Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 21 тема

  • 143 911
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 758
Не е за мен този филър значи.Първите дни ме болят доста устните и хич не ми е до масажи. Simple Smile

# 91
  • Мнения: 64
Flowers Bouquet
Цитат на: Aneto201 link=topic=1019277.msg36321612#msg36321612
!!! Как избирате към какво да се насочите?
Избираш 2 ма дерматолози,  консултираш се с тях.  После пишеш тук какво-що,  консултираме те и ние.  После избираш процедура и студио /клиника,  правиш я и се връщаш в темата да се похвалиш или оплачеш.

Та в тоя ред на мисли и аз да питам.В момента правя фотоподмладяване и околоочна мезотерапия,обаче ми се е образувало едно вдлъбнато място...ох седи като вдлъбната линиика,която започва от вътрешната страна на окото и продължава надолу сякаш ми разделя бузата на две ...дано обяснявам добре.
Придава ми много уморен вид и  макар да не е нещо сериозно/все още/мен ме дразни.
Чудя се дали ще се повлияе от фотото или да си предвидя нещо за там,но май не е много удачно да се комбинира фото с филър,май Thinking а и дали да е филър или нещо по-не толкова вълшебно/ако има такова/,защото освен мезо друго досега не съм слагала и ме е малко страх.Някакви съвети?Благодаря момичета Flowers Bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 5 198
Фото подмладяването, има ли ефект при теб ?
И каква по точно мезотерапия правиш за околоочния контур ? Виждаш ли положителни резултати?

# 93
  • София
  • Мнения: 4 714
-slanchevka-, а не може ли да "боднете" на вдлъбнатото място още малко?
Би трябвало самия дерматолог да ти го предложи, след като има нещо, което те дразни. Peace

# 94
  • Мнения: 2 805
Цитат на: Aneto201 link=topic=1019277.msg36321612#msg36321612
!!! Как избирате към какво да се насочите?
Избираш 2 ма дерматолози,  консултираш се с тях.  После пишеш тук какво-що,  консултираме те и ние.  После избираш процедура и студио /клиника,  правиш я и се връщаш в темата да се похвалиш или оплачеш.

 Laughing

Точно и ясно, стъпка по стъпка.


Да, споделя за дерма пен, бях на откриването на една клиника тук. Правиха презентации, чудесии. И имаше безплатни консултации и ваучери и подаръци за всеки, който присъстваше.

Та, аз се поинтересувах за дерма пен и ми казаха, че с кожа като моята - тънка и чувствителна, тази процедура не е препоръчителна.

Направи впечатление и друго  Laughing - 2016 г една докторица в БГ ми каза, че съм закъсняла за ботокс и филъри. Тук ми казаха - ти бръчки нямаш, рано е за ботокс. Препоръчаха ми пилинг или Skin booster на рестилан.

И се замислих, че това е частна клиника, новооткрита, имат нужда от клиенти, на които да им вземат парите като им предлагат куп интервенции, но не го правят. И го казвам, защото не е първата клиника, в която съм била тук да питам - Ей, така докторе като ме гледаш, от какво имам нужда и какво трябва да направя?
Премерени ли са, моралния им кодекс ли е по-силно заложен в работата или естетичните им виждания са различни от нашенските, но факт е, че консултациите ми в БГ и тук протичат различно.

Но, идеята на поста е - момичета с тънки и чувствителни кожи, внимавайте с дерма пен и микронидълинг. Едно наум Simple Smile

Аз исках да се пробвам с тази процедура, но ме разубедиха. От любопитство лятото ще питам в БГ поне на две места да видя мнението на нашите дерматолози.



# 95
  • Мнения: 64
Фото подмладяването, има ли ефект при теб ?
И каква по точно мезотерапия правиш за околоочния контур ? Виждаш ли положителни резултати?

Забравих името на продукта-трябва да го проверя и ще пиша.Струва ми се,че има промяна,но все още не съм направила необходимия брой процедури.Ще дам отзиви накрая!
-slanchevka-, а не може ли да "боднете" на вдлъбнатото място още малко?
Би трябвало самия дерматолог да ти го предложи, след като има нещо, което те дразни. Peace

Да,дерматоложката ми предложи филър Хиалуронова киселина,но аз все още умувам,заради фотото,изчаквам да завърша всички процедури и да видя дали ще се подобри.А фотото го правя по нейна препоръка заради капиляри и зачервяване,като цяло да подобри състоянието на кожата и малко да я уплътни,защото е много тънка.

Последна редакция: ср, 28 фев 2018, 10:25 от bubanka

# 96
  • Мнения: 1 123
-slanchevka-, а не може ли да "боднете" на вдлъбнатото място още малко?
Би трябвало самия дерматолог да ти го предложи, след като има нещо, което те дразни. Peace

Да,дерматоложката ми предложи филър Хиалуронова киселина,но аз все още умувам,заради фотото,изчаквам да завърша всички процедури и да видя дали ще се подобри.А фотото го правя по нейна препоръка заради капиляри и зачервяване,като цяло да подобри състоянието на кожата и малко да я уплътни,защото е много тънка.
Аз също съм доволна от фотоподмладяване като процедура .При мен също повлия добре капилярите , тъмните петна и околоочния контур .Също така шия и деколте .Направи си курса от фотоподмладяване и тогава ако е необходимо сложи филър .
Здравейте, на този етап само чета темите, но честно да ви кажа вместо да ми се изяснят някои неща, ставам по-объркана. Има толкова много процедури и терапии!!! Как избирате към какво да се насочите? Тук не можеш да си позволиш проба-грешка.
Така е не можеш да си позволиш особенно грешка .Ако нямаш дерматолог правилно те съветва да се консултираш с двама (комерсиалният момент не е за подценяване ) .
Ако имаш доверие на някой лекар разчитай на неговата прецента (дерматолозите има точно "око" ) , какво и къде трябва или не трябва да се пипне.Аз постъпвам по - този начин ( за мен е добър ) .А и не трябва да се изключва и субективният момен за различните процедури и видове кожи .

Последна редакция: ср, 28 фев 2018, 10:26 от bubanka

# 97
  • Мнения: 5 080

Но, идеята на поста е - момичета с тънки и чувствителни кожи, внимавайте с дерма пен и микронидълинг. Едно наум Simple Smile

И  аз винаги съм мислила така, но не се обаждам,  понеже може и да съм свръхпредпазлива предвид моята розацея. По мое некомпетентно мнение за тънки и чувствителни кожи не се правят никакви агресивни процедури, никакви нараняваня на кожата, никакви RF,  много лек пилинг / за мен и това е забранено/,  не се почиства с напарване,  всякаква стимулация на колаген чрез нагряване или пък изгаряне е абсурд. Няма шанс някой наш дерматолог да ме навие за каквато и да била процедура.

# 98
  • Мнения: 28
Здравейте, на 38 г., ходя на козметик, но вече времето не прощава и имам видими бръчки по челото и около очите. Знам, че няма вълшебство което да ги премахне, ни бихте ли ме посъветвали каква процедура да избера. В момента съм се замислила за HIFU или в козметичния салон предлагат химичен пилинг - 4 терапии. Мислите, че някое от тези неща ще помогне и кое е по- добро с по-видим ефект. За съжаление съм с ограничени финансови възможности

# 99
  • Мнения: 5 080
HIFU е доказано опасно,  има писано в темите. Не рискувай да провериш на свой гръб в коя графа на статистиката за тази процедура ще попаднеш.

# 100
  • Мнения: 64

Но, идеята на поста е - момичета с тънки и чувствителни кожи, внимавайте с дерма пен и микронидълинг. Едно наум Simple Smile

И  аз винаги съм мислила така, но не се обаждам,  понеже може и да съм свръхпредпазлива предвид моята розацея. По мое некомпетентно мнение за тънки и чувствителни кожи не се правят никакви агресивни процедури, никакви нараняваня на кожата, никакви RF,  много лек пилинг / за мен и това е забранено/,  не се почиства с напарване,  всякаква стимулация на колаген чрез нагряване или пък изгаряне е абсурд. Няма шанс някой наш дерматолог да ме навие за каквато и да била процедура.

Фръц! какво правиш за твоята розацея?Струва ми се моята ситуация е много сходна-розовея,много тънка кожа,забрана на всичко агресивно и т.н.Как я обгрижваш и подържаш?

# 101
  • Мнения: 498
Vespova,как си след пилинга?Кофтито е,че трябват няколко процедури.
Преди време една лекарка ми каза,че според нея ефект има само от дълбокия пилинг,другите били слаби и не се справяли.

Привет и сори, че така зачезнах и не съм писала, но бяхме малко на почивчица.
Така, по въпроса за пилинга, действително са необходими поне ти процедуи, за да има ефект. Тази седмица ми е втората. Не бих казала, че пилингът е слаб като ефективност, усещах лека топлина по кожата, след като ми поставиха гела и започнаха с  лазера. След процедурата усещах кожата си някак по-опъната и еластична, и значително освежена.Порите ми бяха се свили. Мисля, че след още няколко процедури ефекта, ще е още по-голям.

# 102
  • София
  • Мнения: 390
Момичета, някой скоро да е правил Криолиполиза – „Студена липосукция”? От известно време я разглеждам и си мисля дали ще има ефект или ще е поредното даване на пари за нищо...Thinking

# 103
  • Мнения: 12 993
Аз. Нямаше ефект при мен.

# 104
  • Мнения: 281
Здравейте, на 38 г., ходя на козметик, но вече времето не прощава и имам видими бръчки по челото и около очите. Знам, че няма вълшебство което да ги премахне, ни бихте ли ме посъветвали каква процедура да избера. В момента съм се замислила за HIFU или в козметичния салон предлагат химичен пилинг - 4 терапии. Мислите, че някое от тези неща ще помогне и кое е по- добро с по-видим ефект. За съжаление съм с ограничени финансови възможности

Майка ми има час за Хайфу другата седмица, целта е да постигне лифтинг ефект, тъй като лицето й е доста отпуснато и годинките си казват думата. Беше на консулация и вече няма търпение да се подложи. Ще кажа за ефекта, но доколкото разбрах трябва да минат около 3 месеца.

Аз лично не смятам, че пилинга ще ти помогне особено с бръчките (ако това е, което би искала да промениш). С ботокс ще имаш най-бърз и видим ефект.

Общи условия

Активация на акаунт