Крем за около очи - 8 тема

  • 114 834
  • 728
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Здравейте, за околоочен ми препоръчват серум на Обаги. Има ли някоя дама, която го е ползвала?
В момента ползвам този на Обаги и съм доволна.

# 601
  • Мнения: 1 600
Днес не устоях и си купих едно околоочно кремче.Съставът му е много обещаващ: китова мас,пантенол,шеа,лешниково масло, колаген,перлен прах,екстракти от невен, магданоз,бял равнец,рициново масло. Понеже е с бляскави частици,намазах цялото лице  Joy  Много ми хареса този ефект на озарена кожа като с хайлайтър и се разрових в нета за кремове с перлен прах ( има много и изглеждат страхотни),но търся точно този ефект.. бляскавите частици. Въпросният крем, който купих е 25 мл и не ми се ще да го изхабя бързо,някой ползвал ли е такъв? 

# 602
  • Мнения: 1 349
Кристина, кой е този околоочен? Точно озаряващ търся.

Крем за лице с частици е на Лореал нутри -голд, който много хубаво озарява, кожата направо сияе. Изхабих 2 опаковки, докато видях че за съжаление има течен парафин в състава, но пък проблеми не съм имала със запушени пори или пъпки. Сега търся нов озаряващ и за лице и за очи, твоят ме заинтригува много.

# 603
# 604
  • Мнения: 2 503

Аз да питам като идиот пак - мазничък ли е, в смисъл да стои леко лъскавичко? Разбрах, че има леки светлоотразителни частици.

# 605
  • Мнения: 2 024
Вчера си взех на Фарма хиалурон околоочен, пък да видим какви промени ще настъпят.Някой ползвал ли го е?

# 606
  • Мнения: 10 210
Вчера си взех на Фарма хиалурон околоочен, пък да видим какви промени ще настъпят.Някой ползвал ли го е?
Да. Взех го по препоръка от форума. Доволна съм.

# 607
  • Мнения: 1 600
Ами при мен контурът е сух и не ми идва мазен Hug

# 608
  • Мнения: 279
Здравейте, за околоочен ми препоръчват серум на Обаги. Има ли някоя дама, която го е ползвала?
В момента ползвам този на Обаги и съм доволна.


Благодаря, ще има ли ефект при по-зряла кожа, интересувам се за жена на 50 г.?

# 609
  • Мнения: 1 536
Един крем ,та ако ще от 140 долара , не може да направи чудеса.
Подхранващи , добре  хидратиращи кремове на по ниска цена, вършат същата работа, убедих се.
За търсещите чудеса, инжекции с филър ще ви помогнат повече от който и да е крем, това го каза някой по- рано и беше напълно прав

# 610
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
скитниче,аз в това много отдавна съм се убедила.

# 611
  • Мнения: 1 949
Един крем ,та ако ще от 140 долара , не може да направи чудеса.
Подхранващи , добре  хидратиращи кремове на по ниска цена, вършат същата работа, убедих се.
За търсещите чудеса, инжекции с филър ще ви помогнат повече от който и да е крем, това го каза някой по- рано и беше напълно прав
Извинявям се, но филърът хиалуронова киселина ли е?

# 612
  • Мнения: 5 242
Само да споделя, че след като ползвам крема на Регал от около 2 седмици, мога да кажа, че съм доволна. Хидратира кожата, след нанасянето му дори се чувствам освежена и умората на очите ми сякаш намалява.

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Здравейте, за околоочен ми препоръчват серум на Обаги. Има ли някоя дама, която го е ползвала?
В момента ползвам този на Обаги и съм доволна.


Благодаря, ще има ли ефект при по-зряла кожа, интересувам се за жена на 50 г.?
На мен ми го препоръча платичен хирург, при който бях отишла на консултация за филъри. Отказа да ми сложи филър под очите. И за сега съм доволна. Аз също гоня 50-те Simple Smile

# 614
  • Мнения: 73
А от къде купувате Обаги и знаете ли дали е подходящ за незряла кожа?

Общи условия

Активация на акаунт