На море в Турция- тема 50

  • 106 785
  • 756
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 710
Ако някой вече няма търпение да тръгва към Анталия, но все още не е избрал подходяща оферта, Емералд са пуснали големи отстъпки за 3-4 хотела за 30 май. Гранада лакшъри ми хвана окото - много добра цена за почивка със самолет.


Много моля, не считайте това за реклама! Ако видя оферта за 33% намаление, на който и да е туроператор, ще я споделя, защото си заслужава.

# 556
  • Мнения: 425
Ерос в кой хотел бяхте?Как е?Има ли почиващи вече?

Бяхме в Primasol Hane Family Resort Hotel, 4* е, но по нищо не отстъпва от 5* хотели. За цената, която платихме получихме много повече. Пътувахме  със самолет от Варна. Хотела е в Сиде. Повечето почиващи бяха немци, останалите руснаци. Имах чувството, че е 100% зает. Над 1000 души имаше  в хотела и много деца. Анимацията беше на ниво. Много барове и басейни, сладкарничка. По всяко време ядене и пиене по баровете на басеина и на плажа, който е на около 300 м. от хотела, но има и транспорт за тези, на които не им се върви пеша. Определено ще повторим хотела с детето ( сега не го взехме). Самият хотел е с много добра локация, има голям базар до него, намира се до Royal Taj Mahal. Ако нещо друго Ви интересува питайте.

Много се радвам на мнение за Primasol Hane. Не съм го посещавала, само съм чела отзиви.
Плажът на хотела къде е - от улицата директно ли се излиза на него или е някъде встрани? В  бара на плажа има ли нещо за хапване на обяд?
Сами ли си организирахте пътуването? Не се сещам за чартъри от Варна по това време.

Имам още въпроси, но ще продължа по-късно, да не станат много сега Simple Smile

Съвсем случайно във ФБ видях офертата https://www.onextour.bg/content/promo-oferta-pochivka-v-antalya-specialna-cena  Платихме по 230 евро на човек, полет от Варна. Бяхме комбинирани със хора пътуващи за екскурзия до Кападокия, даже те бяха 2/3 от самолета. Следващата такава промоция ще е от 03.10, може и промоция да направят пак, ако направят се записваме отново Simple Smile) Плажът е на 300 м от хотела, точно за 5 мин се стига, направо по улицата само. Плажа е частен на хотела, всеки хотел си има плаж явно, с тенти е и шезлонги. Има бар  и храна, изобщо може да не ходите до хотела за обяд. Разгледайте сайта на хотела, снимките са рални.

# 557
  • Мнения: 9
Офертата наистина е много добра.Чудесно е ,че сте се възползвали .
Марги ,аз нямам нищо против да пускаме линкове към наистина изгодни предложения.
И преди две седмици имаше намаление за май месец между 30 и 40 %.

# 558
  • Мнения: 711
Офертата наистина е много добра.Чудесно е ,че сте се възползвали .
Марги ,аз нямам нищо против да пускаме линкове към наистина изгодни предложения.
И преди две седмици имаше намаление за май месец между 30 и 40 %.


Ние се възползвахме от същата услуга на тази ТА. -35% за JADORE DELUXE 5* мнения със самолет.

# 559
  • Мнения: 1 710
Та да си довършим разговора за Primasol Hane.
Хотелът е в много добър район, с отличен плаж, на оживено място, не е безумен като цени, има чудесни рейтинги и явно си заслужава да се има предвид за по-икономична почивка.
Когато събирам информация за някой хотел, си имам няколко основни въпроса, които ми помагат да добия представа и да сравнявам по-лесно. За съжаление са единици тези, които предлагат Primasol Hane, за това и информацията е оскъдна. Ерос, надявам се да имаш търпението да ми отговориш Simple Smile
- Какво е положението с Wi-Fi? Има ли в стаите и около басейните, добра ли е връзката? А на плажа?
- AI денонощно ли е, или до определен час? Може ли да се поръча питие на лоби бара през нощта?
- А ла карт ресторантите с допълнително заплащане ли са?
- Има ли "тих" басейн, само възрастни?
- Има ли морски дарове и риба на обяд и вечеря? Оформя ли се опашка за скарата?
- Вечерната анимация от гостуващи артисти ли се прави или от аниматорите в хотела? Удобен ли е амфитеатъра и пълни ли се вечер?
- Стандартните стаи какъв капацитет имат - 2+1 или 2+2? Баните с вана ли са? Някакви недостатъци?

Хайде, от мен да мине, ще се огранича само с тези въпроси Blush Тази година не ходих на инфотур, така че очаквам вие да ми допълвате информацията за хотелите. Ще ви измисля един чек лист и докато пийвате коктейли под чадъра, ще слагате тикчета Joy
Спирам преди да ме помислите за откачена. На всичко отгоре си нася работа за вкъщи и трябва да престана да мисля за хотели и почивки.

# 560
  • Мнения: 58
Здравейте всички , тази година ще почиваме в Белек , ще бъдем с наш транспорт . Решили сме да си направим разходка до Анталия - Стария град , та питането ми е има ли удобна връзка - автобуси до там , в смисъл ще можем ли да се ориентираме сами или да ползваме агенция .

# 561
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 188
След голямо чудене,се спряхме на Mio Bianco-Bodrum,пред Pasha beach-Мармарис.Трансфера от летището до Pasha е около 2ч.Дано останем доволни/от 20.06 сме/

# 562
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте всички , тази година ще почиваме в Белек , ще бъдем с наш транспорт . Решили сме да си направим разходка до Анталия - Стария град , та питането ми е има ли удобна връзка - автобуси до там , в смисъл ще можем ли да се ориентираме сами или да ползваме агенция .
А защо не пътувате с колата. И ние ще почиваме в Белек и ще сме с кола и ще си обикаляме с нея. В жегите не ми се мисли да чакам и да се возя по автобуси

# 563
  • Мнения: 242
Ако някой вече няма търпение да тръгва към Анталия, но все още не е избрал подходяща оферта, Емералд са пуснали големи отстъпки за 3-4 хотела за 30 май. Гранада лакшъри ми хвана окото - много добра цена за почивка със самолет.


Много моля, не считайте това за реклама! Ако видя оферта за 33% намаление, на който и да е туроператор, ще я споделя, защото си заслужава.
За хотел Гранада в Белек - има промени в политиката на хотела по отношение на почиващите. Толерират се предимно арабски туристи. Чистотата не е на ниво. Казано накратко: хотелът не е това, което беше при откриването си. Сменен е и голяма част от управляващия екип.

# 564
  • Sofia
  • Мнения: 1 377
Дами, привет, поздравления и благодарности за темата, изключително полезна е. Надвам се да помогнете и на мен, защото доста се оплетох, ето го моя казус.
Неочаквано ми се отвори възможност да почивам през последната седмица на юни и/или първата на юли. Да обаче, вече имам планирано и платено друго пътуване през септември, и съответно бюджетът ми за юнското е доста ограничен – 600 евро за транспорт и настаняване. Уви, хотелите, които до този момент харесах и прегледах са доста над тази цена. Критериите ми са следните – пътуване със самолет, 7 нощувки, единично настаняване. Нямам претенции за района, не ме интересуват атракциони, аква паркове, забележителности, шопинг. Важно ми е хотелът да е на плажа (или на не повече от 200 м.) и около него да е добре озеленено. Ако има хамам, би било плюс Smiley
Моля ви за предложения и съвети. Ясно ми е, че изгодните оферти отдавна съм ги изпуснала и все пак...

Последна редакция: нд, 13 май 2018, 13:18 от Melite

# 565
  • Мнения: 58
Ако някой вече няма търпение да тръгва към Анталия, но все още не е избрал подходяща оферта, Емералд са пуснали големи отстъпки за 3-4 хотела за 30 май. Гранада лакшъри ми хвана окото - много добра цена за почивка със самолет.


Много моля, не считайте това за реклама! Ако видя оферта за 33% намаление, на който и да е туроператор, ще я споделя, защото си заслужава.
За хотел Гранада в Белек - има промени в политиката на хотела по отношение на почиващите. Толерират се предимно арабски туристи. Чистотата не е на ниво. Казано накратко: хотелът не е това, което беше при откриването си. Сменен е и голяма част от управляващия екип.


Това лични впечатления ли са и от кога ?

# 566
  • Мнения: 393
Здравейте!
За първи път ще ходим в района на Анталия. Пътуваме от София. На отиване ще вземем разстоянието на един път. На връщане имаме време за нощувка. Препоръчайте ми интересен град, ако решим да нощуваме, приятен за разходка, с магазинчета, или с аутлети в района..
Другото, което ме интересува е има ли аутлети по път и къде?
Като сме ходили към Бодрум например, сме спирали в Сьоке на пазар.
Но за Анталия пътя е друг и не съм ориентирана.
Предварително благодаря!

# 567
  • Мнения: 1 710
Дами, привет, поздравления и благодарности за темата, изключително полезна е. Надвам се да помогнете и на мен, защото доста се оплетох, ето го моя казус.
Неочаквано ми се отвори възможност да почивам през последната седмица на юни и/или първата на юли. Да обаче, вече имам планирано и платено друго пътуване през септември, и съответно бюджетът ми за юнското е доста ограничен – 600 евро за транспорт и настаняване. Уви, хотелите, които до този момент харесах и прегледах са доста над тази цена. Критериите ми са следните – пътуване със самолет, 7 нощувки, единично настаняване. Нямам претенции за района, не ме интересуват атракциони, аква паркове, забележителности, шопинг. Важно ми е хотелът да е на плажа (или на не повече от 200-300 метра) и около него да е добре озеленено. Ако има хамам, би било плюс Smiley
Моля ви за предложения и съвети. Ясно ми е, че изгодните оферти отдавна съм ги изпуснала и все пак...


Не мога да ви препоръчам хотели, но мога да дам 2-3 предложения. В Кушадасъ, Мармарис, Алания и Кемер могат да се намерят хотели на тази цена, но повечето не смея да ги предложа.
Grand Uysal в Алания - храната е прилична, но няма разнообразие, стаите са старички, плажът е през пътя, няма много зеленина. На около 2 и 1/2 часа от летището. За цената си е добър вариант. Тез тур имат оферта за него.
JUSTINIANO CLUB ALANYA в Алания - този хотел може би ще ви допадне повече, защото е с по-голяма територия, по-зелен, с по-голяма плажна ивица, с доста повече зеленина, има хамам и най-вече, защото не е долепен до сградата на друг хотел. Корпус Жасмин е построен през 2011 или 2014, не съм сигурна, другите сгради са стари. Има лека денивелация. Офертата е на Емералд и надвишава с 27 евро бюджета ви.
AMBROSIA HOTEL в Бодрум - на брега на морето, с малка територия, наоколо има зеленина, макар и не много, приятен на вид хотел, има хамам. От обслужването има какво да се желае. Според мен предишните два хотела са с една идея по-приемливи. Офертата е на Аква тур.

Това е от мен. Цените са за последната седмица на юни, застъпват и малко от юли. Пак подчертавам, че и при трите туроператори има още оферти, които се вписват в бюджета. Разгледате ги, може нещо да ви допадне. Астрал холидейз залагат на по-сигурни, съответно на по-скъпи хотели, така че при тях няма подходящи.


# 568
  • Мнения: 242
Ако някой вече няма търпение да тръгва към Анталия, но все още не е избрал подходяща оферта, Емералд са пуснали големи отстъпки за 3-4 хотела за 30 май. Гранада лакшъри ми хвана окото - много добра цена за почивка със самолет.


Много моля, не считайте това за реклама! Ако видя оферта за 33% намаление, на който и да е туроператор, ще я споделя, защото си заслужава.
За хотел Гранада в Белек - има промени в политиката на хотела по отношение на почиващите. Толерират се предимно арабски туристи. Чистотата не е на ниво. Казано накратко: хотелът не е това, което беше при откриването си. Сменен е и голяма част от управляващия екип.


Това лични впечатления ли са и от кога ?
Наблюденията ми са лични от средата на април тази година. Хотелът беше пълен с араби и съвсем малко европейци.

# 569
  • Sofia
  • Мнения: 1 377
Не мога да ви препоръчам хотели, но мога да дам 2-3 предложения. В Кушадасъ, Мармарис, Алания и Кемер...

Марги, благодаря ви много за идеите и коментарите Flowers Bouquet
Продължавам да ровя по сайтовете. Набелязах 2-3 хотела и пуснах запитване. Мога и да добавя още стотина евро към бюджета, но това реално не ми решава проблема. Започвам да се чудя дали е удачно да похарча тия пари за хотел/услуга, която ще е компромисна или да стисна зъби и да имам търпение до есенната почивка, която обаче ще е повече екскурзия и по-малко море. Проблемът е, че не съм почивала активно от година и нещо, и сега като ми се отвориха време и малко пари вече си нафантазирах как си лежа на плажа една седмица и си чета книжки... Обмислям и нашето море, ама не го харесвам особено. Офертите за гръцкото, за тия пари, също са ми на кантар. Ох, голяма дилема, знам.. Disappointed
Извинете, че мрънкам, ако някой има мнение по въпроса, ще ми е от полза да го чуя, благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт