Тренировки в домашни условия - 92

  • 71 054
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Към вчерашния отчет добавям и 5 км обиколки с "двойката".
Днес ПМС- то тотално ме повали- грам сили нямам. Чинно си надигнах Д- то, опънах постелки, заредих Дупеманията, извадих гирите и още на загрявката се отказах. Реших барем една ин йога да направя, но и за нея не бях в нужната кондиция. Затова- цял ден гледам "Мост" /горещо препоръчвам, страхотен сериал!!!/.

# 481
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Ето ме и  мен! Laughing След пет дневна почивка, в която навъртях сума километри пеша почти всеки ден (Джери, подобрих си и дневния рекорд от Рилските без лифт миналата година  Mr. Green), днес се завръщам да си доизкарам последните две тренировки от 80ДО. Сутринта се мерих, нямам плюсове, нямам и минуси.Закотвила съм се на 50 и това е! Crossing Arms Трябва да се оправя тези бедра, ама как?! Иначе имам странна МТ по краката - задно бедро, прасци и това, което е от предната част на прасците. Laughing

Днес съм на последното Cardio Core от програмата. bowuu

Амнда, бързо да се оправяш! Hug

Агент, страшни снимки видях във фейса! Heart Eyes Сигурна съм, че имаш още  и като ги качиш някъде, хвърли един линк да изплакна очи! Grinning

# 482
  • Мнения: 3 067
Аманда, бързо оздравяване!
Момичета, когато Отъм каже някакви кила (не помня, помня че проверявах и бяха равни на около 6 кг) тя на ръка ли има пердив или обща тежест за упражнението? Напимер напъди или нещо такова - за АЛО говоря.
Иначе съм много доволна, много ми допадат тренировките. С ластиците още се гледаме на Вие и ги псувам, като се оплетат и ми провалят бройката и серията, но ще се оправя и с тях.
За рд-то ми подариха гирички от по 3 кг., и ми е голям кеф с тях. Освен това вече започвам да усещам и чувам какво казва. Първия път само гледам изпълнението, сега вече чувам напътствията за гръба, за къде какво трябва да се усети. Нямам търпение за 80ДО.

# 483
  • Мнения: 1 177
Аманда, бързо оздравяване!
Духче, ако упражнението е с две гири се има предвид тежестта на едната.
Нещо не ми върви 80DO. Трябваше отново да прекъсна тренировки за около седмица и от три дена пак съм в играта. Съжалявам само, че не изкарах програмата на един дъх, но поради независещи от мен обстоятелства, не успях. Днес ААА, твърде леко ми беше. Пробвах да увелича тежестите, но тогава пък ми беше непосилно...Ще ми е интересно другата седмица дали ще се чувствам добре с по-големи тежести.

# 484
  • Мнения: 3 067
Беси, благодаря ти.
Е, за сега ще съм "малка", надявам се да порасна като Отъм с по 6 кг., на ръка, но предвид че тръгнах от 1.5 кг.сега с 3 е добър прогрес Simple Smile

# 485
  • Мнения: 1 177
Духче, важното е, че имаш прогрес. Не веднъж се споменава в програмата да не си мерим тежестите, тъй като всеки човек е различен и понася различно натоварване. Според мен се движиш много добре!

# 486
  • Мнения: 1 345
Благодаря ви за пожеланията за бързо оздравяване, вече нямам температура, надявам се и другото скоро да мине.
За днес това https://www.youtube.com/watch?v=6pzAm_9eMQU Исках да правя нещо по-леко от последната седмица на БР. Не знам дали беше леко, но определено много ми хареса, а и реших занапред да тренирам навън в двора. Много ме вдъхновиха девойките.
Май ще прекъсна БР на финалната права. Официално заявявам, че ми писна от програмното трениране и смятам пролетта да се отдам на тренировки по избор.

# 487
  • Мнения: 1 402
Добър вечер!
Днес - Friday fight round 1
Вчера - Tabata power
Утре и в други ден почивка. Определено се натрупва умора, първите 1-2-3 тренировки от седмицата съм свежа, четвъртата - петата вече чувствам умора.
Аманда, погледнах клипчето, и аз имам дворче с тревичка, ама защо така хич не ми е удобно да подскачам там...навън тренирам, но на цимент Simple Smile , така на тревата дали няма риск да се контузи човек?

# 488
  • Мнения: X
Отчет, Ден 42. След малко отивам да бягам. Вчера Ден 41+6 км. бягане. Искам да се запиша на един половин маратон другата неделя, но ще изчакам да видя какво лекарят ще ми каже другата седмица ...
И нали Отъмн все говори за "self care" си поръчах едно рокле, което да ми дава стимул да не ям много ... Къде ще го нося не знам, но това да ми е проблемът. Истинският проблем е, че нямам нищо общо с девойката от картината освен цвета на косата -  хаха
Скрит текст:

# 489
  • Мнения: 1 345
Арсен, според мен риск има при кардио елементите, при подскоци. Аз съм тренирала няколко пъти в тревата рано сутрин и е много зареждащо.
Sprinkles, много е секси тази рокля. Аз съм на вълна цветните пеньоари на баба и спокойно мога да си мина и без тренировки. Много ме радва тая етно, ретро и леко хипарлива вълна в модата, вероятно закъсняла при нас, но все пак дошла. Лошото е, че работата ми рядко позволява да си нося новите рокли.

# 490
  • Мнения: 2 881
И аз, като Аманда, вчера нещо не бях в кондиция, но днес вече съм добре и си продължих по ротацията - Total Body Giant Sets.
Спринкълс, аз предлагам мъжът ти да изведе теб и роклята на вечеря.

# 491
  • Мнения: 10 017

Позатопли се и плъзнахме извън мазетата, та и отчетите никакви ги няма май Simple Smile

Joy
Това ми хареса много.  Laughing

Аманда, бързо оздравяване и от мен!
Звезди4ка14, на теб също!

Вчера T25 Gamma Extreme Circuit + 15км в парка маратонско темпо.

Sprinkles, честита рокля! Със здраве да си я носиш, много е хубава.

# 492
  • Мнения: 4 406
Аманда, стискам палци за бързо опрявяне Какъв е то грип, че аз 5 пъти го карам.

Непо, там постижението ми е, но с лифт от горната станция до Рилския Манастир. Сега организирам за началото на юни с един познати за Тъжа, Ботев, Бабско, Кадемлимйско пръскало с 2 ще съм ама претенции на всеки различни.
Вчера гърди и бицепси и после по един баир. Днес някакви крака и дупе се очертава.

# 493
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Юхууу, днес завърших 80ДО!  bowuu Party Отчитам минус 1кг и нещо, намаляване на сантиметрите на талията и д-то и почти същите бедра (да им се не види!!!). Програмата много ми хареса, но признавам, че накрая ме измори и едва я завърших.  Laughing Само по себе си няма изключително трудно упражнения, но явно с времето се наслагва умората и в един момент ме повали точно накрая. Crazy Утре нямам никаква идея какво ще правя, може и крос тренажор само, събота и неделя ще пътувам (или поне такива са плановете) и от понеделник съм с Т25 и Шон, белким видя бедро 49см. Mr. Green Ясно е, че пак ще трябва да поорежа калориите. И нямам търпение за тези 25-минутни тренировки, че тоя един час вече ми идва преко сили... Laughing

Джери, екскурзията звучи страхотно, не знам къде ви се разминават очакванията.  Sunglasses

Sprinkles, страхотна е роклята, цветът сащо. Аз върти-сучи накрая от магазина все с черни рокли излизам. Confused А така искам нещо свежо...

# 494
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте,
Ние се прибрахме от болницата, засега всичко е наред с дъщеря ми. Ходим на превръзки и до две -три седмици трябва да и махнат конците.
Тази седмица не съм тренирала, нещо се ослушвам още. Смятах нещо преходно да вкарам, за тонус, но не ми се получиха нещата.

Непокорна, хайде заедно с Шон Simple Smile Ти ще си ми стимул, защото си по-сериозна и постоянна SmileySmiley

Sprinkles, невероятна рокля, точно по мой стил Heartpulse Прати ми, моля те, линк на лични, може пък да има и до БГ доставка.

Общи условия

Активация на акаунт