Звездни компромати - 355

  • 112 239
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Значииии от всички кралски голищари най-готин е Хари ( по задник ), след това Уили по предник.
Кейтката най-зле. Малки цици и сплескан задник.

# 736
  • Мнения: 5 616
Скрит текст:
Не че нещо, но имам чувството, че Зейн си е гейчак.
Много ми е сладък Зейн, но с тези татуировки май се е увлякъл Thinking
Виж,Хари е друго нещо.И той е ексцентричен,но някак по мъжки и не толкова гейски  изглежда.Само с яки мацки се размотава Simple Smile
Хари е гей. Зейн по-скоро би или пан. Peace
Може,не споря.Четох една статия само за многото му гаджета,все готини мадами ,но колко е достоверен бил източника не знам.Във всеки случай ми е по-интересен от Зейн и по-хубав глас има.
Тук можеш да видиш как реагира на последното си "гадже" Камил Роу Wink. Видеото е направено десетина дни преди да излезят новините, че са гаджета  Mr. Green:
Скрит текст:

Иначе и за гласа и за Зейн съм абсолютно съгласна с теб.

# 737
  • Мнения: 4 871
Скрит текст:
Скрит текст:
Не че нещо, но имам чувството, че Зейн си е гейчак.
Много ми е сладък Зейн, но с тези татуировки май се е увлякъл Thinking
Виж,Хари е друго нещо.И той е ексцентричен,но някак по мъжки и не толкова гейски  изглежда.Само с яки мацки се размотава Simple Smile
Хари е гей. Зейн по-скоро би или пан. Peace
Може,не споря.Четох една статия само за многото му гаджета,все готини мадами ,но колко е достоверен бил източника не знам.Във всеки случай ми е по-интересен от Зейн и по-хубав глас има.
Тук можеш да видиш как реагира на последното си "гадже" Камил Роу Wink. Видеото е направено десетина дни преди да излезят новините, че са гаджета  Mr. Green:
Скрит текст:

Иначе и за гласа и за Зейн съм абсолютно съгласна с теб.
Като излезят Close официални доказателства, тогава ще казваш кой е гей, пан или би. Откъде пък толкова си запозната кой какъв е?

# 738
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И на мен ми е подозрителен Хари, но това видео точно нищо не доказва. Понякога като гледам "доказателствата", които размахват вманиачените фенове, и ми става тъжно за горките знаменитости.

# 739
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт