата. Беше на консулация и вече няма търпение да се подложи. Ще кажа за ефекта, но доколкото разбрах трябва да минат около 3 месеца.

muhcho, след всичко прочетено тук, като чуя Хайфу и ми настръхва косъма. Моята терапевтка пък ми разказваше за случай с нейна клиентка, подложила се на тази процедура, че и два пъти при това. Резултатът е бил катастрофален. Правена е в някакъв апартамент, "терапевтката" разнасяла уреда по градовете и затова. Та лицето на клиентката й буквално се смъкнало, изчезнала подкожната мазнина, наложило се да се запълва с филъри. Не знам дали добре обяснявам, на мен ми се изпържи мозъка докато слушах. Та много, мнооого внимавайте!

# 113
  • Мнения: 3
Здравейте момичета ,
Преди три дни правих процедурата с Venus Viva .
Искам да попитам тези от вас , който са я правили какъв е резултата . Доволни ли сте ?
Смятам да направя още 2

# 114
  • Мнения: 3
Благодаря за темата Simple Smile
Още не съм намерила свободно време за посещение на дерматолог.
Правя само мезотерапия с уред ( Led) фотоподмладяване ( от което не виждам никакъв ефект)

Темата ми стана интересна и реших да споделя мнение.Веднъж месечно ходя на RFлифтинг.Апаратурата е италианска.Работят с някакви светлини и леко загряване.Много е приятно,но най-важното-резултатно.Обясниха ми,че стимулират производството на колаген.Вярвам,че е така,защото съм много доволна.

# 115
  • Мнения: 64
Аз нямам засега, но се чудя дали да не си взема някой портативен уред за FR или нещо такова..., което да си правя в домашни условия. Можете ли да ми предложите нещо и на какво мнение сте?

# 116
  • Мнения: 3
И при мен положението с кожата на корема след раждането е зле, нямам подкожна мазнина, когато съм облечена не си личи, но пък кожа и стрии в изобилие.Пробвала съм някои процедури, но разликата след тях е незабележима. Последното което ми предложиха е да пробвам мезотерапия мисля, че казаха със силиции, но не помня добре, който бил точно за стягане и да го съчетая с процедури с радиочестотен лифтинг. Все още мисля дали да пробвам или ще са поредните пари на вятъра.

Не са пари хвърлени на вятъра,ако попаднеш на хора,които умеят да работят с апаратурата си.Мястото,на което си правя лифтинг на лицето,моя приятелка ходи на кавитация.Интересното е,че на килограми е същата,но краката й изглеждат страхотно.

Последна редакция: ср, 28 фев 2018, 12:10 от bubanka

# 117
  • Мнения: 3 117
И при мен положението с кожата на корема след раждането е зле, нямам подкожна мазнина, когато съм облечена не си личи, но пък кожа и стрии в изобилие.Пробвала съм някои процедури, но разликата след тях е незабележима. Последното което ми предложиха е да пробвам мезотерапия мисля, че казаха със силиции, но не помня добре, който бил точно за стягане и да го съчетая с процедури с радиочестотен лифтинг. Все още мисля дали да пробвам или ще са поредните пари на вятъра.

Не е по темата, но би могла да приемаш силиций под формата на диатомична пръст (продава се в по-големите аптеки)

# 118
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Здравейте момичета ,
Преди три дни правих процедурата с Venus Viva .
Искам да попитам тези от вас , който са я правили какъв е резултата . Доволни ли сте ?
Смятам да направя още 2

Аз съм правила 2 процедури през месец - ноември/декември 2016г и съм адски доволна - лице и околоочен контур. При мен основно беше много видим лифтинг ефект - ако кожата е отпусната - след Вива се изпъва по черепа. Много видимо в зоната около очите, повдигане на паднал клепач. При приятелки - изчистване на пигментни петна и свиване на порите. Кожата става по-сочна, плътна, жива.  Ефектът върху пигментните петна и порте се вижда веднага, а за стягането - максимален ефект имах до към 3 месеца от процедурата. След това се задържа - не е ден до пладне Simple Smile



И при мен положението с кожата на корема след раждането е зле, нямам подкожна мазнина, когато съм облечена не си личи, но пък кожа и стрии в изобилие.Пробвала съм някои процедури, но разликата след тях е незабележима. Последното което ми предложиха е да пробвам мезотерапия мисля, че казаха със силиции, но не помня добре, който бил точно за стягане и да го съчетая с процедури с радиочестотен лифтинг. Все още мисля дали да пробвам или ще са поредните пари на вятъра.

Звучи много добре и би следвало да има ефект Simple Smile Най-вероятно ще е със STRIMATRIX на RRS - с ХК и органичен слиций Simple Smile РФ-ът много ще спомгне стягането - добре ще се комбинира с мезото Simple Smile

# 119
  • Мнения: 871
Здравейте, прелестни!
От доста време заглеждам темата, обмисляйки ринопластика, но положението постепенно започва да става нетърпимо заради изкривена носна преграда и оттам имам чувството, че скорострелно правя синузити. Назрява решението за ринопластика, погледнах цените на д-р Енчев, но не държа да се оперирам при него. Ще ми се с една наркоза да оправим и клепачите, та бихте ли препоръчали лекарв София, от когото сте доволни?

Общи условия

Активация на акаунт