Лунна диета

  • 67 871
  • 752
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 324
И аз с вас!
Днес започва в супер време и няма да гладуваме цял ден. Ще хапвам леки храни, но все пак по-големият часови диапазон ще е през нощта и ще бъде доста по-лесно.

# 151
  • Мнения: 35 982
какви леки храни?
принципът не е ли течности /вода, чай, кафе/ и за много закъсалите фреш и лъжичка мед?
ако се лунува на леки храни, ясно е защо някои свалят по 100 гр. максимум
ако лунувам само на кафе и вода, свалям по 1.5 - 2 кг. за 24, дори не за 36 часа
аз съм 65 кг., 170 см и в немладежка възраст, т. е. за по-едра жена лунуването би източило и 3 кг. задържана вода

# 152
  • Мнения: 1 324
какви леки храни?
принципът не е ли течности /вода, чай, кафе/ и за много закъсалите фреш и лъжичка мед?
ако се лунува на леки храни, ясно е защо някои свалят по 100 гр. максимум
ако лунувам само на кафе и вода, свалям по 1.5 - 2 кг. за 24, дори не за 36 часа
аз съм 65 кг., 170 см и в немладежка възраст, т. е. за по-едра жена лунуването би източило и 3 кг. задържана вода


Имам предвид, че ще ям леки храни до 14:48. След това нищо, разбира се. Плодове, салата.. Simple Smile

# 153
  • Мнения: 64
Здравейте! Прилагам лунната диета от Април, като се стремя дните преди и след фаза да съм на плодове и зеленчуци-приготвям си смутита. В лунния ден съм на кафе-чисто, чай и вода. Наясно съм с изчистващия ефект на гладуването веднъж седмично, но би ми било интересно има ли ефект при вас? Сваляте ли килограми и колко? Успех с днешния ден и наздраве... С чай! Simple Smile

# 154
  • Мнения: 6 529
Здравейте! Прилагам лунната диета от Април, като се стремя дните преди и след фаза да съм на плодове и зеленчуци-приготвям си смутита. В лунния ден съм на кафе-чисто, чай и вода. Наясно съм с изчистващия ефект на гладуването веднъж седмично, но би ми било интересно има ли ефект при вас? Сваляте ли килограми и колко? Успех с днешния ден и наздраве... С чай! Simple Smile

И аз съм любопитна колко се сваля

Иначе смятам този път да лунувам

# 155
  • Sofia
  • Мнения: 36
Аз лично изчиствам един-два кг, които съм натрупала през седмицата и по този начин поддържам постоянно тегло.Диети не пазя, хапвам си.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 126
Здравейте момичета! Чета ви редовно,  но рядко пиша. Много ви се радвам колко сте упорити и ми вдъхвате кураж и на мен. Аз нямам много за сваляне, но ако съм  минус 2-3 кг ще е супер. От началото на април всяка седмца гладувам, когато луната е във фаза  и определено се чувствам страхотно и по-лека. Свалих 4 кг , останаха 2-3 ,така че продължавам . Страя се да не ям след 17:00 - 18:00ч през останали дни. Решила съм да се тегля само веднъж седмично, че много се вманиячавам ... и така.
Успех на всички! Определено ефект има, само малко повече упоритост и воля трябват, но се свиква

# 157
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте да ви питам мога ли да лунувам като утре сутрин съм на  кръвни изследвания,ЩЖ, ПКК

# 158
  • Мнения: 7 746
Можеш, дори ще ти е идеално за изследванията

# 159
  • Мнения: 1 794
Хайде лунуващи,похвалете се!
Аз успях,но няма да се тегля,дрехите говорят сами.
А в 15:00 ще имам гала-обяд от бъркани яйца!

# 160
  • Мнения: 1 324
И аз вече не издържам. Този път изкарах само на 2 чисти кафета, 2 чая и  много вода. Броя минутките.  Laughing
А кантарът - в края на месеца.

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 36
Аз съм си приготвила ягоди. Flowers Strawberry

# 162
  • София
  • Мнения: 10 882
Аз съм си приготвила ягоди. Flowers Strawberry

Внимавай с ягодите на гладно!

# 163
  • София
  • Мнения: 390
Аз я приключих в 14.00 със супа от спанак Simple Smile

# 164
  • Мнения: 64
Мога да отбележа още един успешен ден, смятам да опитам да издържа до края на работния ден и да си спретна пир с едно смути, нещо лекичко, като за след ден на вода Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт