Откраднат живот - ТЕМА 40 Критична точка...Бомба със закъснител

  • 35 769
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Ау, тия ще са луди да изкарат Диана! Разбирам, че не всички са ѝ фенове, ама...

Лошото е, че ако има 6 сезон, 5 няма да завърши добре на нашата света троица Joy

# 691
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Донна, ако има шести сезон просто страх ме хваща какви може да ги сътворят...

# 692
  • Мнения: 9 374
Ау, тия ще са луди да изкарат Диана! Разбирам, че не всички са ѝ фенове, ама...

Лошото е, че ако има 6 сезон, 5 няма да завърши добре на нашата света троица Joy

Ама феновете май са повече. Joy Не вярвам да я изкарат, освен ако тя не предяви някакви големи претенции и не могат да й угодят, или сама не пожелае. В първото не вярвам, не ми изглежда такъв човек.
Аз пък се надявам да завърши добре, виж как за Наталия и Калин свърши благополучно. В 6-ти сезон да ги къдрят каквито искат. Joy

# 693
  • София
  • Мнения: 9 558
Може би гледам на сериала по друг начин, знам ли, но за мен не е въпроса Вергов, а Банков. Въпроса е, за какво Банков ще се връща, а не искам ли да гледам Вергов. Не виждам каква роля ще му дадат на Банков, те такъв образ му изградиха, че просто не виждам как ще се впише сега и как ще успее да върне доверието и уважението на колегите си, когато всички разберат къде всъщност е бил.
То е все едно да кажа " Откраднат живот" е много тъп сериал, защото с очаквам с огромно нетърпение "Дяволското гърло" и смятам, че това ще е най- добрия БГ сериал до сега.

А Велислав Павлов толкова разкошно изгражда образа на героя си, топъл и нежен, дълбоко чувствителен, грижовен, но същевременно с твърд характер.

Да, изтръпнах и аз за Диана, от най-големите и фенове съм.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 00:14 от rosita_ta

# 694
  • Мнения: 9 374

Да, изтръпнах и аз за Диана, от най-големите и фенове съм.
Така като гледам Зорница споделя намерението си с Хинова, а тя като човек преминал през желанието да напусне заради лични проблеми, ще й даде правилен съвет и ще я разубеди. А и както коментирахме, че този до вратата, който тайно подслушва е Тони - ами точно той си е, очаквам и той да се включи.

# 695
  • Мнения: X
Така като гледам Зорница споделя намерението си с Хинова, а тя като човек преминал през желанието да напусне заради лични проблеми, ще й даде правилен съвет и ще я разубеди. А и както коментирахме, че този до вратата, който тайно подслушва е Тони - ами точно той си е, очаквам и той да се включи.

Тони ще се включи, убедена съм. Чудв се само как точно ще го направи; ще ми е много интересно как ще се държи, дсли ще е различен, дали ще си върне нейното приятелство и дали ще ги събере с Марио (по-натам това). Иска ми се да има важна роля в решението на Зорница да остане (като приятел, разбира се).
Росита, съгласна съм, просто много хора не правят разлика между Вергов и Банков.

# 696
  • Мнения: 9 374
Така като гледам Зорница споделя намерението си с Хинова, а тя като човек преминал през желанието да напусне заради лични проблеми, ще й даде правилен съвет и ще я разубеди. А и както коментирахме, че този до вратата, който тайно подслушва е Тони - ами точно той си е, очаквам и той да се включи.

Тони ще се включи, убедена съм. Чудв се само как точно ще го направи; ще ми е много интересно как ще се държи, дсли ще е различен, дали ще си върне нейното приятелство и дали ще ги събере с Марио (по-натам това). Иска ми се да има важна роля в решението на Зорница да остане (като приятел, разбира се).
Росита, съгласна съм, просто много хора не правят разлика между Вергов и Банков.
Да добавя и отношението на Зорница към него - там също ми е любопитно как ще е. Тя последният път беше доста рязка, надявам се сега да не е по същия начин и да го допусне до себе си. Предполагам, че в момента на отчаяние в който се намира ще го направи. А и той от своя страна, се надявам да е разбрал, че няма да се получи с нея и да успее да я убеди, че ще е само приятел (ама наистина да го мисли).

Тук много кофти ми стана за нея. В погледа й се четеше болка, тъга, безнадеждност, самота...много самота. Сцената много добре пресъздаде всичко това. Диана понякога само с поглед прави сцената супер достоверна, разбираш всичко, което й е на душата без да ти говори.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 00:45 от yanitsa.s

# 697
  • София
  • Мнения: 27 181
Стефан и Лора в обичайната им светлина, страхотно. Simple Smile
Много ми хареса сцената между Стаменова и Наталия. Много силен момент, много добре изигран.  Simple Smile
Единствено триъгълника Зорница-Марио-Тони почва леко да ми писва. Вече втори сезон въртят някакви невъзможни схеми само и само Огнянова да е сама. Изтъркаха се вече и почва да писва. Иначе Марио каза почти цялата истина на Зорница. Тя все още не знае за черния дроб и за това, че реално живота му виси на косъм...

# 698
  • Мнения: 9 374
Стефан и Лора в обичайната им светлина, страхотно. Simple Smile
Много ми хареса сцената между Стаменова и Наталия. Много силен момент, много добре изигран.  Simple Smile
Единствено триъгълника Зорница-Марио-Тони почва леко да ми писва. Вече втори сезон въртят някакви невъзможни схеми само и само Огнянова да е сама. Изтъркаха се вече и почва да писва. Иначе Марио каза почти цялата истина на Зорница. Тя все още не знае за черния дроб и за това, че реално живота му виси на косъм...

Да, чудя се кога ще й дойде времето на тази жена да бъде щастлива. Thinking То не беше 7 години връзка (неуспешна), после Банков, който не стига, че си замина, ами сега пак я търси, та дойде ред и на Марио, който пък не иска да нарани брат си (за което донякъде го разбирам). Мен любовния триъгълник сам по себе си не ме дразни, изнервя ме фактът, че е замислен толкова сложен - двама братя (единият болен и много чувствителен, както видяхме) и една жена, дилемата на Марио е голяма. Само ми е интересно как ще се развие понататък - видяхме Марио пак отстъпи крачки назад, изглежда шанс няма вече. След като Зорница разбра, че всичко е заради Тони, не вярвам да продължи да се бори (ето, даже иска да напуска болницата) и не мисля, че Марио ще си промени решението, всъщност не знам какво може да го промени сега. Сигурна съм обаче, че чувствата в един момент ще си кажат думата и отново ще се предаде пред нея, колкото и да се дърпа, разбрахме, че не може. И ако например Зорница случайно не направи глупостта да реши да бъде с Тони, само и само защото някой ще я обича (дано това не се случва), то тогава къде ще е интригата? Само ще се разминават по коридорите и ще се гледат като котараци.

П.с. намерих някакво интервю с актрисата, която играе Ваня и нейна колежка. Някой тук искаше да я види като нормален човек извън сериала.
https://www.youtube.com/watch?v=OBRjNVvHm3I

# 699
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Реално не дадоха решението на Зорница за Банков. Не е вдигнала телефона, но това ли е точката й? Не може всеки път да застива, когато онзи я потърси.
Един Тони ги раздели, един Тони ще ги събере. Просто трябва някой да спомене Ковачев плюс Огнянова и да му светне.

Все още чакаме и скандала Врабчев-Ковачев.

Сцената с инвалидната количка беше много-много добра.

# 700
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Аз пък изобщо не се сетих, че и Банков е анестезиолог. Всъщност даже веднага се сетих за Биляна. Дали пък няма тя да се завърне от Лондон?
Хареса ми сцената с Наталия и майка ѝ. Дано вече за Калин има само нагоре.
И на мен ми дожаля за Мазов с това лудо Ванче.

# 701
  • Мнения: 2 123
Сблъсъкът Марио-Банков щеше да бъде много по-плодотворен, околкото този между братята. Има много хляб там и още от началото на сезона биха заложили на това✌


Какъв сблъсък очакваш между двамата, ако Б.беше останал, освен на професионално ниво?
Ако магарето беше останал, нямяше да се случи "първата среща" между Зори и Марио. А тя да му обърне внимание и да се влюби в него е малко вероятно, ако Леденият Айсберг беше тук.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 08:37 от *Melanie*

# 702
  • Мнения: 2 653
И на мен започна да ми омръзва това със Зорница. Вечно някой я отхвърля и предпочита друго пред нея.
Ако са решили да правят още еди сезон, като нищо ще тупкат топката в този сезон, което ме отегчава вече.
Кирилова е свободна и има сестра, обаче сестрата май не беше обратна, така че да събират Зорница с Кирилова и да се свършва тая мъка.

# 703
  • Мнения: 338
Да, ужасно е, жена да преследва мъже, които поради една или друга причина не искат да са с нея. Вместо да се отдръпне и да ги остави те да я погонят, тя като едно кученце търчи и се натяга, ми, не се прави така! Трябва да видят, че може сама по себе си да е достатъчна и щастлива, а тя показва, че сама не е независима жена, а някаква развалина...тъпо 😒

# 704
  • Мнения: 5 846
Да, ужасно е, жена да преследва мъже, които поради една или друга причина не искат да са с нея. Вместо да се отдръпне и да ги остави те да я погонят, тя като едно кученце търчи и се натяга, ми, не се прави така! Трябва да видят, че може сама по себе си да е достатъчна и щастлива, а тя показва, че сама не е независима жена, а някаква развалина...тъпо 😒
Ами който я иска и бяга след нея, тя почти го уби 🙄

Общи условия

Активация на акаунт