Госпожа ФАЗИЛЕТ и нейните дъщери- тема 2

  • 100 178
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 572
какво става, тоя фраг много рано...

# 706
  • Мнения: 8 938
Честити награди на екипа още много да получават
Снощи толкова се отвратих от Байсал,че не знам има ли накъде повече.Излага се като тийнеджърка смешна ми е направо...снимаше с наградата все едно не е виждала награда ама поста и с наградата,че да я постави до фейк наградата от Колпаджиев / вокалиста на група Колпа - Баръш Юртчу/ беше капака за мене....
Серията се ядваше за разлика от предната като изключим простотиите на Синан

Нещо ново от мен...Innocent


# 707
  • Мнения: 4 369
Благодаря за прекрасния клип 🌹
Може ли линк към тези награди и в частност тази на Бейсал.

# 708
  • Мнения: 7 875
Благодаря за прекрасния клип 🌹
Може ли линк към тези награди и в частност тази на Бейсал.
+1  Simple Smile

# 709
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Едже е родила вече, снимката е качена днес от Низан в Инстаграма й:

# 710
  • Мнения: 8 938
Ами това да пусне наградата си в инстаграмстори и да я срaвни с една фалшива от гаджето и по повод рожденния и ден...както и да пуска само себе си все едно не е виждала награда ме гръмна говоря за Дениз Байсал-Хазан....не ми харесва такова показно поведение определено и реших да го споделя като коментар с вас...

Епизодните фотки...







# 711
  • Мнения: 7 875
Розичка, Hug не се ядосвай- младо е момичето още, пък и понякога отстрани по друг начин възприемаме нещата.
Скрит текст:
Той и Ибо Челиккьолов Simple Smile имаше едни изцепки с награда, хем, че е старо куче.
И те са хора Simple Smile, грешат.

Започнах отново епизода, поне да ви настигна.
Ех този Синанчик как ме разочарова.
Като си помисля как го харесвах в началото, макар и разглезено богаташче.
Откъде толкова злоба към човек, когото до вчера уж си обичал.  newsm78
И каква жажда за мъст.  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 8 938
Розичка, Hug не се ядосвай- младо е момичето още, пък и понякога отстрани по друг начин възприемаме нещата.
Скрит текст:
Той и Ибо Челиккьолов Simple Smile имаше едни изцепки с награда, хем, че е старо куче.
И те са хора Simple Smile, грешат.

Започнах отново епизода, поне да ви настигна.
Ех този Синанчик как ме разочарова.
Като си помисля как го харесвах в началото, макар и разглезено богаташче.
Откъде толкова злоба към човек, когото до вчера уж си обичал.  newsm78
И каква жажда за мъст.  Mr. Green

Пепелче то още от началото се намекна какво ще стане ама това,че ХазСинджийте не разбраха и вярват,че ХазСин е главната двойка си е техен проблем...само щото Алп е красив и талантлив не ми стига сори липсва ми това което трябва да ме дръпне към него....аз лично не го харесвам Алп ама това си е мое мнение...Satisfied

# 713
  • Мнения: 4 369

Ех този Синанчик как ме разочарова.
Като си помисля как го харесвах в началото, макар и разглезено богаташче.
Откъде толкова злоба към човек, когото до вчера уж си обичал.  newsm78
И каква жажда за мъст.  Mr. Green


Пепелче, ми целокупно турците ги дават, че са много отмъстителни. То за едното нищо и като почнат да се кълнат, че ще отмъстят на всяка втора дума. Жените им не падат по-долу от мъжете.
Оставам с убеждение, че основната им цел в живота е да мъстят и сакън да не подминат някоя и друга обидна дума.

# 714
  • Мнения: 1
В този сериал има доста изненади. Една от тях според мен е, че не Ягиз е син на Кериме. Моето предположение , че е Селин. Тя е толкова луда , колкото Кериме.

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 09:34 от Rozaliya Simeonova

# 715
  • Мнения: 8 938
В този сериал има доста изненади. Една от тях според мен е, че не Ягиз е син на Кериме. Моето предположение , че е Селин. Тя е толкова луда , колкото Кериме.

Не мила Кериме е родила син тя си знае жената какво е родила не е Селин...

# 716
  • Мнения: 7 875
Изгледах епизода и да ви кажа, че според мене нещо спадна като че ли онова темпо, което ме караше да гледам цели 2 сезона.
Нещо ми липсва и не мога да определя какво.
Ще свърши този филм и още нямаме истинска двойка. Simple Smile
Да се чудиш откъде този рейтинг, че и награди взимат наш'те. Simple Smile
Вече ми се иска наистина 50 еп. да е финалът и да се разплетат всички тайни, ако е възможно.
На всичко отгоре вкараха още една тайна: Фази и шИфьорчето. Simple Smile

И Мери, благодаря за чаршафа  Hug Hug Hug, тъкмо няма да пиша (ще те цитирам), защото точно така усещам и аз нещата:
Скрит текст:
Цитат
Сега да опна чаршафа:
Започвам по ред на събитията.
Гьокхан за пореден път потвърди колко е наивен и не мислещ. Без да провери един съвсем непознат за него човек, го направи телохранител и шофьор.
Курица Хазан отново изпусна момента да каже на Яъз истината. Много подценява интелекта на нашето момче. До сега трябваше да е разбрала, че той сам ще се добере до истината, но продължава да затъва във все по-големи лъжи и тайни.
Синанчик как хубаво описа семейството си - той вятърничав, Гьокхан безполезен, таткото не се интересува от фирмата. В едно е прав, че Яъз е купен и изучен за обслужващ персонал, да пази и увеличава богатството на сем. Егемен, а те само да се наслаждават на богат и безсмислен живот.
Ясемин ми идва в повече с нейното дишане /нещо не мога да повярвам на артистката, че се е много уплашила в дадена ситуация/.
Простоватият Ясин сложи костюма и му порасна работата, стана бизнесмен. По коридорите във фирмата се озърташе като в небрано лозе. Лика-прилика са си със Селин. Единственото чувство, което ги води в живота, това е отмъщение. Не искам Едже да му прощава на каквато и да била цена.
Хазъм си го получи от истеричната си и разглезена дъщеря. Тепърва ще си го получава и от другите му некадърни деца.
Все си мисля, че акциите на Селин след време ще се озоват в ръцете на Едже и тя ще ги върне на Хазъм /не, че той заслужава такъв жест/.
Никой не заслужава Едже. Най-малка, най-разсъдлива, най-отговорна, нито за момент не забрави, че Хазъм я спаси от скалата и му е признателна. Извинява се за чуждите грешки без да има вина. Според мен трябва да й намерят нов мъж, който да е от ранга на Яъз. Злодеите станаха доста и трябва да се освободят сценаристите от 1-2-ма.
Истериите на Хазан са ми в повече!!!!!!!
Радвам се, че Едже ще изчезне. Така самонадеяният татко Ясин няма да успее да й нанесе поредния удар като й вземе детето. Много простовато и елементарно момче, как може така с лека ръка да лиши едно дете от родната му майка. Да не забравяме, че това дете ще се роди единствено, защото Едже го иска с цялото си сърце. То това момиче бял ден не видя от бременността си от такива "загрижени" роднини.
Толкова долнопробно беше държанието на Ясин и Селин при отпразнуването на "кариерата" на младежа от маалата. Иска ми се тия двамцата да загубят всичко и да си се нанесат отново там където им е мястото, т.е. в маалата.
Хазъм пък вместо да разговаря с Яъз нормално, той нахлува с обвинението, че бил го чакал от вчера да дойде и да говорят. То  момчето колко пъти направи опит за смислен разговор, но Хазъм само го нахокваше и замазваше положението с нелепи отговори и нападки. Забелязах в този епизод, че Яъз не казва вече на Хазъм "татко" както преди. Таткото е наясно, че момчето е много умно и аналитично и че ще открие истината само. За съжаление не може да каже същото и за останалите си разглезени деца.
Новият персонаж не си спомни от къде познава Фази, но тя си спомни много добре. Сигурно е правила някакви кофти номера преди в живота си/не, че сега се е спряла/ и този новия е бил свидетел и ще й държи козовете.
Керимето-злобното лесно омота мислите на Синанчик, не че на него му трябва много.
Проснах почти два чаршафа, сега е ваш ред Smile

# 717
  • Мнения: 8 938
Афра за Би Стайл

# 718
  • Мнения: 7 875
Хубавица ни е тя!
И какви тоалети- турците съм ги признала.

# 719
  • Мнения: 1 496

  Hug

Да си призная, омръзна ми да гледам Хазан как се жалва пред Яъз. Само мрънка насреща му. Един път не застана и не си каза всичко, само хленчене  smile3506 А той какво търпение има към нея .. направо, да му се чуди човек. Ама любов ..  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт