Звездни компромати - 355

  • 112 264
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Видяно в туитър Astonished

Последна редакция: сб, 17 мар 2018, 19:53 от Ала-Бала

# 721
  • Мнения: 5 903
Мале, този бълвоч Райкова е писател номер 1😅😅
Абе, какво му става на този свят? Ужас!

# 722
# 723
  • Варна
  • Мнения: 10 584
Не я харесвам тази Мегън и това е.

# 724
  • Мнения: 5 626
Не че нещо, но имам чувството, че Зейн си е гейчак.
Много ми е сладък Зейн, но с тези татуировки май се е увлякъл Thinking
Виж,Хари е друго нещо.И той е ексцентричен,но някак по мъжки и не толкова гейски  изглежда.Само с яки мацки се размотава Simple Smile
Хари е гей. Зейн по-скоро би или пан. Peace

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 9 731
Все по-често виждам статии за развод между Ники Илиев и Саня. Наистина ли се развеждат? Била уволнена и от спектакъла на свекър си, поне според ПИК.

Между другото Саня изглежда много секси на снимката в статията, гърдите й естествени ли са?

# 726
  • Мнения: 9 087
Не че нещо, но имам чувството, че Зейн си е гейчак.
Много ми е сладък Зейн, но с тези татуировки май се е увлякъл Thinking
Виж,Хари е друго нещо.И той е ексцентричен,но някак по мъжки и не толкова гейски  изглежда.Само с яки мацки се размотава Simple Smile
Хари е гей. Зейн по-скоро би или пан. Peace
Може,не споря.Четох една статия само за многото му гаджета,все готини мадами ,но колко е достоверен бил източника не знам.Във всеки случай ми е по-интересен от Зейн и по-хубав глас има.

# 727
# 728
  • Мнения: 9 672
Да, това вече е компромат. Grin

# 729
  • Мнения: X
Нищо няма да й стане на баба Бети, свикнала е. Все пак Кейт по монокини я видяхме, след като вече беше станала дукеса.  А Мегън досега е била актриса и по-горещи сцени е заснемала от това видео. Whistling

Алба
Скрит текст:

Алисия Викандер - хубава фотосесия се е получила.
Скрит текст:

# 730
  • Мнения: 24 401
Мегън е ухапана от комар, никакви гърди няма горката. Обаче Хари така ще се наиграе с нея, ако не подпише предбрачен....Интересни времена предстоят в кралството

# 731
  • Мнения: 9 672
Мегън е ухапана от комар, никакви гърди няма горката. Обаче Хари така ще се наиграе с нея, ако не подпише предбрачен....Интересни времена предстоят в кралството
(Не го приемай като заяждане)
Какво толкова ще стане без предбрачен договор? Жилището, в което ще/живеят не е на Хари и при евентуален развод Мегън не би могла да вземе дори 1 перде. Хари харчи някакви наследствени пари (заплата дали има?).....
Любопитно ми е?

Даяна какво получи - апартамент в Кенсингтън и по-ниска титла "Лейди". Дори правата върху децата бяха отсъдени в полза на Чарлз (нормално, в случая).

# 732
  • Мнения: 9 744
Мегън е ухапана от комар, никакви гърди няма горката. Обаче Хари така ще се наиграе с нея, ако не подпише предбрачен....Интересни времена предстоят в кралството
(Не го приемай като заяждане)
Какво толкова ще стане без предбрачен договор?
В статията се говори за състояние на Хари в размер на 30 милиона паунда. Не знам...
Не го приемам като заяждане, но живея на Острова и темата се коментира доста.
https://www.therichest.com/celebnetworth/politician/royal/prince-harry-net-worth/

# 733
  • Мнения: X
Естествено, че има заплата Хари, както и цялото кралско семейство. Издръжката им се гласува всяка година от Парламента. Като прибавиш и парите, имотите и земите, които имат и добавиш и привилегиите, с които се ползват, живота им се очертава доста приятен. Отделно, че някои хора си умират да са под светлината на прожекторите (не говоря за родените под такива).

# 734
  • Мнения: 9 672
Но да отбележим, че и доста парички крият из офшорки през мними фирми. Нали скоро излезе инфо за Кралицата. Колко бяха - 10 млн паунда?
Така че, "застраховали" са се и Меган ще е като (евентуално)ухапване от бълха. Wink

Общи условия

Активация на акаунт