Жена провеси бебе от осмия етаж

  • 21 188
  • 223
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 998
Мернах новината, но мислех че журналистите преувеличават. Нямам думи. Като си помисля колко години цялото семейство живеехме под ключ- заключвах прозорците от страх и точка по въпроса...а тя наистина го провеси...не, нямам думи.

# 16
  • Мнения: 12 670
Детето на Елена Поптодорова е загинало така. А скоро виден политик уби детето си.

# 17
  • Мнения: 2 721
Аз съм в шок..настръхнах докато гледах..
Другата жена нещо се смееше отстрани .. дано поне този път полицията и социалните да си свършат работата. А ако тази ми беше съседка..горко и..

Трещерица, много бързо потулиха случая с Московски..

# 18
  • Мнения: 36 541
Като споменахте министъра - каквото и да се предприеме срещу тази жена и подобните на нея, трябваше да се случи и на него.
Не мога да повярвам, че той самият не иска да понесе отговорност и как изобщо е жив(много хора биха предпочели да не са, след подобен "инцидент")? Как го търпят роднините му, той как се търпи?! Не е сред политиците, които мразя, никога не съм му обръщала особено внимание, но поведението му меко казано ме озадачава.

# 19
  • Мнения: 9 723
Такъв му е капацитетът. Много хора не преписват това, което им се случва на последиците от собствените си действия, а на съдбата, на други хора и т.н.

# 20
  • Мнения: 13 626
Преди малко прочетох новината и съм абсолютно потресена! Веднага си помислих, че това е някакъв вид наказание или сплашване на детенцето: "Ако не слушаш, мама ще те хвърли от 7-мия етаж" Fearful
Абсолютен ужас. Тази жена (както и малоумните от случая със сешоарите) не са годни за родители и заслужават да им бъдат отнети децата.

# 21
  • Мнения: X
Може и детегледачка да е тази жена. Отказвам да повярвам, че е родна майка.

# 22
  • Мнения: X
Цитат
Екип на NOVA откри родителите на детето, което се казва Ванеса и е на 1 година и 2 месеца. Оказва се, че момичето, което държи бебето в клипа, е 12-годишната му братовчедка. Майката Радослава ги оставила, за да отиде до магазина.

Това е от сайта на Нова.

https://nova.bg/news/view/2018/03/14/209793/%D0%BC%D0%BE%D1%8F%D … 0%B4%D0%B5%D0%BE/

# 23
  • Мнения: 36 541
Ужас! Е, значи няма да има наказание. Най-много да проверят майката и да има последствия за нея. Знам, че много хора във форума смятат, че шамарите и физическите наказания (като казвам наказания, имам предвид такива, които не причиняват телесна повреда - примерно скубане, шамар, дърпане на уши) никога не са опция, обаче ако съм на мястото на майката, ще зашия 5-6 шамара на племенницата...

# 24
  • Мнения: 18 613
Каква е тая племенница, моята дъщеря е на 12 и никога няма да й хрумне нещо толкова малоумно!!!

А изказванията за министъра са ми много грозни. Със сигурност е съсипан от мъка. Как така бил жив...? Ами има семейство, за което да се грижи, въпреки огромната им трагедия. Sad

# 25
  • Мнения: 14 102
Е, нали в клипа се вижда и друга жена?

# 26
  • Мнения: 36 541
Министърът е проявил съзнателна безотговорност, въобще не става дума за злополука. Нямам абсолютно нищо против него, просто всеки друг на негово място щеше да бъде преследван от закона. Не искам дори хипотетично да си представям, че може да изпадна в подобна ситуация, но ако някой от моето семейство направи нещо подобно, няма да мога да стоя в една стая с него, а камо ли пък да искам да се грижи за мен и да ми помага.

# 27
# 28
  • Мнения: 36 541
Чудя се нещо - дали пък майката не лъже, че с детето са били само непълнолетни роднини, защото знае, че в този случай наказанието ще е по-малко?..

# 29
  • Мнения: 46 539
За министъра - не съм в час, какви са обвиненията?

Е, нали в клипа се вижда и друга жена?
И двете приличат на деца.

НСЧ, и малкото им детенце ли е умряло? Ужасно! Не знаех.
Да, бебето. Остана им само другото дете, което е по-голямо...

Общи условия

Активация на акаунт