Завърших първи клас

  • 2 709
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 118
 smile3501 Браво на вас. Дано и моита дъщеря завърши така догодина 1-и клас Praynig

# 31
  • Мнения: 244
Честито на всички вече второкласници! Дай боже и след 10 години така да ги хвалим Grinning
И моята дъщеря завърши с отличен (но в нейния клас други оценки май нямаше) Simple Smile С особена любов към учението не мога да я похваля (особено към писането), но съм доволна от нея. Научи се да чете добре, с математиката няма проблеми, но буквата Ъ в писането хич не я признава  Grinning. А на правилното писане аз държа особено.
Тяхното тържество беше в деня на изпращането на абитуриентите. Дъщеря ми беше избрана да ги поздрави от името на първокласниците, защото декламирала най-изразително. Няма да си кривя душата - много горда бях. Гледах я как стои с микрофон в ръка пред пълния училищен двор и си мислех колко е пораснало моето момиченце, мислех за това, че както неусетно премина тази първа година, така ще се търкулнат и следващите и докато се усетя, тя ще е на мястото на абитуриентите... С ясен глас Михаела започна поздравлението и аха да се разплача, синът ми (на 3 г и половина), слушал вкъщи репетициите, с разочарование каза "Ааа, това е за мили какички и батковци........." 

Общи условия

Активация на акаунт