Откраднат живот - ТЕМА 40 Критична точка...Бомба със закъснител

  • 35 795
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 653
Яница, тази седмица направо ни разбиха, нямаше един епизод, който да не разтърси. Но на мен ми хареса и се радвам, че български сериал ме държи под напрежение цял ден, в очакване на следващата серия.

Дали могат да се намерят думите на Марио, докато ги слушах ме докоснаха силно, но ми се иска да ги прочета отново.

Във страницата във фейсбук ги има.

# 661
  • Мнения: X
Направо си е като мания вече, почвам леко да се притеснявам. Grinning И вчера като не можах да гледам навреме и само четях тук, се чувствах все едно изпускам някакво голямо събитие и е почнало без мен. Joy

Може и да ги затоплят, кой знае. Какъв обрат само - двете толкова се недолюбваха, постоянно се хапеха, а когато Галя започна да се излага, Ина се застъпи за нея и дори се осмели да противоречи на съпруга си.
Обаче голямото самочувствие и амбиции може да й изиграят голяма шега. Човек трябва да е сигурен в себе си, но с някаква мярка, а тя се хвърли в дълбокото и помисли, че всичко й е в кърпа вързано. Е да, ама не съвсем.


Аха, аха, по същия начин съм и аз Joy

Ина хич не я чакат добри дни с Фотев. Очаквам скоро да стане ясно напълно защо е с него. Нищо чудно да си излее мъката на Галя - на по много вино, разбира се!!! Joy

# 662
  • Мнения: 7 224
Много силни думи на Марио! С няколко прости изречения си изля сърцето и цялата мъка. Той е станал баща на това момче и като един баща не иска да разочарова сина си. Много доблест и сила се иска за това решение, много отговорност и чувство за дълг. Че си пример за това момче и то се учи от теб, следва стъпките ти.
Честно, много по-тъжно ми стана за Марио, отколкото за Зорница.

# 663
  • Мнения: X
Да се поправя

Съжалявам Стефан. Душичка мамин.

Тъжно беше и как Калин сродели, че болката на другите го радва. В интерес на истината помислих, че Наталия ще сродели, че е искала да е далеч от него



Мириел, аз мислех, че ще му каже как е седнала в количката и е паднала; ще му докаже, че се опитва да разбере какво му е на него.

# 664
  • Мнения: 9 374
Направо си е като мания вече, почвам леко да се притеснявам. Grinning И вчера като не можах да гледам навреме и само четях тук, се чувствах все едно изпускам някакво голямо събитие и е почнало без мен. Joy

Може и да ги затоплят, кой знае. Какъв обрат само - двете толкова се недолюбваха, постоянно се хапеха, а когато Галя започна да се излага, Ина се застъпи за нея и дори се осмели да противоречи на съпруга си.
Обаче голямото самочувствие и амбиции може да й изиграят голяма шега. Човек трябва да е сигурен в себе си, но с някаква мярка, а тя се хвърли в дълбокото и помисли, че всичко й е в кърпа вързано. Е да, ама не съвсем.


Аха, аха, по същия начин съм и аз Joy

Ина хич не я чакат добри дни с Фотев. Очаквам скоро да стане ясно напълно защо е с него. Нищо чудно да си излее мъката на Галя - на по много вино, разбира се!!! Joy



Една приятелка ме видя, че чета и ме пита какво правя в бг мама, а аз "гледам си сериала". Joy

Определено почват да й се усложняват отношенията с него. Ако почне по-зле да става наистина може и да опре до Галя. Те двете в интерес на истината има за какво да си говорят, имат общо - опитът с по-възрастни мъже. Joy

Предлагам Галя, Наталия, Ина и Зорница на бар. Joy Всичките имат достатъчно терзания и проблеми, ще си кажат всичко, ще си излеят душата и ще им олекне на сърцето. Ще са си нещо като одушник. Представяш ли си ги и четирите седнали и всяка се жалва какво не й е наред. Grinning

# 665
  • София
  • Мнения: 9 558
Благодаря ви😘😘😘. Не ползвам ФБ Simple Smile

ХъмбалБъмбал, Ами аз не очаквам да го прегръща, но една дума, един жест щяха да са достатъчни.


Ина става все по-смела и се опитва да се противопостави на Фотев. Израства с всеки епизод. Като се сетя как започна с ароматните свещи и как всички я подиграваха и ми става мъчно.

Хайде всички жени от сериала в МОЛ-а за червени обувки и после на бар, да пият текила

# 666
  • Мнения: 2 653
Във фейсбук страницата обиждат Батко на вампир и грозник и не издържам!
Sad Sad Sad

# 667
  • Мнения: 9 374
Ина става все по-смела и се опитва да се противопостави на Фотев. Израства със всеки епизод. Като се сетя как започна с ароматните свещи и как всички я подиграваха и ми става мъчно.

Хайде всички жени от сериала в МОЛ-а за червени обувки и после на бар, да пият текила

Винаги началото е трудно, но ми харесва как Ина се доказва и вече я приемат колегите. А и тя се промени спрямо тях, спря с абсурдните си идеи и най-тъпо ми стана вчера за нея, когато Фотев едва ли не й каза, че й е дал поста само, за да й угоди, а не защото вярва в нея и мисли, че ще се справи.

Зорница, като минала покрай червените обувки, може да ги светне и тях, че това е лекът за разочарованията. Joy

# 668
  • Мнения: 338
И аз видях фейса, щях да напиша, че те па са много 'убави ама айде, няма да простеем като тях Simple Smile

# 669
  • София
  • Мнения: 9 558
Във фейсбук страницата обиждат Батко на вампир и грозник и не издържам!
Sad Sad Sad


😲😲😲 Божеее, Защо? Защото отряза Огнянова ли?

# 670
  • Мнения: 5 846
Във фейсбук страницата обиждат Батко на вампир и грозник и не издържам!
Sad Sad Sad
😁😂 той си го е преместил 😁

# 671
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Аз пък мисля, че Марио трябва да е честен с брат си, каквото и да става. Подобни отношения 'на предпазване' са много егоистични понякога. Кого предпазва - себе си от евентуалната реакция на брат си и своето собствено чувство за вина, което ще го изяжда след това или братът, който е вече пораснал мъж, макар и раним и чувствителен, но все пак достатъчно пораснал? Не знам. Истината винаги е по-добрият вариант. По-освобождаваща е и така не караш отсрещния да се чувства заблуден и подценен.

# 672
  • София
  • Мнения: 1 330
Леле, направо ми идва и да я набия Зорница, защо стоя като пън. А вчера Ковачев така мило я прегърна, когато тя си изливаше сърцето.

Беше в ступор от телефонния звън, последван от признанието на Марио! Множко й дойде. Батко си изля сърцето, а тя си остана с мъката в своето.

# 673
  • Мнения: X
Четирите жени на МОЛ и на бар звучи като доста добра сцена CocktailWear High Heel

А на тия във Фейса ми иде даним извия вратовете! Кво, Брад Пит ако искат да си поканят (то и той погрозня братче). Велислав е супер актьор, играе, пресъздава емоции! Оооххх, вбесих се!

# 674
  • Мнения: 9 374
Леле, направо ми идва и да я набия Зорница, защо стоя като пън. А вчера Ковачев така мило я прегърна, когато тя си изливаше сърцето.

Беше в ступор от телефонния звън, последван от признанието на Марио! Множко й дойде. Батко си изля сърцето, а тя си остана с мъката в своето.

Мислех, че като започна да говори как е по-добре да забрави някои неща и е хубаво май да имаш амнезия, ще му сподели, но той я прекъсна и направо си каза неговото.
Наистина много й дойде за един ден. Затвори една страница, за да отвори друга, но се оказа, че за нея отново няма щастие. И защо си мисли, че бягството е решение? Тя трябва да продължи с високо вдигната глава и да спре дотук с борбата за щастие с Марио. В момента всичко зависи от него, не може вечно тя да е даваща.

Общи условия

Активация на акаунт