Професионални серии за коса - тема 119

  • 108 962
  • 776
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Взех си шампоан и маска без отмиване на SP ( на Wella ) за блясък. Някой ползвал ли ги е?

Би ли показала кои са тези. Особено маската без отмиване - търсих и не намирам.


Не знаех,че имат маска без измиване от тази серия.

Знам само за балсама.


И на мен ще ми е интересно да видя маската .

# 211
  • Мнения: 3 023
Взех си шампоан и маска без отмиване на SP ( на Wella ) за блясък. Някой ползвал ли ги е?

Би ли показала кои са тези. Особено маската без отмиване - търсих и не намирам.

И аз не ги намирам онлайн. Купих ги от салон.

# 212
  • Мнения: 3 542
Взех си шампоан и маска без отмиване на SP ( на Wella ) за блясък. Някой ползвал ли ги е?

Би ли показала кои са тези. Особено маската без отмиване - търсих и не намирам.

И аз не ги намирам онлайн. Купих ги от салон.

Но как изглеждат ако може да опишеш опаковките. Червена кутия ли е или бяла, златиста? Да занам какво да гледам като вляза някъде, че тук испанките никак не разбират какво продават.

# 213
  • Мнения: 3 023
Същите опаковки от снимката, която Чаровна е показала.

# 214
  • Мнения: 3 542
Същите опаковки от снимката, която Чаровна е показала.

Благодаря, само един уточняващ въпрос още - серията Shine Define ли е, както Чаровна е показала? Че има и други в такива опаковки, но Color Shine или подобни.

# 215
  • Мнения: 3 023
Shine Define е  Peace Маската е 400мл Дано ми хареса, че какво ще я правя  Joy
Сега видях, че опаковките на моите са квадратни, тези показаните са леко заоблени. Не знам каква е разликата  newsm78

# 216
  • Мнения: X
Shine Define е  Peace Маската е 400мл Дано ми хареса, че какво ще я правя  Joy
Сега видях, че опаковките на моите са квадратни, тези показаните са леко заоблени. Не знам каква е разликата  newsm78
може да е с нови опаковки:)

# 217
  • Мнения: 3 542
Shine Define е  Peace Маската е 400мл Дано ми хареса, че какво ще я правя  Joy
Сега видях, че опаковките на моите са квадратни, тези показаните са леко заоблени. Не знам каква е разликата  newsm78

Благодаря за инфото, дано ти хареса! И чакаме мнението ти скоро Smiley

# 218
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Здравейте ! Събирам мнения за щадяща, но покривна боя за коса. Досега се боядисвах с био боя и до скоро бях доволна, но цветът, който искам да постигна не се получава с тази боя - бялата коса прозира и пада бързо. Та не знам...Иноа, Диа...какво да е? Искам съотношението щадяща- покривна да е максимално добро. Едно време се боядисвах с Макадамия и Пол Мичъл и постигах цвета, който искам, но ми изтощаваха косата. Загубих се в морето от бои. Също искам да попитам за отзиви за това https://www.arlen.bg/product/5939/termozashtitan-fliud-s-keraref … primer-100ml.html или поне споделете за последната термозащита, на която казахте УАААУ. Честно, до преди 4г имах стотици продукти и не мога да се сетя за някой, който бих си купила пак.

# 219
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Какъв цвят се боядисваш? Някой от плексовете не си ли пробвала? От половин година ползвам колорхелп на всяко боядисване и то с брутални амонячни бои от сорта на Алфапарф,Макадамия,Jungle Fever. Косата ми е в прилично състояние за изрусена дълга такава.
 Термозащита...не съм ползвала тая на Мичъл. Имам трите термика плюс хайверената Алтерна и от два месеца тая на напура. Харесвам ги всичките и ги ползвам според случая. Имам и Дейли дамаже на Кингсли-също прилична

# 220
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Тъмно русо 7.1 искам да се правя. Тръгнах от 5 с тая био боя и имах много добри резултати , но с покачването на номера, взе все по-малко да ме удовлетворява за жалост...Плексове не съм ползвала, защото преди 4-5г като се боядисвах с професионални бои ги нямаше (или поне аз не бях чувала досега), иначе наскоро видях такова чудо в един салон, където работят с Иноа. Добре де, така ще ти задам въпроса - от тия всичките термозащити, които изброи, ако трябваше да си оставиш само една, коя щеше да е ?

# 221
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Аааааа аз съм болен мозък и не съм критерий  Laughing. Всичките си ги харесвам  Embarassed и ги ползвам в зависимост от предишните неща преди тях. Най,често обаче посягам към Напурата напоследък-признавам си. Универсална е,никога не утежнява и може да се ползва и на мокра и на суха коса.
 Относно боята съветът ми е да си избереш хубава и да вкараш система за защита. 7.1 при амонячна боя ще стане и с 6% оксидант тъй,че косата ще е ОК. 

# 222
  • Варна
  • Мнения: 3 251
То всичко супер, но не мога да избера боя...ще пробвам със защита, но искам да подбера разумно боята така, че да отговоря максимално на критериите ми. Аз с тая био боя много се разглезих откъм щадене Sad Имате ли впечатления от Иноа, Диа или PH ?

# 223
  • Мнения: 4 734
Иноа е хубава боя, щадяща е, но не е от най-трайните (все пак е безамонячна).. Зависи колко често се мие косата и с какви продукти, при мен издържа 3-4 седмици... Аз съм я ползвала години наред и съм свикнала с нея... Заменям с други бои и после пак се връщам към нея...Ползвала съм от безамонячните и Wella color touch и Keune semi color... И трите ми харесват....

# 224
  • Мнения: X
От известно време се боядисвам с Лореал Иноа.Това е боята която ми харесва най - много.Щадяща,комфорт по време на боядисване,без миризма.Наситени и красиви цветове които съвпадат с каталога.Боядисвам се на ниво 5 ца-6 ца и до сега не съм имала несъответствие,цвета става точно като този в каталога.
Недостатък на тази боя е това което е написала лунна пътека,боята не е трайна.
Когато ми лъснат белите корени(не са толкова много) не боядисвам цялата коса отново а само корени.За корени ще си взема този път диата на лореал.Цената и е по ниска.Като трайност нямам на идея как ще е .Най вероятно няма да е трайна(все пак е боя без амоняк).Нямам големи очаквания за бои без амоняк.Държа просто да са щадящи.
За боята ph ,пробвах такава и втори път не бих си го причинила.Косата ми при отмиване беше на въжета и след няколко поредни измивания сухотата се запази.Не ми хареса.
За термозащита ,в нас имам доста,но ако трябва да избера една най-любима това ще е на Филип Кингсли.



Общи условия

Активация на акаунт