Плаж по време на бременност

  • 13 482
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 446
И двата пъти като бях бременна ходих на море. Няма страшно, стига да не прекаляваш със стоенето във водата и най-добре под чадъра да се печеш.
Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 679
Ние също ще бъдем на Албена в края на юни. Лекарката ми разписа разрешително  Laughing
Единствено е необходимо да спирате по-честичко по време на дългото пътуване за разходки на час и половина, два и много течности.
Басейните са категорично забранени, в морето не срещу вълните, като влизаш във водата с гръб към вълните.
На плажа с висок фактор и само под чадърче, предишната бременност бях в четвърти месец и ми ставаше лошо от топличко, та между 13-17 часа в леглото за спинкане, но пък ходихме през август, затова тази година през юни та да е по-поносимо.

Приятна почивка на всички бременни мами  bouquet

# 47
  • Мнения: 296
Миналото лято бях в четвърти месец и десет дни на море Wink супер ми се отрази, разбира се не се излагаш много, много на слънце, и ползваш висок фактор и мнооооооого вода да пиеш Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 320
И аз ще ходя на моренце края на м.Юни. Тогава ще съм в края на 6-месец може би ConfusedИзбрах Юни месец като по хладен месец и коремчето да не ми е чак толкова голямо. Избрах хотел с климатик в стаята  и на самия плаж, за да съм по близко до стаята и да притичквам по често. Освен това има детски басейн с пързалки  и няколко спасителя и щв мога да оставам каката ,която е на 10г  сама там .
Нямам все още разрешение от доки, но се надявам че всичко ще е наред като се има впредвид безпроблемната ми бременност до сега .

Поздрави на всички маъчета и като се върнем да имаме материял за разказване Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 280
Миналата година ходих, когато бях в 5-я месец.
На плаж ходих сутрин рано и след обяд след голямата жега. Във вода се киснах почти през цялото време и не съм се пекла много и без това не обичам да се печа  Grinning.
Така че, смело, ако състоянието ти разрешава.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 907
Ходих на море в началото на третия месец, ходех и на плаж, но сутрин от 8.30 до към 11.30 и следобяд след 17.00, понеже беше началото на август и беше нечовешка жега. Преди това обаче си питай наблюдаващия те лекар  Wink

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз живот и здраве в 7 месец ще съм на море.Ако лекаря няма нищо против,какъв е проблема. Sunglasses

# 52
  • Мнения: 63
Не съм ходила и мисля да не ходя, но те съветвам ако ти се ходи толкова много ходи но много се пази от слънцето стой под чадър и внимавай с водата. ако си напеечена мно и се пльоснеш във водата също е опасно от пресичане и за бебо все пак той си усеща. бъди внимателна. Иначе няма лошо да се разнообразиш но не си въобразявай че ще е като други години. след като се внимава значи има защо Пази се.

Приятно искарване

# 53
  • по Пътеката
  • Мнения: 180

     В седмия месец бях нa море.Всеки ден на плаж и във водата.
Ходихме в началото на сезона-водата беше много чиста,а плажът почти пуст.
След одобрение на гинеколога-приятно изкарване. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт