Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-72

  • 86 233
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 616
Айре,

Скрит текст:
с особено мнение съм за тандем Киво-Чаго. Освен това, Чаго се компрометира в обществото, медиите и в артистичните среди. Сладур е, но това понякога не е достатъчно. Вярно е, че с Киво са приятели, двамата са талантливи, но според мен, всеки трябва да си пази репутацията. На този етап не ми се иска общ проект. Но в крайна сметка, това си е мое мнение... Киво ще го гледам с всеки, само да снима.






ааа не става въпрос за общ проект...а да са в обща компания/ заради общо хоби-гмуркане/ в началото на юни, преди да се върнат да работят Peace

а това, че не стои патрона на едно място, си е абсолютен факт!! Wink







лека вечер Hug

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 21:22 от Airra

# 691
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Айре, пак нещо не съм разбрала. Laughing Сигурно ще се съберат по време на лятната почивка, може би... Wink







Лека!

# 692
  • Мнения: 18 549
Привет, дружки!  Hug Hug Hug Поздрави от Букурещ и Трансилвания!  bouquet
Благодаря на всички ви за споделеното и особено за това, че не сте оставили темичката ни!  Heart Eyes
Прекрасно си изкарах, но сега направих това

и се паркирам, че утре съм първа  ooooh!
Нашето момче е страхотно!  Heart Eyes
Лекинка!  Hug

# 693
  • Мнения: 18 616
Фенче Heart Eyes, добре си си дошла, липсваше!! Wink

това съм ти приготвила Joy Joy



а Катето ме съпортваше най-много!! Simple Smile

лека!! Hug

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 22:55 от Airra

# 694
  • Мнения: 4 642


      Привети, макар и късни, девойки!

     Поисках да ви пусна една - две снимки, но не успях. Само наминавам.

     Фенче, имала си хубав уикенд! Да ти държи настроението през цялата седмица! Пък и Айрето ти е приготвила релаксиращ  спален кът!

     Лека вечер!

# 695
  • Мнения: 18 549
Айре  Heart Eyes ммм ...  bouquet Изсъхна ми косата и се мятам  Laughing
Браво на Катето  Peace
Орси  bouquet

Лекинка!  Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 1 385
    Нещо не разбирам коментарите по-горе. Това дело на Чагатай се точи от пет години и Къванч не може да не знае за него.  Въпреки това са близки.  Аз не вярвам сега Къванч  да  зареже приятеля си, защото той е осъден. Не си представям, че е способен на това. Ако го направи, това би говорило лошо за него.
    Аз си се наслаждавам на снимките, които слагате тук и благодаря за тях. Казвайте още новини. моля.
   Лека нощ на всички.

# 697
  • Мнения: 18 616
   Нещо не разбирам коментарите по-горе. Това дело на Чагатай се точи от пет години и Къванч не може да не знае за него.  Въпреки това са близки.  Аз не вярвам сега Къванч  да  зареже приятеля си, защото той е осъден. Не си представям, че е способен на това. Ако го направи, това би говорило лошо за него.
    Аз си се наслаждавам на снимките, които слагате тук и благодаря за тях. Казвайте още новини. моля.
   Лека нощ на всички.
ама разбира се, че няма да го зареже....и сигурно знае, то не е тайна Peace
двамата по това, което ни показват, много държат един на друг...явно си допадат


и друго...... Чаатай няма окончателна присъда Peace
спирам по темата Peace
и ние искаме новини, надявам се в скоро време да има!!! Whistling

Фенче Wink Heart Eyes
Орси Hug

лека Hug
това е за мен Joy Joy







Последна редакция: нд, 27 май 2018, 23:52 от Airra

# 698
  • Мнения: 18 549
Добро утро!  Hug Hug Hug


Кети, със сигурност Киво знае всичко, което се случва с Чаго, но както виждаме,това не му пречи да му е приятел. Аз поне не виждам как това приятелство би развалило неговата собствена репутация в обществото Laughing
Знаех си  Joy Joy Joy
Цитат
Берен Саат и Кенан Догулу побывали на вечеринке , которую устроили друзья пары чета Тезман.Актриса высказалась по поводу новостей про совместный проект с Кыванчем Татлытуг :
" Друзья,нет это не правда!"

Дива  Hug благодаря за кивчето, страхотно!  Peace
Хубав ден!  Hug

# 699
  • Мнения: 18 616
Привеет Hug



Фенче Heart Eyes bouquet, то беше ясно, че са пълни измишлъотини Tired
затова не сме и го коментирали тук Peace

Берен е усмихната, радвам се Heart Eyes


..........
изчаках за някакви новини, за сега йок Wink

официалното видео на Хаят Гиби е гледано 72 млн. пъти Peace


Хубава и успешна седмица! Hug







Последна редакция: пн, 28 май 2018, 12:58 от Airra

# 700
  • Мнения: 18 549
Айре  Heart Eyes bouquet
Супер, днес никой не е минавал след нас  Thinking ... А  днес и утре съм на въртележката ... после ще имам повече време.
Еха ... 72 милиона ... супер!
И като няма новини, да си послушаме Тойгар  Peace

# 701
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Момичета, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Идвам с дежурното
“Благодаря за всичко споделено!” , но
от сърце! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

Предпразнично е в Турция,пред- проектно (искрено се надявам) при Къванч,обяснима е тишината.

Все пак интересни дни предстоят,за които,надявам се,ще имам необходимото време и настроение,да споделим заедно.

Да сме живи и здрави само. Hands V

Хубава вечер!

# 702
  • Мнения: 18 549
Ооо, Алинче  Heart Eyes хошгелдин джанъм  bouquet
Дано!  Praynig

# 703
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Привет, момичета!

Скрит текст:
Изчетох споделеното от вас по повод на мой коментар за Киво и Чаго. Въпреки, че не бях доразбрала Айрето, споделих мое мнение, относно отношенията им. Стоя зад думите си за наркотиците. Без значение кой и как има вземане - даване с подобни вещества, не го толерирам. Без значение колко е известен или неизвестен, колко е перфектен в работата си, какви са причините, довели до "подхлъзването", колко е голямо напрежението в живота му, как иска да избяга от реалността и т.н. Пък ако е за печелене на пари, при условие, че никой не е останал на хляб и сол, направо откачам... Не мога да оправдая никого, ако ще да е спасителят на света. Нямам такива приятели и не искам да имам. Достатъчно "отрови" ни атакуват в ежедневието ни.

Фенче, добре дошла! Дано сте си изкарали прекрасно! Благородно ти завиждам.  Laughing






# 704
  • Мнения: 18 616
Алинчее Heart Eyes много приятно ме изненада bouquet

Предпразнично е в Турция,пред- проектно (искрено се надявам) при Къванч,обяснима е тишината.

Все пак интересни дни предстоят,за които,надявам се,ще имам необходимото време и настроение,да споделим заедно.
и аз се надявам.....да ни навестяваш по-честичко Praynig, на мен лично много ми липсваш!! Wink Heart Eyes
да видим и есенния сезон какво ще ни предложи.....

Кате Hug,
Скрит текст:
не съм запозната със случая на ЧУ
доколкото знам е било отдавна, в началото на кариерата му....и нещо мимолетно
аз също съм против наркотиците, особено тежките
но пък има и един друг момент-канабиса примерно се употребява за медицински цели-помага на онкоболни, както и за други тежки заболявания/най малкото да се отърват от ужасните болки/
В много държави по света е легализиран за медицински цели....и аз съм ЗА  да стане и в БГ примерно/ако е регламентирано/. Не съм толкова крайна като теб....
и предлагам да спрем да коментираме по въпроса Peace

Фенче Heart Eyes

И като няма новини, да си послушаме Тойгар  Peace


ммм мерси , че ми припомни тая песен...бях я забравила!!! Simple Smile

и от мен нещо много любимо
поздрав за Алинка Heart Eyes




Последна редакция: пн, 28 май 2018, 20:11 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт