МАЙ към края си върви - бебенцата се раждат на ден по две-три!

  • 17 762
  • 251
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 043
Момичета много ви се радвам като ви четя,чак се просълзявам от щастие  Embarassed 
Желая много късмет на всички новородени сладури

аз съм още 2 в 1 и за сега няма изгледи за промяна на ситуацията-нямам нито 1 см разкритие, а това много ме притеснява. според мен не е нормално  newsm78  извинете ме че ви занимавам, ама никой не разбира защо съм изнервена и притеснена  Sad 
Успех и кураж на всички   bouquet

# 91
  • София
  • Мнения: 5 079
Вчера тъкмо започнах да честитя поименно пороя от бебчета и нета ми се скапа...  Rage Rage hit Затова днес виртуално прегръщам общо  всички мами, които най - после прегърнаха своите рожби! /с риск да не изпукна някой, че от тия колики акълът ми изфиряса незнайно къде.../ Embarassed Crazy
 newsm51ЧЕСТИТИ СЪКРОВИЩА НА ВСИЧКИ НОВООБЕБЕНИ МАЙ(КИ), ЖЕЛАЯ ИМ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА, НА ТЯХ И МАЛЧОВЦИТЕ! newsm51
И СПЕЦИАЛНИ поздрави на мама Мими за адашчето Велизар!  Heart Eyes
Много ми се иска да се видим някога лично, и ние и бебенцата!
На малкото (вече) чакащи, бегом марш и да ни зарадвате с прекрасни слънца!  smile3513
 newsm10 newsm10 newsm10

# 92
  • Мнения: 127
Честито на всички   новообебили се мами. Прегръщаме ви силно и ви желаем много здраве и много търпение с малките бебоци.
Ние почти нямаме време за писане , въпреки че моята мама е при нас и много помага. Не си представям ситуацията без нея.. Още не мога да изчета всичко, но ще пиша когато имам време.
Цвелувки на всички

# 93
  • Мнения: 2 220
На бързо да се похваля. Отдавна беше раждането, 17.05.2006 г., но вчера ни изписаха с малкото ми момиченце от болницата.
Имама си госпожица 49см - 2900кг. Кръстихме я Стела  txtloves

Поздрави на всички майки и много щастливи мигове да изживеят с децата си. Целувки на всички бебчета.

Добре дошла, Наде Simple Smile
Радвам се, че вече сте си вкъщи със Стела и всичко е наред! Дано сега си по-спокойна и да се гледате и слушате и да папкате най-вече!
Моя Никола много се глези при кърменето и съм се видяла вече в чудо с него - дохранваме се с АМ и зърната доста ме болят, но стискам зъби и търся съвети да се оправя със ситуацията!

Хайде, майчета още необебили се - чакаме вестите с нетърпение   bouquet

# 94
  • Мнения: 234
Честити бебета на Мими,Мимикрия и НадиаД.
Ира-Д,добре дошла!

# 95
  • София
  • Мнения: 1 497
Здравейте МАЙ-ки!
Честити бебета на всички нови мами! Да са ви живи и здрави и само да ви радват!
За последното не се съмнявам, като знам аз в момента как се чувствам като погледна малкото същество Simple Smile А пък в болницата първата вечер след раждането се чувствах като в някаква еуфория - радостна, че раждането, от което толкова се плашех, вече е зад гърба ми и щастлива, че си имам толкова сладко и здраво бебче.
Приветствам идеята за темичка с разкази за раждането - на мен ще ми е кеф да разкажа за моето, понеже преди ме беше страх доста, а всъщност мина бързо и не беше страшно, а след това бях много горда от себе си Grinning
Аз раждах в Майчин дом, с уговорка и съм доволна от лекаря си и от болницата. Вярно, че е мизерия и че някои от акушерките на дванайстия етаж не бяха от най-приятните, но се радвам, че ни дадоха бебетата 2 часа след раждането и си свиквахме с тях през цялото време. Хубаво е, че там стимулират кърменето и че попаднахме веднага на готина детска акушерка, която веднага ми обясни как да кърмя.
За проблемите с гърдите - в болницата на мен едното ми зърно доста се разрани и ме болеше, когато бебо го засукваше. Обаче в момента е напълно оздравяло и то без никакво мазане - единственото, което правех е след кърменето да изцеждам по няколко капки кърма, да намазвам зърното и ареолата и да оставя да изсъхне така на въздух. Мисля че това ми помогна, а и въздушните бани на гърдите, когато има възможност, явно помагат.
След прибирането от Майчин дом пък много се бях притеснила за кърменето, защото бебето като че ли не се наяждаше и млякото не течеше добре, а гърдите ми бяха супер напрегнати. Много е изнервящо и шашкащо, добре че пуснах търсачката из форумите и прочетох някои неща, та положението се спаси и сега се кърмим много добре и без болка, само дето ни мъчат коликите...
Успех и леко раждане на всички мами, на които им предстои! Hug

# 96
  • Мнения: 1 426
Честити бебета на ноеите майки Даница,Ади,Натали,Мими,Мимикрия,Надя,,Ванилиааис,Еден,Катето, Н Михаилова, НадиаД (да ме извините ако пропусна някоя). Да са им живи  и здрави бебоците и много да ги радват.

Айде Майки, че не остана време до края на месеца.

# 97
Благодаря за пожеланията на всички майчета.
Таня Арк написала съм ти на лични как се справям с кърменето. Поздрави
Paizy, благодаря ти за пожеланията.
Напомняш ми, че искам да се извиня на всички неродили майчета за разказа на мъжа ми. Не искам да се плашите момичета при мен имаше грешка, която се случва изключително рядко. Отделно имаше и други обстоятелства, които доутежниха положението. Просто разбрах, че каквото и да правиш нищо не може да се планира и както ми беше казала едно майче тук във форума, когато отидеш в родилна зала не можеш да планираш, нищо не можеш да предвидиш. Оставаш се на професионализма на докторите и се осланяш на техните знания. Оказа се права. Знам, че не му е мястото тук, но искам да благодаря на д-р Стивасарска и д-р Нецов от Шейново.

# 98
  • Русе
  • Мнения: 526
Здравейте:)
Пише ви един един щастлив татко,  на който днес -  28.05.2006 в 16.10 му се роди дъщеря. Тежи 3.400 и е дълга 50 см.
Мимето 78 и бебето са добре и ви пращат много поздрави:)
Очаквайте скоро да ви пише.
Чао:)

# 99
  • Мнения: 426
  Здравейте и от мен!Аз все още съм тук!Голяма разходка му направихме днес!Няколко приятелки се обадиха,за да разберат как съм,какво става,но нали днес ми е термина и всички чакаме новини!Малко ме изнервиха,някои,защото знаят,че ако има нещо ще им пиша,но пък какво радвам се,че има кой да мисли за мен и да се притеснява как съм!
  Днес тук там се появява понякоя контракция,поне аз мисля че е това!надявам се да си родя естествено,а не да ми предизвикват раждането,дано бебчо не се бави прекалено много!
  Не виждам да са писали днес,другите необебили се мами!
  Успех на всички,радвам се че ви има  bouquet

# 100
  • Мнения: 426
  Честито на Мимето,да им е жив и здрав бебо и много да ги радва!  bouquet
  Малко останахме!

# 101
  • Мнения: X
Честито и на Мимето 78-браво на нея...и тя като майска мама се отчете!!!Да им е жива и здрава!!!
paizy,споко и аз съм още тук.....

# 102
  • Мнения: 4 370
ЧЕСТИТА ДЪШЕРИЧКА НА МАМА МИМИ 78!

# 103
  • Мнения: 4 425
Честито на Мимето 78 да и е жива и здрава щерката!Айде не останахте Май-чета!!Късмет!

# 104
Честита дъщеря на Мими78. Здраве, щастие, късмет им желая и на двете.

Общи условия

Активация на акаунт