Госпожа ФАЗИЛЕТ и нейните дъщери- тема 2

  • 100 181
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 496
Хазан пак ще оплете конците ..

# 691
  • Мнения: 1 572
ето пак се стресна...само заради джемиле или има нещо друго???/

# 692
  • Мнения: 1 496
Оп, двете сега да обясняват

Физиономията на Синан - безценна  Joy hahaha

# 693
  • Мнения: 1 572
ххаххах ситуацията е хайде сега момичета, сваляйте гащите и казвайте кой кво е направил

# 694
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 730
Аз мисля, че Фазилет го познава. Ще видим от къде го познава.
Аз не разбрах на времето кой е изнасилил Фазилет- мъжът й или някой друг ? Thinking

# 695
  • Мнения: 1 496
Не е ли мъжът ѝ ? Понеже съседката няколко пъти си отвори устата и каза пред дъщерите, че баща им не е толкова добър и мил, колкото те си го представят. И тогава Фазилет ѝ каза да мълчи ? Но може и да греша ..  newsm78

# 696
  • Мнения: 1 572
не е ли много млад, за да е баща на девойките?

# 697
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 730
Не е чак толкова млад, но има предположение, че този е баща на Хазан, или Едже. Нейн брат, или на съпругът й брат.
Тя го познава, поне така ми се стори...

# 698
  • Мнения: 1 496
Определено го познава отнякъде, иначе така да се стресне при вида на някого.

# 699
  • Мнения: 1 496

  Hug

Единствено ми харесва кадъра, в който Хазан влиза в стаята и Яъз след нея  hahaha  Blush Къде е отишла Едже обаче ?

# 700
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
На сред драмите от снощната серия ми стана много смешно, чак с глас се смях, когато Яъз махаше и слагаше дисковете.

Много ми хареса хрумването на СЦ Синан да изгледа записа от фитнеса. Този запис без звук е като сбит разказ за развитие на чувствата между Яъз и Хазан:
Уредена среща между тях от друг ( в случая Едже), недоразумение, нападки от Хазан, оправдание и опит за успокояване на напрежението от Яъз, отново Хазан в действие, невъзможност Яъз да контролира чувствата си, признание от Яъз (по скоро пред самия себе си), първосигнално отхвърляне от страна на Хазан, осъзнаване и признание от Хазан(също пред себе си), споделеност, неизвестност и несигурност след споделените чувства.

# 701
  • Мнения: 4 369
Привет, фазилетки!
Първо да кажа, че съм разочарована, че преводите на български започнаха от еп. 1. То сериала ще завърши и ние най-верните му поддръжници още от самото начало, ще продължаваме да си гледаме с руски субтитри.

Сега да опна чаршафа:
Започвам по ред на събитията.
Гьокхан за пореден път потвърди колко е наивен и не мислещ. Без да провери един съвсем непознат за него човек, го направи телохранител и шофьор.
Курица Хазан отново изпусна момента да каже на Яъз истината. Много подценява интелекта на нашето момче. До сега трябваше да е разбрала, че той сам ще се добере до истината, но продължава да затъва във все по-големи лъжи и тайни.
Синанчик как хубаво описа семейството си - той вятърничав, Гьокхан безполезен, таткото не се интересува от фирмата. В едно е прав, че Яъз е купен и изучен за обслужващ персонал, да пази и увеличава богатството на сем. Егемен, а те само да се наслаждават на богат и безсмислен живот.
Ясемин ми идва в повече с нейното дишане /нещо не мога да повярвам на артистката, че се е много уплашила в дадена ситуация/.
Простоватият Ясин сложи костюма и му порасна работата, стана бизнесмен. По коридорите във фирмата се озърташе като в небрано лозе. Лика-прилика са си със Селин. Единственото чувство, което ги води в живота, това е отмъщение. Не искам Едже да му прощава на каквато и да била цена.
Хазъм си го получи от истеричната си и разглезена дъщеря. Тепърва ще си го получава и от другите му некадърни деца.
Все си мисля, че акциите на Селин след време ще се озоват в ръцете на Едже и тя ще ги върне на Хазъм /не, че той заслужава такъв жест/.
Никой не заслужава Едже. Най-малка, най-разсъдлива, най-отговорна, нито за момент не забрави, че Хазъм я спаси от скалата и му е признателна. Извинява се за чуждите грешки без да има вина. Според мен трябва да й намерят нов мъж, който да е от ранга на Яъз. Злодеите станаха доста и трябва да се освободят сценаристите от 1-2-ма.
Истериите на Хазан са ми в повече!!!!!!!
Радвам се, че Едже ще изчезне. Така самонадеяният татко Ясин няма да успее да й нанесе поредния удар като й вземе детето. Много простовато и елементарно момче, как може така с лека ръка да лиши едно дете от родната му майка. Да не забравяме, че това дете ще се роди единствено, защото Едже го иска с цялото си сърце. То това момиче бял ден не видя от бременността си от такива "загрижени" роднини.
Толкова долнопробно беше държанието на Ясин и Селин при отпразнуването на "кариерата" на младежа от маалата. Иска ми се тия двамцата да загубят всичко и да си се нанесат отново там където им е мястото, т.е. в маалата.
Хазъм пък вместо да разговаря с Яъз нормално, той нахлува с обвинението, че бил го чакал от вчера да дойде и да говорят. То  момчето колко пъти направи опит за смислен разговор, но Хазъм само го нахокваше и замазваше положението с нелепи отговори и нападки. Забелязах в този епизод, че Яъз не казва вече на Хазъм "татко" както преди. Таткото е наясно, че момчето е много умно и аналитично и че ще открие истината само. За съжаление не може да каже същото и за останалите си разглезени деца.
Новият персонаж не си спомни от къде познава Фази, но тя си спомни много добре. Сигурно е правила някакви кофти номера преди в живота си/не, че сега се е спряла/ и този новия е бил свидетел и ще й държи козовете.
Керимето-злобното лесно омота мислите на Синанчик, не че на него му трябва много.
Проснах почти два чаршафа, сега е ваш ред Simple Smile
Хубав следобед!

# 702
  • Мнения: 7 875
Срам ме е да си призная, че още предишната серия не съм изгледала, но мисля направо да я прескоча.
Започвам с 46 еп. ( нали той е последният) и утре, ако мога ще се впиша в групата. Simple Smile

# 703
  • Мнения: 1 496



Момичета, имаме 2 фрагман  Hug

# 704
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Мери, анализът ти е много точен.
На мен ми дойдоха в повече изцепките на Ясин и Селин. Можеше да минем по накратко с историята за новоизпечения бизнесмен. Този тандем направо ме отвръщава.
Хазан беше събрала смелост да проведе тежък разговор с Яъз, но като по сценарий, нещата се объркаха. Тя видя записа, после Хазъм спря Яъз и т.н.
На мен Хазан ми е симпатична. Не смятам, че е глупава, понякога и липсва решителност и не я обвинявам затова, че е премълчала. Поне досега. Разбирам я няпълно.

Общи условия

Активация на акаунт