МАЙ към края си върви - бебенцата се раждат на ден по две-три!

  • 17 730
  • 251
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 079
 newsm81
 baloni baloni baloniЧЕСТИТ ДЪЛГООЧАКВАН  СИН НА КАТЕТО! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО ДА СЕ РАДВАТ И ОБИЧКАТ, ДА Е ГОЛЯМА ОПОРА НА МАМА И ТАТИ! baloni baloni baloni

# 61
  • Мнения: 426
  Ето още една добра новина!nMihailоva  е родила тази нощ момче Стоян 2950,49см.!Нормално раждане!Да и е жив и здрав!
  Ние вчера пихме кафе и вечерта е родила,а и аз така се надявах на тази нощ,ама..искаше ми се да е днес,но има време...пазят ми място!
  Малко останахме :Галюшана,Мимето и аз,други има ли?

# 62
  • Мнения: 1 000
Здравейте,
Неда.....нМихайлова си има момченце...Стоян
Роден в 12:35 на 27.05 тази нощ
49см. 2,150кг. Родила е лесно и двамата са добре
Таткото каза че бебо е:
"ревлив като майка си и красив като баща си"

Честито и на КАТЕТО и ВАНИЛИААЙС
Пожелаваме им много пълни памперси оттук нататък Simple Smile

Пайзи ме изпревари ама нищо Simple Smile
А и таткото май е объркал грамажа от щастие Simple Smile

# 63
  • Мнения: 426
Аз май килограмите съм объркала,ама няма нищо!

# 64
  • София
  • Мнения: 8 932
Честито на Катя и Неда за момченцата. много да ги радват и слушкат!
Това май ще е последната отчетна темичка на очакващите бебета през май. Хайде и на последните чакаме ви при нас в родени 2006.

# 65
  • Мнения: 105
И аз съм още тук Вер4е, newsm45.
Влизам да 4ета, но понеже не ми се говори с никой и не ми се и пише. Добре 4е преди месец си смених мобилния, а в къщи не се задържам,  но все пак този град е толкова малък 4е все ще срещна някои, който да ми каже, да раждам. А то няма да е преди понеделник със сигурност, така 4е брой ме и мен.

4ЕСТИТО НА ВСИ4КИ МАМИ КОИТО ЩАСТЛИВИ СИ ГУШКАТ СЛЪНЦАТА!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 66
  • Мнения: 426
Значи сме 5,поне така ги изброявам,или поне тези,които редовно се отчитаме.Бях забравила да попълня и Кабранска!Дано до края на деня има още бебчета Praynig

# 67
  • Мнения: 8 242
Да са живи и здрави най-мънинките майски бебешори !

И аз, и аз в кюпа на чакащите  Rolling Eyes
Никви признаци при нас, че искаме да излизаме  newsm78
Даже вчера ходих на кола маска да съм готова за случката и белким допринеса нещо за родовия процес.. Ама нъцки  Crossing Arms
И по цял ден маам гащи напред-назад по улиците (е не в жегата де)..
Но на бебока явно му е добре в шкембока и си натиска парцалките  Joy
Тъй че съм на фронта до край  Wink

# 68
  • Мнения: 937
чЕСТИТО мОмчЕНцЕ НА КАТЯ - ДА Им Е ЖИВ И ЗДрАВ И мНОГО ДА ГИ рАДВА!!!
Аз съм още на линия вчера на консултацията ми казаха че ми бил паднал надолу корема и аз чак тогава забелязах че като седя не ме подпира отгоре и се зарадвах, и след обед някъде ме започна една болка в чатала която не престана цяла нощ - много е неприятно. Но за сега нищо друго така ми се иска вече да се случва случката и да се приключи с това тревожно очакване. От понеделник и аз съм всеки ден в Шейново за тонове ако е някой друг ходи ще съм там около 12.30.
Е това е приятен уикенд и много разходки на малкото останали в очакване!!!

# 69
  • Мнения: 4 370
Значи сте 6 очакващи своите бебчета! Но ние ще сме с вас докрай.  Peace
И да честитя на новите мами:

ЧЕСТИТО БЕБЕ МИА НА МАМА ВАНИЛИААЙС, ЧЕСТИТО БЕБЕ МИЛЕНА НА МАМА АДИ, ЧЕСТИТО БЕБЕ КАЛИАН АРНЕ НА МАМА КАТЯ, ЧЕСТИТО БЕБЕ СТОЯН НА МАМА НМИХАЙЛОВА!

# 70
  • Мнения: 2 211
Здравейте, МАЙчета  Hug

Благодаря ви за поздравите и пожеланията за появата на моя Никола на бял свят  Heart Eyes

Честито на непоздравените от мен новообебили се мами. Да са живи и здрави рожбичките ви и много да ви слушкат и радват!

Малко се бях ошашкала от началото на седмицата с безкрайния цикъл на хранене, пармперси, изваряване и отново същото... ама вече май взех да влизам в час - щом намерих време да ви пиша Simple Smile
Моето раждане мина добре. Май наличието на стрептокоти си е имало своята цел.... пъпната връв на Никола е била много къса и ако е тръгнел да излиза нормално е щяло да стане голяма беля - ни напред, ни назад! Та съм доволна от решението за секцио, пък и доктора си свърши работата блестящо Simple Smile За миг не съм почувствала притеснение за каквото и да било! След раждането се наложи да ми предизвикват изтичането на лохиите, защото нямах никакви.... вече ми спряха! Какъв е този мой организъм не знам?!?!

Пожелавам успех и стискам палци на все още чакащите обебване   bouquet

Приятен уикенд!

# 71
  • Русе
  • Мнения: 526
   Привет и от мен Simple Smile
   Честити бебчета на Катето, НМихайлова, ВанилиаАйс и Ади!   bouquet
   Добре дошла и на Игибери!
   Ех, наистина не останахме много бъдещи май-ки тука, но много се радвам, че и вие-вече родилите-не ни забравяте Hug
   Аз днес съм много притеснена, утре ще ме вземат в болницата и сигурно ще предизвикат раждането. Всички казават, че е много страшно и болезнено, ама като няма друг начин...
Тази нощ почти не можах да спя, представям си какво ще е довечера Shocked Все пак до последно ще се надявам бебка да ни изненада и да помогне и тя малко за по-бързото развитие на нещата Praynig
   Успех на всички момичета, които все още са в очакване! Peace

# 72
  • Мнения: 1 000
Уточнение!

Стоян на нМихайлова се е родил с тегло 2950 ама таткото се е объркал от вълнение ......като е пращал съобщението Simple Smile

Малко остана момичета Simple Smile
Ще има ли бебе и днес Simple Smile

# 73
Здравейте и от мен!Честито на всички нови мами! 
Новината от мен е ,че на 22.05. 2006г. се роди и моето момиченце-Наталия,2950 кг ,50 см.
От два дни сме си у дома,но не ми остава време за компютъра.
Успех на все  още чакащите великото събитие мами!

# 74
  • Мнения: X
Привет!
Честито на Недка за раждането на Стоян и на Натали за Наталия...да са им живи и здрави и много да ги радват .Бързо възстановяване им желая и скоро да се видим в новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт