Откраднат живот - ТЕМА 40 Критична точка...Бомба със закъснител

  • 35 769
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 653
Във фейсбук страницата обиждат Батко на вампир и грозник и не издържам!
Sad Sad Sad


😲😲😲 Божеее, Защо? Защото отряза Огнянова ли?

Пак сравняваха с прословутия Верррргогфф !

# 676
  • Мнения: 5 846
Тия от фейсбук са идиоти

# 677
  • Мнения: 9 374
Във фейсбук страницата обиждат Батко на вампир и грозник и не издържам!
Sad Sad Sad


😲😲😲 Божеее, Защо? Защото отряза Огнянова ли?

Пак сравняваха с прословутия Верррргогфф !

Имаше един коментар и в него пишеше, че той ще се върне, но с жена си,а тя ще е новият анестезиолог. Смях, братче, смях. Joy И как по-точно ще е анестезиолог - от леглото ли? Grinning

Представям си едно негово евентуално завръщане - отговаря на обявата за анестезиолог, до появата му никой и представа си няма, че точно той е новият човек и хоп изненада - имаме си нов колега, анестезиолог. Joy

Последна редакция: пт, 06 апр 2018, 22:59 от yanitsa.s

# 678
  • София
  • Мнения: 9 558
Благодаря момичета.

Не знам кой колко е зарибен със сериала, но след толкова години ФБ въздържание ще взема да си направя профил и да се заяждам с тези лелки (няма как да не са лелки, ако ние сме невръстни девойки).

Хахаха, Яница, точно. Банков се връща с жена си. Със Зорито се целуват по ъглите на болницата и тя е супер щастлива, защото най-накрая въжделенията на влюбеното и сърце са се сбъднали.

# 679
  • Мнения: X
Аз се заяждам с тях от време на време, ама то ти писва, човек. Много са зле. Ей така, заеади тях, не искам да връщат Вергов. Много го харесвам, добър е, обаче ми писва вече. Срам ме е каро знам, че актьорите го четат това. Велислав и Димитър си вършат работата и не заслужават такива обиди. То поне да беше градивна критика....

# 680
  • Мнения: 9 374
Благодаря момичета.

Не знам кой колко е зарибен със сериала, но след толкова години ФБ въздържание ще взема да си направя профил и да се заяждам с тези лелки (няма как да не са лелки, ако ние сме невръстни девойки).

Хахаха, Яница, точно. Банков се връща с жена си. Със Зорито се целуват по ъглите на болницата и тя е супер щастлива, защото най-накрая въжделенията на влюбеното и сърце са се сбъднали.

Абе, не ми се вярва да е много щастлива ако се върне с жена си. Тя изобщо няма да си позволи връзка с него, особено като знае, че жената е наблизо. Да не говорим, че всички в болницата ще я скъсат от подигравки и тоя път ще има защо.

# 681
  • София
  • Мнения: 9 558
Яница, беше опит за иронизация, но май не се е получило 😉

# 682
  • Мнения: 9 374
Яница, беше опит за иронизация, но май не се е получило 😉

Понякога и така става, не можем да се разберем съвсем, такива са рисковете на писмения вид разговор. Grinning Но пък не сме далеч от истината. Wink

Дона, най-много ме дразнят колко са наивни да смятат, че Банков е единственият за Зорница и появи ли се той, ще е нейното спасение. А те са страшно убедени, че ще го видят отново. Тяхното направо си граничи с лудост. Каква е тази мания, не знам.

# 683
  • Мнения: X
Яница, беше опит за иронизация, но май не се е получило 😉

Понякога и така става, не можем да се разберем съвсем, такива са рисковете на писмения вид разговор. Grinning Но пък не сме далеч от истината. Wink

Дона, най-много ме дразнят колко са наивни да смятат, че Банков е единственият за Зорница и появи ли се той, ще е нейното спасение. А те са страшно убедени, че ще го видят отново.

Така, така, а тя ще дотичка при него на секундата.
Нека да са убедени, ще останат с пръст в уста - ако Банков се върне в следващите впизоди, значи Вергов снима от няколко седмици. А няма никакви индикации за това - той репетира, ходи из градовете по представления и т.н.  
Да не говорим, че, както някой написа, ако бяха върнали Вергов/Банков след 20-22 епизод, братята щяха да са напълно излишни, нямаше изобщо да вкарват тяхната история.

От всичкото, което написах, ми е кофти само заради Амбър - това не е против Вергов, против фейс кокошките е!

# 684
  • Мнения: 2 653
Аз се заяждам с тях от време на време, ама то ти писва, човек. Много са зле. Ей така, заеади тях, не искам да връщат Вергов. Много го харесвам, добър е, обаче ми писва вече. Срам ме е каро знам, че актьорите го четат това. Велислав и Димитър си вършат работата и не заслужават такива обиди. То поне да беше градивна критика....

Мен ме кефи да гледам различни лица от Захари Бахаров, Владо Карамазов и Вергов, колкото и да са добри.
Откривам таланта на Велислав в този сериал, а като гледам и Вездесъщият, вече се убедих, че е страхотен актьор.

# 685
  • Мнения: 9 374
Яница, беше опит за иронизация, но май не се е получило 😉

Понякога и така става, не можем да се разберем съвсем, такива са рисковете на писмения вид разговор. Grinning Но пък не сме далеч от истината. Wink

Дона, най-много ме дразнят колко са наивни да смятат, че Банков е единственият за Зорница и появи ли се той, ще е нейното спасение. А те са страшно убедени, че ще го видят отново.

Така, така, а тя ще дотичка при него на секундата.
Нека да са убедени, ще останат с пръст в уста - ако Банков се върне в следващите впизоди, значи Вергов снима от няколко седмици. А няма никакви индикации за това - той репетира, ходи из градовете по представления и т.н.  
Да не говорим, че, както някой написа, ако бяха върнали Вергов/Банков след 20-22 епизод, братята щяха да са напълно излишни, нямаше изобщо да вкарват тяхната история.

От всичкото, което написах, ми е кофти само заради Амбър - това не е против Вергов, против фейс кокошките е!
И да не говорим, че все отнякъде щеше да изникне (дори и неволно) в онези клипчета на живо от журналист Вачкова. Joy
И аз съм на това мнение - любовният триъгълник с братята щеше е излишен, обаче любовта с Марио - не. Ако щяха да връщат Банков щеше стане един такъв триъгълник, но малко по-равнопоставен - нямаше да има толкова голяма дилема тип "брат ми или тя". Изборът щеше да е в ръцете на Зорница.

# 686
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Фейс истериите на мен са ми смешни.Даже не ги чета вече
Много искам да гледам Вергов отново /защото на театрална сцена тук, в моя град я го видя, я не/, но нито смятам че ще се върне, нито виждам какво може да даде героя му в този сезон. Имам няколко идеи, но пък тогава братчето е съвсем излишно в цялата история. А и пак казвам, ако щеше да се връща, до сега и на Марс да са чули. Оставам си с надеждата че ще го гледам в някакъв друг проект.
Иначе героя му ми допадаше. Може би защото и аз имах един период в който бях жлъчна и се опитвах да отблъскам хората от себе си. Не ми хареса начина по който забатачиха историята, но разбирам - за нуждите на историята и драмата...
Велислав Павлов все повече ми допада също като игра /и като тембър/. Та ми е приятно да го гледам. Но се надявам ако решат да има нов сезон да участва - за да не развалят и тази история. Или ако ще е последният сезон - то историята им да завърши добре.

# 687
  • Мнения: 5 846
Щях да ви казвам нещо. Когато се опитвах да подновявам филмографията на Батко в имдб и написах Откраднат живот (2017-2022)имдб ми съобщи, че не мога да сложа тази година, защото последен сезон бил 2019 🤔🙄

# 688
  • Мнения: X
Щях да ви иазвам нещо. Когато се опитвах да подновявам филмографията на Батко в имдб и написах Откраднат живот (2017-2022)имдб ми съобщи, че не мога да сложа тази година, защото последен сезон бил 2019 🤔🙄

Предполагам, защото официално няма посочено, че сериалът ще продължава след 2019

# 689
  • Мнения: 9 374
Велислав Павлов все повече ми допада също като игра /и като тембър/. Та ми е приятно да го гледам. Но се надявам ако решат да има нов сезон да участва - за да не развалят и тази история. Или ако ще е последният сезон - то историята им да завърши добре.

И на мен ми харесва, а в началото като си помисля, колко бях предубедена... Вече нямам съмнения относно него, добър актьор е и се справя чудесно с ролята си.
Аз също разчитам на подобно нещо, нека вземат правилното решение и да не похабяват и тази сюжетна линия. Да не вземат само да изкарат Диана (Зорница да замине някъде) и да продължат с Марио обаче с друга любов, както сега със Зорница. Както са тръгнали по тази схема, може ей така да си ги менкат, надявам се обаче, че не са толкова луди. Grinning Ако има 6-ти сезон (в което съм 80 % сигурна) искам да гледам тези двамата, а не някои други с тях пак.

Между другото много ми харесаха разсъжденията на Романова върху миналото в операционната с Огнянова. Точно така си е - те са един вид опит, не товар.

Последна редакция: пт, 06 апр 2018, 23:48 от yanitsa.s

Общи условия

Активация на акаунт