Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-72

  • 86 270
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
Така...след онлайна на ИН и една провалена сватба, защото булката каза "не"....ви поднасям кафе....и изчезвам за почивните дни...

и не може без патрона....

Приятни почивни дни на всички в темата....


https://www.youtube.com/watch?v=XkLn072x4Mg

# 676
  • Мнения: 4 642


           Я, Гости наминала и ни сервирала кафето рано-рано! Благодаря ти, мила!

           Хубав ти ден днес на сина ти, и на цялото семейство!


           А сега, добро утро и да почетем нашата си Черешова задушница!



          



          И да постна една снимка на нашия хубав и талантлив патрон!



          


          И едно съботно кафе!



           


         


          
        

# 677
  • Мнения: 18 653
Хелоууу Hug

Дива Hug, сложила си сп. Мавиолоджи Peace..... мерси и за кивчето bouquet
Гости Hug, тенкю за кафенцето, което си ни заредила от снощи!! Wink
аз изостанах малко с ИН, ще си гледам последните серии на куп.

Орси Hug
Скрит текст:

останалата част от бразилското списание "Revista Stile"!!!!








кратко видео с Киво от вчера
https://twitter.com/KT_Fans/status/1000111049390149633

хубава събота!!! Hug

............

да беше се появил някой да пусне пост след мен ooooh!

прекрасен!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes






Последна редакция: сб, 26 май 2018, 15:26 от Airra

# 678
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Среднощен привет, момичета!

Айре, благодаря за снимките на Киво, и видеото. Прекраснейшик си е той! Изглежда супер. Макар, че поводът, по който са го снимали, е тъжен (поне така мисля).

Аз все още реанимирам след 24-томайския екшън, а почивката привършва...







Лека!

# 679
  • AMS
  • Мнения: 6 437


 Дружки, благодаря ви
 за споделеното!!!
 Е, тези снимки на Къванч
 в цял ръст дебна >>>




# 680
  • Мнения: 18 653
Добрутроо!! Hug




Дива bouquet да, излезе тази снимка в цял ръст
надявам се да ни пуснат и видеото, все някога... Whistling

Кате Hug

Айре, благодаря за снимките на Киво, и видеото. Прекраснейшик си е той! Изглежда супер. Макар, че поводът, по който са го снимали, е тъжен (поне така мисля).
Wink Peace
а преди 3 седм. изглеждаше така Joy Joy
Скрит текст:



бил е на погребение на майката на някаква актриса...

и новите клюки от вчера
СТ си харесали да си купуват вила на о-в Джунда
https://www.gecce.com.tr/haber-yaz-planlari-belli-oldu
Цитат
Кыванч Татлытуг с супругой Башак Дизер решили приобрести дом на острове Джунда и уже подыскали себе подходящий. Стоимость виллы с пятью комнатами и залом - 1,2 миллиона лир. Именно там будет пришвартована этим летом яхта Кыванча. А может быть не только Кыванча

хубава неделя!!







Последна редакция: нд, 27 май 2018, 12:14 от Airra

# 681
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет!



Айре, Дива,  bouquet страхотен Киво!








Ползотворна неделя на всички!

Айре, изпреварила си ме...

Скрит текст:
Имаше още една грозна снимка на Киво, как са го снимали не знам, но изглеждаше ужасно, сякаш не е той, като подпухнал беше... Не ми се търси, за да ти я припомня, пък и не искам да я виждам отново...


# 682
  • Мнения: 18 653
Кате  wavey

Привет!




Скрит текст:
Имаше още една грозна снимка на Киво, как са го снимали не знам, но изглеждаше ужасно, сякаш не е той, като подпухнал беше... Не ми се търси, за да ти я припомня, пък и не искам да я виждам отново...

е и той е човек, има и по-лоши снимки Wink
кафето много хубаво!!!

май сме само двете, така че ще наблегна на СюДжес Wink Heart Eyes




и клипче на OriliSa Heart Eyes



търсейки клипче, за пореден път се изнендавам какво голямо количество видеа има за двойката Сю-Джес #Crazy, кое от кое по-хубави!!! Crazy
това е щото- сериала е неуспешен Mr. Green

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 12:30 от Airra

# 683
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Айре,

Скрит текст:
тези кофти снимки са дело на фотографите. Не може веднъж да изглежда така, а след седмица, съвсем по друг начин - перфектно. Ракурсът е много важен, позата и светлината също...  Не може да го снимат навсякъде, неочаквано и да публикуват снимките с лошо качество. Ако съм аз, няма да го позволя. А той е рекламно лице и според мен е редно фотографите да селектират снимките. И въобще не вярвам действително да е изглеждал така, както са го публикували. Няма начин...

Свърших си работата в училище, сега ще готвя. Междувременно ще наминавам в темата.









А по повод на "неуспешния" сериал, някои да си гледат работата... Цял свят го гледа, дали защото зрителите са мазохисти...  Mr. Green
Спорна работа!

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 12:55 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 684
  • Мнения: 18 653
Кате Joy Joy
а за снимките, няма спор така е!!-зависи си от светлината, от позата, от качеството на снимката Peace
преди 2 седм. Киво имаше едни снимки, на които изглеждаше с 10 кг по-дебел Tired.... няма да ги търся Mr. Green
а и нашия човек не е толкова суетен, че да го прави на въпрос Peace

и още малко красота Heart Eyes
жалко, че са блокирани за тук Whistling


# 685
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Айре, благодаря за клипчето! Hug Изгледах го с кеф. Видя се колко "неуспешен" е ДК  Joy

Скрит текст:
По повод комата и раждането след нея, която е доста коментирана като невъзможна, съм се информирала. Има много такива случаи. Имаше някои спорни и недоизяснени моменти, но така става, като се снима серия за серия...Все пак това е сериал за любовта, а в любовта всичко е позволено, дори необясними неща...











# 686
  • Мнения: 18 653
Айре, благодаря за клипчето! Hug Изгледах го с кеф. Видя се колко "неуспешен" е ДК  Joy

Скрит текст:
По повод комата и раждането след нея, която е доста коментирана като невъзможна, съм се информирала. Има много такива случаи. Имаше някои спорни и недоизяснени моменти, но така става, като се снима серия за серия...Все пак това е сериал за любовта, а в любовта всичко е позволено, дори необясними неща...


за посл. изречение в спойлера Peace Heart Eyes
не знам колко е възможно, ама мен не ми бодеше очите, защото това беше чудото на Джесур!! Heart Eyes

заемам се да правя тема.....



# 687
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Айре,

Скрит текст:

Хайде, спорна работа!









# 688
  • Мнения: 18 653
няма нищо ново на хоризонта
с изкл на тая снимка, в цял размер/обаче не е с хубаво к-во/





Кате, мда вероятно се случват такива чудеса за медицината Peace

една от любимите ми фотки за миналото лято
да видим, ще се събират ли Чачо и Киво пак Laughing Mr. Green

# 689
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Айре,

Скрит текст:
с особено мнение съм за тандем Киво-Чаго. Освен това, Чаго се компрометира в обществото, медиите и в артистичните среди. Сладур е, но това понякога не е достатъчно. Вярно е, че с Киво са приятели, двамата са талантливи, но според мен, всеки трябва да си пази репутацията. На този етап не ми се иска общ проект. Но в крайна сметка, това си е мое мнение... Киво ще го гледам с всеки, само да снима.

За новините на хоризонта не се притеснявай. Все ще дойдат, Киво не може да "стои" на едно място дълго време. Поне така го чувствам.





X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт