Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 апр. 2018, 11:03 ч.

Кауфланд - тема 28

• 44 249
  • 746
  •   1
Отговори
# 1
  • София
Само да кажа, че линка в старата води до писане на нов отговор, а не до самата тема Simple Smile

# 2
  • Кюстендил
Да, съжалявам, с нов телефон съм и обърках линковете. Сега доколкото видях е добре.

# 3
  • София
Мерси за новата тема...

Как е агнешкото в Кауфланд. Мисля да мина през магазинчето на пътеките, което ми препоръчаха, но, ако не харесам там, ще скокна до Кауфланд....

# 4
  • Varna
Запис да не ви изтърва, че без вас съм за никъде.

# 5
  • Варна
Купих и аз един козунак от 0,99лв, става, но не е баш козунак.

# 6
Ако някой боядисва от белите яйца на К днес, моля нека каже дали при варенето е възможно човек да ги опази да не се изпочупят.

# 7
В нета се върти вариант за варене с картонената кора, казват, че имало ефект.

# 8
Аз довечера ще сваря малко от белите да понаклепаме с детето. Останалите в събота планирам. Ще докладвам дали ще се напукат - вероятно да, но аз и не очаквам друго.
Няма да добавям оцет или сол, защото после боята не хваща добре. Може би за това миналата година направо се разтече боята върху тях при боядисването...

# 9
В нета се върти вариант за варене с картонената кора, казват, че имало ефект.
Интересно, трябва да се пробва.

# 10
И аз може да пробвам, но трябва да режа кората - нямам казан вкъщи. Simple Smile

# 11
Да, и аз това измислих, да я изрежа. Simple Smile

# 12
  • Русе
  От белите сварих 15 - само две пукнати. Варих на 6 от 9 степени. Обаче времето хич не го засичах.

# 13
  • Русе
И аз тази сутрин се сдобих с прословутите бели яйца. Имаше новозареден палет.
В чорапогащник ги слагам аз, като ги варя и не мисля да ги прибирам в хладилник. Няма да се развалят за 2 дена. Пък дано не се напукат.

# 14
Лошо, забравих да извадя бройката извън хладилника сутринта...а довечера няма да имам време да ги изчакам да се темперират ...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт