Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 29

  • 72 309
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 591
Най- вероятно са изпълнили плана за полугодието, и дано заради това забавят темпото. То и обявената бройката този месец е по- малка. За утре вече викат номера с 600 и нагоре, та наистина ще приключат на 11-ти.
Аз съм под 500 и съм за утре.
Поправям се за 08,06 канят 40634. ( От ФБ)
Аз съм номер 40 634 и ще си взема заповедта на 08.06(в петък )😀,при мен доста бързо се получи - точно 3 месеца.Стискам палци на всички,дано бързичко да стигнат и до вашите номерца 🙂
Аз взех моята втора заповед вчера ( понеделник). От първата имам едно момченце. Желая късмет на всички ни. Simple Smile

# 691
  • Мнения: 182
Здравейте,
знаете ли защо няма обаждания и до кой номер са стигнали за получаване на заповеди?

# 692
  • Мнения: 4 518
Здравейте, и аз не знам защо пиша тук... Вчера ми казаха, че освен ИКСИ нямаме шанс, така че започваме да събираме документи тепърва. С мъжки фактор сме и ми е леко свито, може би още свиквам с идеята, но вярвам, че всичко ще е ок.
Сигурно е адски тъп въпрос, ясно ми е, че нямате кристални топки, но колко е най-краткия и най-дългия срок от подаването на документите до получаването на заповедта?
Благодаря предварително Hug

# 693
  • Мнения: 339
Здравейте, и аз не знам защо пиша тук... Вчера ми казаха, че освен ИКСИ нямаме шанс, така че започваме да събираме документи тепърва. С мъжки фактор сме и ми е леко свито, може би още свиквам с идеята, но вярвам, че всичко ще е ок.
Сигурно е адски тъп въпрос, ясно ми е, че нямате кристални топки, но колко е най-краткия и най-дългия срок от подаването на документите до получаването на заповедта?
Благодаря предварително Hug
Fairytale, не знам колко е най-дългият срок, но от това, което чета тук, виждам, че в момента срокът е около 3 месеца. Аз подадох в края на май, с мъжки фактор, и съм при същата лекарка като теб. Успех!

# 694
  • Мнения: 4 518
Здравейте, и аз не знам защо пиша тук... Вчера ми казаха, че освен ИКСИ нямаме шанс, така че започваме да събираме документи тепърва. С мъжки фактор сме и ми е леко свито, може би още свиквам с идеята, но вярвам, че всичко ще е ок.
Сигурно е адски тъп въпрос, ясно ми е, че нямате кристални топки, но колко е най-краткия и най-дългия срок от подаването на документите до получаването на заповедта?
Благодаря предварително Hug
Fairytale, не знам колко е най-дългият срок, но от това, което чета тук, виждам, че в момента срокът е около 3 месеца. Аз подадох в края на май, с мъжки фактор, и съм при същата лекарка като теб. Успех!
Това звучи страхотно, много ти благодаря. Пожелавам ти до 3 месеца да запишеш час и да се случват нещата. Аз вече нямам търпение, а година и половина не е много, не знам някои от момичетата тук как се справят.
Доволна ли си от нея? Мен няколко пъти ме съветваха да отида и при Калчев да си каже мнението, но аз ѝ вярвам, пък и спермограмата ни е наистина много зле...

# 695
  • Мнения: 581
Чакате 1 година за преглед ли? Ужас..

# 696
  • Мнения: 339
Здравейте, и аз не знам защо пиша тук... Вчера ми казаха, че освен ИКСИ нямаме шанс, така че започваме да събираме документи тепърва. С мъжки фактор сме и ми е леко свито, може би още свиквам с идеята, но вярвам, че всичко ще е ок.
Сигурно е адски тъп въпрос, ясно ми е, че нямате кристални топки, но колко е най-краткия и най-дългия срок от подаването на документите до получаването на заповедта?
Благодаря предварително Hug
Fairytale, не знам колко е най-дългият срок, но от това, което чета тук, виждам, че в момента срокът е около 3 месеца. Аз подадох в края на май, с мъжки фактор, и съм при същата лекарка като теб. Успех!
Това звучи страхотно, много ти благодаря. Пожелавам ти до 3 месеца да запишеш час и да се случват нещата. Аз вече нямам търпение, а година и половина не е много, не знам някои от момичетата тук как се справят.
Доволна ли си от нея? Мен няколко пъти ме съветваха да отида и при Калчев да си каже мнението, но аз ѝ вярвам, пък и спермограмата ни е наистина много зле...
Засега съм доволна. Доста лекари посетих преди нея, но тя ми вдъхна най-много доверие. Ако имате възможност, може да си самофинансирате едно инвитро, докато чакате фонда. Ние ще правим едно на спонтанен цикъл този месец, ако хормоните ми са наред.

# 697
  • Мнения: 4 518
Чакате 1 година за преглед ли? Ужас..
Това за мен ли беше?

# 698
  • Мнения: 581
За тези, които чакат година и отгоре, за преглед и от там на татък за да започнат процедура. Много дълъг период ми струва просто. Не го приемайте за заяждане или нещо подобно, просто учудване и възмущение по колко много време се чака.

# 699
  • Мнения: 4 518
За тези, които чакат година и отгоре, за преглед и от там на татък за да започнат процедура. Много дълъг период ми струва просто. Не го приемайте за заяждане или нещо подобно, просто учудване и възмущение по колко много време се чака.
Разбирам. Не се оправдавам, но като времетраене е година и половина, но от тези 18 месеца не всичките сме имали контакти около овулацията. Аз съм студент, работим, апартамент си купихме, продължаваме да ремонтираме и буквално нямахме време и нерви. Освен това моят Ц варира много, в началото дори не знаех кога ми е О. Мислех, че е просто липса на късмет и естествено се надявахме да няма проблеми. Надеждата, обаче, е до време и в един момент се наложи да осъзнаем, че трябва да започнем да търсим проблем.
Надявам се, че това обяснява защо сме чакали толкова време. Смятам, че всеки трябва психически да е готов за това начинание и когато имаш други неща, които не търпят отлагане и също са важни, просто трябва търпение. Е, сега нямам, използвах го цялото през изминалата година и половина.

# 700
  • Мнения: 581
И двете не сме се разбрали Stuck Out Tongue Winking Eye Аз помислих, че става въпрос, да се чака 1 год за преглед в клиниката, че тепърва да се почне с изследвания за инсе или инвитро. Не, за вашите контакти Blush То това си е ваша работа.
Аз 2016 год чаках 1 месец за час в клиниката, която ползвах, а имаше двойки, които чакаха по над 6 месеца. Това врвме ми се струва адски много.

# 701
  • Мнения: 1 033
Нашата заповед излезе точно за 3 месеца

# 702
  • Мнения: 1 327
И двете не сме се разбрали Stuck Out Tongue Winking Eye Аз помислих, че става въпрос, да се чака 1 год за преглед в клиниката, че тепърва да се почне с изследвания за инсе или инвитро. Не, за вашите контакти Blush То това си е ваша работа.
Аз 2016 год чаках 1 месец за час в клиниката, която ползвах, а имаше двойки, които чакаха по над 6 месеца. Това врвме ми се струва адски много.
При д-р Стаменов се чака най-малко година .

# 703
  • Мнения: 4 518
И двете не сме се разбрали Stuck Out Tongue Winking Eye Аз помислих, че става въпрос, да се чака 1 год за преглед в клиниката, че тепърва да се почне с изследвания за инсе или инвитро. Не, за вашите контакти Blush То това си е ваша работа.
Аз 2016 год чаках 1 месец за час в клиниката, която ползвах, а имаше двойки, които чакаха по над 6 месеца. Това врвме ми се струва адски много.
И аз очаквах да чакам много, но в сряда звъннах в Адела и казах, че искам първия възможен час, без значение за Семерджиева или Калчев. Часът ми беше за петък. Странното е, че при Калчев първия свободен час беше за началото на юли.

# 704
  • Мнения: 35
Има ли одобрени над 41000?

Общи условия

Активация на акаунт