Кауфланд - тема 28

  • 81 006
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Мразя стълпотворения, смятам да си го спестя.
В тези брошури сякаш нарочно пускат всеки път зехтин и тоалетна хартия, за да има какво да се обсъжда в бг мама. Joy

# 76
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 841
ММ днес ми купи Моцарела /Зотарела/ 400 г.-250 г. чисто тегло - 1,12 лв., т.е. на 75% намалена. Мноооооого вкусна. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 7 848
Дидке, много голяма подстрекателка си! Hug
Ама нЕма да ти се вържа, само ще слюноотелям,😁😁

# 78
  • Мнения: 68 994
Тия дни навсякъде ще е така...гладни тия хора бе, пазаруват като че ли идва края на света. Не ги разбирам....

Лъкчо..Милде мисля и в момента има на промоция в Л...на 7 стр на брошурата ни беше. В К -та брошура не го видях...

И аз Омо прах набелязах, ама за цветно ако има...отдамна ми е мерак да го пробвам.

# 79
  • Мнения: 25 788
Лъки, ти беше във Варна нали? Вчера в Лидъл на Вл Варненчик имаше мноого от Милдето. Не е нужно да чакаш.
Ох, вярно че има в текущата седмица. Embarassed
Благодаря. Hug

Тия дни навсякъде ще е така...гладни тия хора бе, пазаруват като че ли идва края на света. Не ги разбирам....

Лъкчо..Милде мисля и в момента има на промоция в Л...на 7 стр на брошурата ни беше. В К -та брошура не го видях...
Положението предвоенно, мисля война се задава...пазаруват мъжката! Laughing

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Като наближат празници, все едно краят на света идва. Гледам да пропускам такива емоции и срещи. Днес, разхождайки се, минах през Била, понеже ми е близо, исках да си взема хляб и мляко, но още на входа се отказах и пазарувах от кварталното ми магазинче, в което също има блъскане на единица площ, но не ми пречи да изчакам 6 човека.
Гледам Лавацата е на хубава цена другата седмица, но бях си запасила 6-7 пакета от предното Кауфландско пускане и имам още.
Дидка, в твоя случай, бих се прежалила да се пусна до Кауфа, на една крачка ти е, все пак. Браво за хубавите покупки.

# 81
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 841
Pagocт, пускам се аз.

# 82
  • Мнения: 29 712
Принципно не ми се пазарува в последия момент, защото винаги е голяма навалица. Пред щандовете за месо беше митинг!  Crazy

# 83
  • shumen
  • Мнения: 18 137
В последния момент и аз мразя да пазаря.Народ е пълно навсякъде.

# 84
  • Мнения: 35 146
Днес отидох със свито сърце, че ще е лудница, но беше много спокойно. Кофтито  беше, че работеше една каса. Едва малко по-късно пуснаха още 3

# 85
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз ходих преди час много спокойно беше. Нямаше навалица. Всичко си взех и приключих с пазара за празника.

# 86
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 841
Нашарените с памук някак са ми чужди ... като малки вкъщи сме боадисвали с тревички и чорапогащник и др, но не и с памук. Може би за това така и не ги възприемам и до ден днешен...и ми стоят все кафеникакви и еднакви също Rolling Eyes

Специално за Тета, малко нашарени с памук яйчица. Моето най-голямо момче, т. е. ММ, ги предпочита и не можах да му откажа.


и



Весел празник на всички!

# 87
  • Мнения: 7 848
Аууу, Дидке, прекрасни яйца!🍀 И аз най ги харесвам тези шарените с памука. Обаче и пъдпъчите са чудни.
Весел празник и от мен!

# 88
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Ей ги и на Киса яйчицата, избрах по-красивите за снимка. Grinning

# 89
  • Мнения: 68 994
Харесах 14-те от кората на Дидка и 4-те от панерчето на Киса Joy

От сега се стягам в кръста как ще се изядят толкова кори с яйца...Satisfied

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт