След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 66

  • 94 920
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 14 499


   Наде Laughing Бу е  в поза и вид за реклама.Чак пък селски ерген newsm78 newsm78 hahaha hahaha
   Ако аз го бях написала не ми се мисли как щеше да ме гроцаш Laughing Laughing Laughing


               Това е специално за теб.


             

         


                     
 
 
  Днес https://twitter.com/fahriyevcenclub  се спрягат само имената на Фахрие и Керем за очаквания филм през юли



                     


# 511
  • Мнения: 1 042


   Наде Laughing Бу е  в поза и вид за реклама.Чак пък селски ерген newsm78 newsm78 hahaha hahaha
   Ако аз го бях написала не ми се мисли как щеше да ме гроцаш Laughing Laughing Laughing


               Това е специално за теб.


             

         


                     
 
 
  Днес https://twitter.com/fahriyevcenclub  се спрягат само имената на Фахрие и Керем за очаквания филм през юли



                     



ето  така е добре, Себи, teşekkürler!! Няма да те скръцкам, защото ще си права, ако не го харесаш така с тези ужаасни мустацил Ето това си е друго нещо, нали?? Коленцата омекват, нема такъв мъж!!

# 512
  • Мнения: 14 499
                                             

                             Добро утро в събота. Hug Hug Hug


  Дано има новини окло Фахрие днес сврзани с нов проект и с кого newsm78
 
  Има и ново кратко видео с Фе от Лореал.

                                         https://t.co/FuK1QoTd0n
 

             А сега по едно съботно кафе , с надежда,че повече приятели ще се присъединят , и са с добри чувства  към любимците ни Laughing Hug


                           


                     

               

# 513
  • Мнения: 3 173

                 Добро утро и прекрасен уикенд!  smile3525

          ФЕ е безупречна на рекламните снимки за брошурите на Лореал.  Hug

               

          Ето ви и един невероятен Бурак за разсънване.  Heart Eyes Heart Eyes

                 

          Бу в какъвто и вид да е, само като пусне онази чаровна усмивчица и ти омекват капачките. При мен винаги действа.  Joy Joy Joy

# 514
  • Мнения: 14 499
     Съгласна съм МИМИ за усмивката , а как си с  капачките при поглед, обещаващ много през тези невероятно гъсти и дълги мигли Embarassed Embarassed Embarassed Thinking Thinking Thinking



        


          


            

# 515
  • Мнения: 3 173

          СЕБИ, то този поглед за който говориш е предназначен само за ФЕ, ние за съжаление може да се задоволим само с усмивката.  Rolling Eyes Rolling Eyes

             Излязло е интервю на Бурак за това словенско списание. Дали ще му направят превод рускините?  newsm78
             

           

             

             

             

             

# 516
  • Мнения: 14 499
                        Докато  чакаме превода  на статиите от словенските  списания  малко  спомени Laughing Laughing Laughing


            

                                И мокрия ефект им отива Laughing Laughing Laughing

            



              




        


                Намерих и тази снимка от сватбата им в крайния и  етап  все още в отлично настроение и двамата.


                  



                   И страхотен колаж!!!


                    

# 517
  • Мнения: 3 173

              Добро неделно утро! newsm51

         

           Една нова снимка на Бурак  с фен този път  Joy Joy Joy. Визията е същата, грам промяна няма. А бе лято е все пак, тези израстъци не го ли дразнят в тази жега.  newsm78

                 ooooh! ooooh! ooooh!

               

# 518
  • Мнения: 14 499
 


               Здравейте Hug Hug Hug

     МИМИ  наистина Бу се е занемарил newsm78 И с тази оръфана шапка Shocked Shocked Shocked

Даже не прилича на себе се .


            


                Днес  е деня на бащата в Турция е ето го нашето красиво момче с прекрасния си баща!

              


  Излезе и това newsm78


                     Burak and Fahriye rent a yacht for a week per 6.000 euros per day. They wanted to visit the beautiful Greek islands but they forgot their passports
                       урак и Фахрие  наеха под наем яхта за една седмица на 6000 евро на ден. Искаха да посетят красивите гръцки острови, но забравиха паспортите си



                 

Последна редакция: нд, 17 юни 2018, 12:43 от sebilMM

# 519
  • Мнения: 345



               Здравейте Hug Hug Hug

     МИМИ  наистина Бу се е занемарил newsm78 И с тази оръфана шапка Shocked Shocked Shocked

Даже не прилича на себе се .


            


                Днес  е деня на бащата в Турция е ето го нашето красиво момче с прекрасния си баща!

              


  Излезе и това newsm78


                     Burak and Fahriye rent a yacht for a week per 6.000 euros per day. They wanted to visit the beautiful Greek islands but they forgot their passports
                       урак и Фахрие  наеха под наем яхта за една седмица на 6000 евро на ден. Искаха да посетят красивите гръцки острови, но забравиха паспортите си



                 


Здравейте момичета! Хубав да е денят ви!
 Себи, силната връзка на БУ с баща му си е факт ,вероятно ще се отбележи и тази година,,,,
Мисля,че не се лъжа...тази снимка с тати е стара и е правена от чичото на Чапи....От тази серийка ,има друга, на която са тримата по някаква алея...,БУ с едно голямо бяло куче, би трябвало БУ да е с бели маратонки...Такъв спомен имам, но нали си нямам архив...

А тия нашичките да си забравят паспортите....Само една щура и дяволита влюбеност и любов може да издоминира над немската прецизност на ФЕ


# 520
  • Мнения: 14 499

 Ади Heart Eyes  да се надяваме, че   6000 Евро, които са платили за първия ден  ще омилостиви капитана  на яхтата и ще ги почакат  да донесат паспортите newsm78

   Иначе снимки, няколко дни йок

    Ади за това  ли си спомняш ...... Wink

          

                  


                                

                  И чичото.


                  

  С Чапа не намерих в архива  WinkНали се сещаш  че не я долюбвах Laughing


  

# 521
  • Мнения: 345

 Ади Heart Eyes  да се надяваме, че   6000 Евро, които са платили за първия ден  ще омилостиви капитана  на яхтата и ще ги почакат  да донесат паспортите newsm78

   Иначе снимки, няколко дни йок

    Ади за това  ли си спомняш ...... Wink

          

                  


                                

                  И чичото.


                  

  С Чапа не намерих в архива  WinkНали се сещаш  че не я долюбвах Laughing



Браво,Себи, това са снимките...Само кучето не е бяло !
Чапи не фигурира там в този ден.Нейния посланик бе чичо Изет.Атаките нали бяха отвсякъде...Тогава излезе интервю и снимки с БУ...ухажваха го ...Аз следя инста на родителите и ,нейния също....Те наистина си стоят в Турция само 2-3 месеца, пътуват и почиват по най-луксозния начин по света , и аз си обогатявам географските познания ...А Чапи ,след като не стана актриса покрай БУ , отвреме навреме излиза с някой нов тоалет от модната къща на майка си,нещо като моделка го дава.....но е рядко...уж дизайнер щеше да става.......Боцка джуките със силикон и поства селфита .По-рядко излиза в чужбина.Имаше две уж сериозни връзки с изявени богаташи, но нищо не излезе и с тях...

# 522
  • Мнения: 14 499


                                      Прекрасен е в сценичната РОЛЯ  на баща.


                   
 

                                        Пожелавам  му догодина да   е гушнал СОБСТВЕНОТО  си дете.



                     


               

   

# 523
  • Мнения: 3 173

              Добро утро и успешна нова седмица!  smile3525

           С яхта, без яхта нашите Буфчета изчезнаха от хоризонта...  Joy Joy Joy
           Надяваме се тази седмица да има новини.  Hug

               

                Приятен ден!  bouquet

# 524
  • Мнения: 298
Добро утро момичета!

Тези дни не можах да пиша, а само ви четях. Бяхме на първото моренце с мойта бебка, та доста се бях напрегнала, как ще мине, защото бяхме в чужбина. Слава Богу, всичко мина много добре и малкото успя да се натопи е морската вода Simple Smile)

Много красиви снимки качвате на нашичките, но я стягайте и вие роклите, че скоро ни предстои годишнина да празнуваме Simple Smile)

Имам огромна нужда да гледам нещо разтоварващо, нещо комично и мноого ще се радвам ако някой от нашите гълъбчета започне снимки скоро. Фе и Керем са ми много приятна комбинация, но какво ще предложите за Бурак? Simple Smile Актрисата, с която искам да го видя на екран е Фарах Зейнеб Абдулах / не съм сигурна за изписването/. Много ми е симпатична и харизматична, създава усещане за добър човек Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт