Тренировки в домашни условия - 92

  • 71 045
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 345
За вчера кардио 3 от БР, за днес четири километра тичане в Борисовата градина. И при мен неочаквано се отвори възможност преди работа. Бях си взела резервна тениска в случай, че успея да се измъкна за кратко. Все повече ми харесва тичането.
Аз изобщо не знам по колко изгарят различните тренировки, но си мисля, че максимумът при половинчасова, е около 400.

# 466
  • Мнения: 4 406
Amanda, качи си Ендомондо и тичай с телефона,  ще ти даде ориентировъчно.

Вчера по баир (1100 ккал), и като ми дойде на баира, добре, че е посещавано. Срам, ама няма срам, молих девойки за по нещо.

Аман днес от чистене., а и готвене, и пране, взимам си Мая  (другата кучка) и отиваме да се мотаем из Влахина планина. Щото е над мен. Не ми се ходеше до града на фитнес.
Уф, полях си клавиатурата с вино. По 5 букви излизат с едно натискане.

# 467
  • Мнения: X
Днес ще почивам и нищо няма да правя. Релакс.  Peace

Тили, на мен са ми сравнително кратки почивките- 5-7 дена, така че след това нямам проблеми да почна отново, но обикновено имам някаква мускулна треска в началото.

Моите планирано най- много до две седмици стигат /когато сме на почивка някъде/, но след това са ми нужни още 1- 2 за влизане в добър ритъм. И аз започвам с леки МТ.

# 468
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
Със Макс 30 на Шон за 30 мин съм стигала макс. до 240 кал, Арсен... но пак ще погледна, пазя си отчетите. Опс, до 282 калории/тренировка през 2-рия месец (втория месец е по-труден от първия)

Тили Grinning Колко забавно! Не ги следя Чайните, не ми пасват много като формула и четка, а и са често едни жизнерадостно-младежки, пък аз нали уж сериозна и тежка дама на възраст Wink Но идеята им страшно ми хареса!

106 Yin Yoga 60 min
107 Elliptical 55 min
108 80 DO Booty (Phase 1, weeк 3) + Elliptical 33 min
109 80 DO Total Body Core (Phase 1, week 4) + Elliptical 55 min


Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 18:24 от Agent Provocateur

# 469
  • Мнения: 2 878
282 калории за 30 минути си е много добро постижение, особено за трениран човек. Почти по 10 калории на минута.
За днес - Ramped Up Upper Body от Strong&Sweaty, чудесна тренировка за горна част на тялото. След като я правих миналата седмица имах МТ на едни мускулчета на гърба, за които даже не подозирах, че ги имам. След това проверявах, оказаха се ромбоидни. Ще видим утре какъв ще е ефектът.

# 470
  • Мнения: X
Вчера пак покарахме колелета, скромно, около 8 км.
Днес- Румяна, дупемания, цяло тяло, комплекс за корем, йога за болки в кръста. Ако не завали- следобед вадим байковете и се почваме.

# 471
  • Мнения: 1 402
Вчера - Tabata power + 22 минути тренировка за дупе без подскоци от предложенията на Звездичката
Днес -  само Sweat intervals, нямам сили за нищо друго Simple Smile
Не мога да преценя как се отразява програмата на тялото ми понеже съм в пмс - както винаги подута и мека и гладна за сладко. Като мине цикъла и като спадна ще разбера.
Мерси за отговорите за калориите изгорени с макс 30, да не си внушавам, че много горя и да се отпускам да ям повече.

# 472
  • Мнения: 10 012
Днес Т25Gamma Ripp'd & Alpha Ab Intervals.
Калории 1525. Ще броя отново, този път по-добре.

# 473
  • Мнения: 2 878
За днес - All Out Low Impact Hiit от Xtrain, с което замествам Cardio Slam от ротацията. Интересното е, че ми беше по-лека от всички кардио тренировки от The Low Impact Series, въпреки че сигурно съм изгорила повече калории в сравнение с Cardio Super Sets и Slide N'Glide. Но пък нямаше лицеви опори, а катерачите бяха само една серия.

# 474
  • Мнения: 1 194
Аз почти добутах средата на 80ДО, утре съм на ден 40. Браво на момичетата, които я минаха на един дъх. Нищо чудно да се натрупа умора.
Отново вторите и третите седмици са ми доста по-приятни от 15те повторения.

Времето се стопли толкова вече, че без вентилатор ми е немислимо да тренирам. Затова пък и дните са ми изпълнени с активни занимания.

# 475
  • Мнения: 4 406
Гръб, бицепси и корем. Вчера де.  Кардио не правя, много ходя пеш и не остават сили.

Скрит текст:
Скрит текст. На тeлефона съм, а после ще влеза от компа да го крия. Като работих в хранителния магазин наводних едни кутии хубави вафли, от тези едни бисквити с шоколадова обвивка и т.н. вредни вкуснотии. Платих си ги де, пък и си ги взех, за около 70 лв. бяха. Сега какво се чудя, че ми се е появило коремче.

Последна редакция: вт, 24 апр 2018, 05:34 от Jerry F

# 476
  • Мнения: X
Отчет днес - ден 40 - ех, преполових я тази програма!  Дано втората част ми върви по-усърдно, защото до 15 юни трябва да съм я свършила (по-рано ще е по-добре).  Вчера 12 км бягане.

Jerry, стига с тез вафли!  Не си кошче за боклук, нито пък домашен любимец, за да се "награждаваш" с тях! тц - отиват директно в коша за боклук!

Последна редакция: вт, 24 апр 2018, 07:54 от Анонимен

# 477
  • Мнения: 3 067
282 калории за 30 минути си е много добро постижение, особено за трениран човек. Почти по 10 калории на минута.

Почнах работа и не успявам да тренирам така редовно, както искам. Но скоро ще му хвана цаката и ще вляза в ритъм. Та, имам наблюдение на калориите с тренировка и без. И онова, което вече с 80% сигурност мога да кажа е, че въпреки че дадена трернировка изгаря между 150 и 260 калории (а то 100 май си отиват за толкова минути и без тренировка) т.е. самата тренировка гори доста малко, тя ми увеличава калориите за деня. Ако не тренирам си лягам на 1500-1600, а ако тренирам на 1700-1900 - аз зная, че тя забързва цялостния метаболизъм, но не съм сигурна, че гривната го знае Grinning
Днес ще е АЛО само да видя къде ще го вкарам.

# 478
  • Мнения: 1 345
И за мен най-големият плюс на тренировките е засилената обмяна.
Аз съм с някаква ужасна ангина, която почна с висока температура, отпадналост и болки в гърлото.Ама нещата стигнаха до налепи и антибиотик. Връхлетя ме неделя вечерта и чак тоя следобед живнах след приема на първото хапче. Та два дни не съм тренирала, не съм и яла - вчера за цял ден два банана, днес вечерта супа от лапад и едно варено яйце.





# 479
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
Бързо оздравяване, Аманди!

Позатопли се и плъзнахме извън мазетата, та и отчетите никакви ги няма май Simple Smile

110 ALO Booty + колоездене 11 км. + 4 ЧАСА къртовски, кърски труд на двора!
111 80 DO Booty (phase 2)
112 80 DO Total Body Core (phase 2) + elliptical 22 min.

Общи условия

Активация на акаунт