МАЙ към края си върви - бебенцата се раждат на ден по две-три!

  • 17 752
  • 251
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 234
Здравейте!
Честито на Недка,Катя и Натали!Таня,Игибери,добре дошли!

# 76
  • Мнения: 4 425
Честито бебче на Катя,Ади,Ванилаайс,НМихайлова и Натали!!Много радост от бебоците!
Добре дошла на Иглика..Подкрепям идеята за тема за раждането .И аз искам всяка да разкаже ,на мен ми е интересно и аз да ви разкажа и на др. разказите също.Така,че ако има такава тема с удоволствие ще пиша.

# 77
  • Мнения: 1 097
Честити бебенца на КАтя, НМихайлова и Натали! Да са ви живи и здрави, много послушни, да папкат и да спинкат  Heart Eyes Hug  bouquet
А на мамите - бързо възстановяване и да идват в другата тема.

Момичета, не остана бе  Mr. Green Crazy Още няколко сте, радвайте се на последните дни. На мен ми липсва малко корема, щото я няма вече "малката масичка" и като легна няма на кво да си подпра купичката  Joy  hahaha

Благодаря на всички за комплиментите   bouquet Всеки ми казва, че съм много свежа и не изглеждам като родила преди дни. Ама аз така се и чувствам   newsm68 Пожелавам на всички ви такова бързо раждане и бързо възстановяване. Аз все си мислех и си представях родилките едни апатични, схванати, трудно подвижни и бледи, пък аз ква съм свежа краставичка..  hahaha Дано и вие сте така!   bouquet

Последна редакция: сб, 27 май 2006, 15:29 от crazybrat

# 78
  • Мнения: 22
И аз съм още тук newsm45 smile3512 започнаха моето предизвикване,поставиха ми някаква вагинална таблетка и след няколко часа ще ходя да поставят пак.Ако няма контракции утре ще ходя пак два пъти и ако пак няма нищо в понеделник влизам на система вече.Надявам се днес нещо да се случи все пак Praynig.Като ,че ли имам леки конракции ,но и аз незнам дали не си внушавам,като отида днес по късно ще се разбере.

# 79
  • Мнения: 660
На 21.05 . Мама Мими е родила бебе Велизар - 2900 , 49 см. Всичко е минало много добре и ни праща поздрави и целувки , но за сега няма да има възможност да пише !

Laura06 - ние сме с теб , дръж се , всичко ще мине добре   bouquet!

Честити бебчета на Катето / какво хубаво име име малкият мъж / , на Натали , на Неда , на Ванилка , на Иги и на всички на които неумишлено не съм честитила ! Да са ви живи и здрави съкровищата - много любов и малко тревоги !

Смайли - идеята ти е супер , подкрепям с две ръце и горя от любопитство пак да си припомним тези чудни моменти   bouquet!

Много моля мамите , които са по -наясно да ми помогнат да си изтрия старата лентичка / нещо не успях последният път  Embarassed/ и да си кача нова , както и да кача снимки на нас с бебо ! Благодаря и ... простете за технологичното ми невежество  Embarassed Rolling Eyes!

# 80
На бързо да се похваля. Отдавна беше раждането, 17.05.2006 г., но вчера ни изписаха с малкото ми момиченце от болницата.
Имама си госпожица 49см - 2900кг. Кръстихме я Стела  txtloves

Поздрави на всички майки и много щастливи мигове да изживеят с децата си. Целувки на всички бебчета.

# 81
  • Мнения: 4 425
Добре дошла на Надя Д!! Hug
А на Лаура стискам палци  Praynig
Момичета успях  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 smile3501
Имам вече в подписа си снимка...........
УРАААААААА!

# 82
  • Мнения: 426
    Честито бебче на мама Мими,много да я радва!
    Успех на Лаура!
    Мила,НадяД аз намерих темата на съпруга ти,който беше споделил трвогите и проблемите около твоето раждане!Дано от тук нататък да имате само хубави моменти!
 

# 83
Здравейте, майски мамчета!
На 22 май на бял свят се появи дъщеря ми - Мая, 3000гр/49см. Днес ме изписаха от Шейново и ето веднага ви пиша. Сега отивам в Родили 2006, за да попивам съвети, предполагам че първата вечер ще бъде най-трудна, но се надявам да се справим успешно!

Поздрави на всички родили мамчета и леко раждане на останалите!

# 84
  • Мнения: 1 097
Добре дошла, Надя!
Честита бебка на Мимикрия! Най-накрая и ти се обеби  Heart Eyes Пожелавам ти много да слушка бебка, да амка и да спинка. Първата вечер наистина е много вълнуваща, но бъди уверена - ти най-добре се справяш с бебето си  Peace Бъди сигурна, че ще се справиш  Hug

# 85
  • Мнения: 932
Здравейте,мили маиски мамчета!С огромно вълнение седнах да чета форума,че нали имам да наваксвам и така се разчувствах от поздравите ви,че досега плаках.Много,много ви благодаря! newsm51 txtlovesЧестити прекрасни душички на Даница,Ади,Натали,Мими,Мимикрия,Надя,,Ванилиааис,Еден,Катето и Н Михаилова-много е хубаво да видиш някоя дългоочакваща мама,че е родила,едно такова вълнуващо...Не мога да не честитя поименно на всички. stork-boy stork-girl  bouquetА на очакващите мами само да кажа,че аз ще стоя в темата до края и с нетърпение ще чакам и последното маиско бебенце.Ще започна да разказвам за раждането,пък докъдето стигна преди малкото да се събуди.Моите контракции започнаха в 5.30 сутринта на 24 май и като ви пращах последния постинг,вече бях почти сигурна,че това трябва да е.Всъщност,в момента в които се публикува,започнаха гадните контракции.Не бяха много редовни отначало/започнаха на 10 мин,минаха през 5 и 3 и се върнаха на 15/,но всяка продължаваше около 40-50 секунди.Към 12 часа се обадих на мъжо да се прибира и докато си дойде вече бяха на 5,после на 3 мин и не можех да си кажа името.Решихме да тръгнем към болницата,когато станаха на горе-долу 2-3 мин.Оказа се,че нямам дори един пръст разкритие,въпреки продължителността и честотата и ни върнаха обратно вкъщи.Няма да крия,че много ме болеше и даже повръщах.Напълнихме ваната и Петър ми поливаше корема при всяка контракция,което много помага!!!След още два часа пак тръгнахме за болницата.Този път вече имах 4 см разкритие и тапата ми падна.Наистина не може да се обърка-голяма е,много слузеста и с кръв.Поисках епидурална упойка,но анестезиолога беше в операция и не можа да дойде.Въпреки всичко беше много мил и по едно време "прескочи" само да ми се извини и да каже,че е помолил свои колега от съвсем друго отделение да дойде.Ако щете ми вярвайте,видя ми се като ангел. LaughingЧаках 3 часа за упойката,но си заслужаваше.Горещо ви я препоръчвам!!!Изобщо не боли като ви я слагат.Аз не виках,но много ми помагаше по време на контракции да гледам Петър в очите или да се облегна на раменете му.Той ми казваше просто да вдишвам и да задържам малко дъха,но тези прости команди те карат да се съсредоточиш върху нещо друго.Освен това си повтарях,че аз контролирам болката,а не тя мен.Но от епидуралнтата нататък раждането беше песен.Малко отслабиха дозата накрая,за да усещам напъните,но пак не ме болеше.Самите те продължиха около 45 мин и малко се уморих,но май това ми беше най-добрата част.Чаках с такова нетърпение и само се усмихвах!Дори като изплака бебочката,забравих да видя дали е момче или момиче-толкова бях щастлива!!!Даоха ми я веднага и повече не я отделиха от мен/тук така правят/.Цялото раждане продължи 24 часа,от които само последните 6 с упойка и честно да ви кажа,имам чувството,че е минало много лесно и бързо.Изобщо не е толкова страшно,колкото си го представях,ама хич.Отивам само да видя човечето,че плаче и ще дойда пак

# 86
МИЛИ НОВИ МАЙЧЕТА - ЧЕСТИТА РАДОСТ!!! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧОВЦИТЕ![/size][/color]

Няма да изброявам поименно, за да не изпусна някоя от вас. Бързо се възстановявайте и бързо в Родени през 2006 г.

Илиана2 и Мимикрия - специални поздрави на адашките  newsm51 Мая!!!

# 87
  • Мнения: 4 370
честито бебе наталия на мама наталиг, честито бебе велизар на мама мими, честито бебе мая на мама мимикрия

# 88
  • Мнения: 932
Ами то всъщтност това е.Толкова бях ошашавена,че изобщо не се сетих да погледна какъв пол е бебето.Имах само един наистина лош момент след епидуралната,когато изгубиха тоновете на бебето и много плаках.Но за щастие бързо откриха какво е/и аз не разбрах/.Пъпната връв е била увита два пъти около вралето,но това не създаде никакви проблеми.Дори успяхме да съхраним стволови клетки.Много по-гадно ми се вижда възстановяването след раждането.Гърдите ме болят зверски.Имам два вътрешни шева,но не ме болят толкова.Сега отивам да чета родилите мами,за да ми дадат съвет.Успех ви пожелавам,милички,да е съвсем скоро вашия ред и да е лесен и бърз.

# 89
  • Мнения: X
Eха..Ирка,кога роди,кога и за форуума и за нас време намери....Браво на теб!!!Надявам се да се справяш по същия начин и с бебка...
Честито на Мими,Надя Д  и Мимикрия.....дано да не съм пропуснала някой,но вече съвсем се оплетох...при толкова бебета.Да са живи и здрави всички малки слънчица и много да радват майките си....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт