Отговори
# 225
  • Мнения: 2 123
здравейте момичета.
Чак сега се прибирам - цял ден дейности на открито, ходене 2-3км пеша+ хапване в KFC  Confused а имам толкова работа...
Лесси, мног осе радвам за напредъка ти. Моят съвет е категорично да изчакаш - и то не просто септември, а живот и здраве края на ноември. Обосновката ми е:
1. както си отбелязала - лятото е мъртъв период за промоции от подобен тип
2. всички чакат септември и съответно има риск пр събитието ти да се размие сред останалите такива
3. краят на ноември и ок от гледна точка покупателна способност и емоционален избор на "подаръци за мен самия" /хората са спестили пари за коледни подаръци, от които често си купуват и по нещо за себе си/
4. Много ефективно би било представянето ти ако го комбинираш и с някаква полит-икономическа ситуация в държавата, която да направи директна или индиректна препратка към съдържанието на книгата ти /така и по-сериознит емедии ще откликнат с по-сериозни анонси/
Това е на прима виста. За теб с удоволствие бих обмислила и по задълбочена страгения, но ... на по чаша свеж коктейл  Wink
За утре... все още не мога да потвърдя присъствието си... Ако дойда ще бъда навреме в 17.00 пред фонтана.

# 226
  • Мнения: 388
Русавелка и аз смятам,че е редно да си направиш едно изследване на урината,защото и аз мисля,че може да е проблема от бъбреците.Аз с предишната бременност пиех Магнерич и направих страхотна бъбречна криза,имах песъчинки и кръв в урината,така бях докато не ми смениха лекарството с Магнерот!
p.s.Искам да благодаря на всички за прекрасните пожелания!Наистина сте страхотни,какво ли бих правила ако не бях ви открила Hug.

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 23:37 от walentin

# 227
  • Мнения: 46
Добро утро мили мамчета и бебчовци!

Русавелка - мила, непременно се опсъветвай е лекар, днес поне по телефона и си направи изследвания, при първа възможност. Проблема ти не изглежда елементаре, но пък не се побърквай от притеснение, това още повече вреди. Прегръщам те и ти стискам палци нещата да се разминат леко Hug
Мерци - да са ти живи и здрави сладките бебоци. Благородно ви завиждам с Либра, ще си имате наведнъж и момиченце и момченце, аз толкова искам и девойка... нали според предвижданията си чакаме мъжле.
Успех на изпитите, защитите на всички, които им предстоят. Имате силна подкрепа отвътре  newsm32, а и ние ще ви стискаме палци.
Дано , не пропускам никой, че още не мога да смогна да прочета всичко... Но разбрах за срещичката днес. Много ще се радвам да се запозная с вас и силно се надявам да успея да присъствам, но ако идвам, ще съм точна.

Хубав ден от мен и ритниче от мойта буболечка!

# 228
  • sofia
  • Мнения: 562
Момичета имам една голяма молба, нека някоя от тези, които ще идват на среащата да ми изпрати на лични номер на телефон, защото може да се наложи да закъснея и да мога да ви намеря.Много се извинявам за безпокойството и благодаря предварително.
 Hug

# 229
  • Мнения: 1 100
Здравейте мами,

Искам да ви пожелая приятно прекарване на среЩата....и естествено, ако пак е възможно- снимки, та да ви се порадваме от дале4.

LIbbra  писах, 4е след 30та седмица е по-спокойно, заЩото това е краят на седми месец и дори и да се наложи преждевременно раждане (Недай си Боже), беб4ето е ве4е развито. 

Но естествено е най-добре да си расте в корем4ето на мама и да 4акаме заедно септември:)

До скоро   bouquet

# 230
  • Мнения: 407
Здравейте момичета!
Днес си направих една малко по-дълга разходка независимо ,че контракциите продължават въпреки хапчетата които пия.Някой може ли да ми каже дали напълно трябва да спрът контракциите или и това,че са намалели е нещо.Хапчетата пия вече от 6 дена и мисля,че до сега ако не са ми подействали значи да не очаквам ефек по нататъка.Вече не издържам като някой затворник вкъщи,а времето е толкова хубаво за разходки   Cry Всеки ден си викам ,че не остана и ще изтрая още малко,а времето минава толкова бавно...

Весело изкарване на срещата момичета ще се радвам да ви видя отново на снимки като няма визможност да се видим на живо.  Heart Eyes
Поздрави и целувки на коремчовците!!!

# 231
  • Мнения: 78
denise,нали 30-та г.с. е края на 6-ти мес.,а не на 7-ми,май има печатна грешка,не знаех че тогава вече е по безопасно,УФФФФ ДАНО ВСИЧКО Е НАРЕД С БЕБЕТАТА НИ И С НАС!

# 232
  • Мнения: 151
Здарвейте мили дружки,

Nikol5,  не се притеснявай. Трябва да почакаш да ти минат контракциите или да минеш към по-сериозни мерки ако са силни. Аз пих магне б6 и но-шпа цяла седмица и лежах, за да намалеят. Вече сме стигнали до седмиците, когато може да се взима и Гинипрал. Той е много ефективен срещу контракции, но и често се понася много зле от майките. Говори утре с лекаря си.

Денис, Либра - по книжката на д-р Спок май 31 г.с. е края на седми месец.

Ирини, много ти благодаря за съвета. Абсолютно права си във всичко, което казваш. Проблемът е само един - да издържа до Ноември  Grinning . Много ми се иска да се издаде най-сетне  Wink тази книга . С удоволствие ще си организираме дискусийка на коктейл  Peace
Ох, да ви кажа нямам търпение да вляза в 29-30г.с. Тогава планирам и аз вече да излизам повече и най-сетне и аз ще участвам в срещичките на мили септемврийки Simple Smile
Поздрави   bouquet

# 233
  • Мнения: 78
Аз нещо май се обърках,как така 30/31г.с.е"края на 7-ми' не е ли началото на 7-ми не говорим ли за календарни месеци newsm78

# 234
  • Мнения: 1 100
Аз се ръководя по таблица, като тази на MrsG Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99279.msg1751486#msg1751486

# 235
  • Мнения: 407
Lessyy благодаря ти за бързия отговор.Аз имам час при лекарката ми тази седмица за да ми каже какво да правя,защото на 18 този месец ми предстои сватба и може би ще ми изпише нещо по силно за тогава.Или този Гинипрал и той трябва да се пие повече време като магнезия за да има ефект?

# 236
  • Мнения: 858
 Grinning Здравейте момичета !  party023 Two Hearts Днес имам рожден ден остарявям с 1 годинка   ura dazzler1 И поне виртуално бих искала да се присъедините към тортата .Много усмихнат ден и преградки за всички вас и бебковците!

# 237
  • Мнения: 388
Честит рожден ден,Денис! newsm59 nbirthday
Пожелавам ти да си жива и здрава,много обичана и щастлива и септември едно хубаво,здраво бебче newsm30!

# 238
  • Мнения: 2 123
ДЕНИС, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ НАС, СКЪПА! БЪДИ ВСЕ ТАКА ЛЪЧЕЗАРНА, ПОЗИТИВНА И ЗДРАВА. ПОЖЕЛАВАМ ТИ ПОСТОЯННО ДА ПЛУВАШ ВЪВ ВОДИТЕ НА ЛЮБОВТА И ТИ ПОДНАСЯМ ТОЗИ ВИРТУАЛЕН БУКЕТ


Аз днес ходих да дам кръв за хемоглубина... Утре трябва да са готови резултатите  Praynig Praynig Praynig. Нямаше я лаборантката, която досега ми взимаше кръв и една друга така и не ми хвана вена, заради което ми цеди кръвчицата от пръста  Twisted Evil
Аз също се ръководя от таблицата на Mrs.G в определянето на триместъра, в който съм.
Момичетата от срещичката, нищо не разказвате. Много сте позитивни и сладки на снимките и съжалявам, че този път пропуснах!

# 239
  • Мнения: 140
   Честит рожден ден!   party023
Бъди все така свежа,жизнена и енергична.Пожелавам ти да получиш най-големия и желан подарък през септември-здраво и хубаво бебе. newsm07Бъди много щастлива.
 
 Момичета съжалявам,че не можах да дойда на срещата,но съм под домашен арест,т.к контракциите не минават и не ми понася друсането и дори седенето седнала.Надявам се да сте си изкарали добре на срещичката въпреки лошото време.
 Лесси моите поздравления за книгата,аз също съм нетърпелива да я прочета,но наистина нека да е в най-подходящият за това момент,както писа Иринии.

Общи условия

Активация на акаунт