Мога ли да забременея??

  • 3 079
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, преди няколко дни бях с приятеля ми вкъщи. До сега не бяхме правили секс заедно и не бяхме подготвени с презервативи, но все пак решихме да го направим.
Той беше в мен за не повече 3мин. след което го спрях, защото се изплаших че може да забременея. Затова искам да попитам дали е възможно да се случи забременяване при толкова кратък полов контакт.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 9 196
Досега не бяхте правили секс заедно - а как? Поотделно сами, поотделно с други?

Избери си подходящите предпазни средства, щом ще правиш секс. За три минути едва ли ще забременееш, но е напълно достатъчно да се сдобиеш с една, две венерически болести.

# 2
  • Мнения: 4 010
Ако досега не са правили, за три минути младежът може да си е свършил работата толкова пъти, колкото не си го е и сънувал даже...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 987
Щом има някакъв полов контакт бременността е напълно възможна

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравей, за забременяване няма значение колко дълъг е бил половия акт, а дали приятелят ти е свършил в теб или не. Никой тук не би могъл да ти даде адекватен съвет, защото не е присъствал на ситуацията и има много допълнителна информация, която не е известна. Ще седиш един месец на тръни и следващия път ще знаеш да имаш винаги в себе си презерватив Simple Smile Опитай се да не откачиш докато чакаш да ти дойде цикъла Hands Pray

# 5
  • Мнения: 448
Ние тук няма как да кажем дали си бременна или не.Има ли полов контакт има и реален шанс за бременност.В твоя случай не вярвам да си забременяла така както го описваш,но бъдете по-внимателни и отговорни след като сте решили да правите секс.Образовайте се малко на тая тема и бъдете по-подготвени с предпазни средства,за да няма после изненада!

# 6
  • Мнения: 125
98 набор ? Ще рече 20 години,не е малко,за да сте толкова необразована. Жалко накъде отиваме.

# 7
  • Мнения: 650
Може, може, че и за една минута може, даже и за по- кратко Wink
Дано темата е пързалка, че ако наистина сте на 20 години а задавате такъв въпрос, жалка работа!

Общи условия

Активация на акаунт