Спирала на нераждала жена - от първо лице

  • 14 452
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 47 993
Аз лично смятам обратното, не желая да съм опитно зайче за експерименти. Но съм изцяло за информиран избор, щом си се навила- успех.

# 121
  • Мнения: 2 647
Не става въпрос за опитно зайче. Тази спирала се поставя в Европа от 20 г. ( в Англия , Германия) Но в някои други държави тепърва навляза. Може би от 3 г се поставя. На мен ще ми бъде сложена всъщност от специалиста по поставяне който обучава докторите, и всъщност е човекът който е поставил най-много такива спирали в страната.
Иначе , спиралата е произведена от мъж гинеколог за жена си. И я поставя първо на жена си. След успешното начинание решава да произвежда.

# 122
  • Мнения: 47 993
Но при проблем пак ли в чужбина ще търчиш. А при всеки преглед ще обясняваш на доктора какво е това? Все пак става въпрос за дълъг период.
Иначе звучи интересно. Ще следя за отзиви.

# 123
  • Мнения: 2 647
Ами премахването било елементарно. Предполагам с издърпване на кончето. Като другите спирали. Ами колко му е да претърчиш до чужбина в днешно време Simple Smile стана като ходене в съседен град.

# 124
  • Мнения: 54
Ами премахването било елементарно. Предполагам с издърпване на кончето. Като другите спирали. Ами колко му е да претърчиш до чужбина в днешно време Simple Smile стана като ходене в съседен град.

Доколкото разбирам, махането е като при другите спирали, само че се изисква малко повече сила, защото спиралата е закрепена.

# 125
  • Мнения: X
Разкошна тема! Освен всичко останало, пусната от един здравомислещ и умен човек. Благодаря за стегнатата и полезна информация, беше ми супер полезна.
*Начетох се на глупости, едно 90% от коментарите на случайната аудитория нито са разбрали нещо, нито имат експертизата да се изказват с такава категоричност, но това е нормално за бегемамките.
Една полезна мисъл за тях: "Глупостта не освобождава от необходимостта да се мисли." Лец

Общи условия

Активация на акаунт