Любовта угасна ли..?

  • 14 576
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 478
Salsisha много радва, хаха. Реже, треска, директна, праска, мачка. Наподобява absurt, но по малко по-различен начин с по-малко текст Wink.
Иначе на момиченцето какво да кажем?
Беж при мама и татко и да седне на дупенцето да си завърши образованието или там каквото е учила или иска да учи, докато гледа дечко и умната.
Плюсът от цялата ситуация е, че е родила млада и здраво бебе Simple Smile, което не е малко.

# 16
  • Мнения: 36
Salsisha много радва, хаха. Реже, треска, директна, праска, мачка. Наподобява absurt, но по малко по-различен начин с по-малко текст Wink.
Иначе на момиченцето какво да кажем?
Беж при мама и татко и да седне на дупенцето да си завърши образованието или там каквото е учила или иска да учи, докато гледа дечко и умната.
Плюсът от цялата ситуация е, че е родила млада и здраво бебе Simple Smile, което не е малко.

Айде, айде ромките раждат по 12 деца, голямо постижиение е наистина. Ще и дадем орден - майка героиня!

# 17
  • Мнения: 3 865
Как какво да правиш - ще си сърбаш попарата и ще почнеш да си ползваш главата. Поговори с него като човек - ако и той е човек ще се разберете и ще са коригира. Ако не е рано или късно ще се разделите, зависи колко нерви имаш да търпиш. Понякога за мъжете, особено ако са по-глуповати или психически имат фобии или други проблеми им е трудно да разберат някои неща. Но преди да си пробвала няма как да разбереш. А до тогава - направи всичко възможно да го дразниш минимално

# 18
  • Мнения: 3 732
Авторке, защо роди от него? Детето случайно ли стана?
Защо избягахте за да сте заедно? Ваш'те защо не го харесват?

# 19
  • Мнения: 39
Salsisha много радва, хаха. Реже, треска, директна, праска, мачка. Наподобява absurt, но по малко по-различен начин с по-малко текст Wink.
Иначе на момиченцето какво да кажем?
Беж при мама и татко и да седне на дупенцето да си завърши образованието или там каквото е учила или иска да учи, докато гледа дечко и умната.
Плюсът от цялата ситуация е, че е родила млада и здраво бебе Simple Smile, което не е малко.

Айде, айде ромките раждат по 12 деца, голямо постижиение е наистина. Ще и дадем орден - майка героиня!
Ако знаеш какво преживях за да създам това семейство.. Сигурно ще ми дадеш орден

# 20
  • Варна
  • Мнения: 36 621
Май е имало защо.

# 21
  • Мнения: 15 619
Не, любовта не гасне толкоз скорострелно. Просто мъжете и жените влизат с различни представи за това, как следва да протече семейният живот/ особено пък толкова млади като са/. Едните си представят "купон и секс нон стоп" общо взето, а другите "бебе, задължения и насред тях основна фигура - помагащият мъж". Реалността малко ги шамаросва и се отдръпват, и разочарованието им вади на показ по-скрити дотогава качества.
Каквото и да е, със сигурност ще продължиш напред и това ще отмине. Ще дойде друго, след него още нещо и така...
Родителите ти няма да те изоставят.

# 22
  • Мнения: 39
Все за мен да мисля... 😔 Тъжно ми е за дъщеря ми тя толкова го обича само докато му чуе гласът скача радва се пищи а толкова мъничка... Как да я леша от него. ТЯ не е виновна, че двама идиоти не знаят какво правят и не са мислили на време. Казвам идиоти защото аз се смятам за такава пълна глупачка!!! Докато има майки които мислят само за себе си децата ще продължават да се "развалят" без баща е трудно да се отгледа дете мама, мама но думата на тати тежи повече..

# 23
  • Мнения: X
Сега го обича. А ще го обича ли, като след няколко години те посинва от бой? А ако посяга и на нея, пак ли ще го обича?

Раздялата не означава лишаване на детето от баща.

# 24
  • Мнения: 3 865
Не си - предполагам е съдба

# 25
  • На Марс
  • Мнения: 8 716
Може би ни трябва малко време, мисля да отида на гости при  мама за седмица пък ще видим може да се по оправим.. Или пък въобще няма да усети липсата ми

Радвай се, че има при кого да отидеш. Дъщерята не една моя позната се нахендри по същия начин - ожени се и роди дете по "льобоф" на 19. Сега на 21 мъжа ѝ си я попелсква на порции но няма къде да отиде - мама алкохоличка, тати мани мани ...

# 26
  • Мнения: X
Защото не те критикува ли? Или защото те похвали, че разсъждаваш?
Като не ти харесват критиките, гледай си мъжа и детето и си мълчи. И без това си направила простотия, без да се замислиш. Да си бременна абитуриентка е признак за тотално неразбиране на живота.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 36 621
Ивета, ти живееш с грешната представа, че ако вече не сте двойка той спира да бъде баща. Не е така. Той ще остане баща на това дете. Вече съвсем друг е въпросът дали ако стигнете до раздяла той ще остане баща на място или не.

Аз гледам дъщеря си сама от половин година вече. Решението беше мое, макар че при нас посегателство нямаше, просто както казаха по-горе и двамата очаквахме и си представяхме различни неща относно семейния живот. Избутахме някак пет години и аз реших да сложа край на пародията на семейство, в която не бяхме щастливи. Но не е спрял да бъде баща, а дъщерята много го обича. Ела да видиш сега, душа дава за нея и поне през ден е вкъщи за да я види и да прекарат време заедно. Малко през пръсти гледа на финансовите си задължения към нея, но за мен това не е чак толкова голям проблем, оправям се с парите, държа на отношението към детето. Парадоксът е, че сега е по-добър баща. Взима я от градина, води я насам натам, идва редовно да я вижда, търчи по лекари като се налага.

С което не ти казвам, че нещата при вас могат да бъдат същите и не ти пиша това за да набереш смелост и да си заминеш с детето. Това ти ще си го решиш. Просто ти давам друга гледна точка.

# 28
  • Мнения: 247
Всъщност, най-добре се успокой и преосмисли нещата. Най-вече зависи от това какво имаш предвид под посягане. Ако те е ударил-трябва сериозно да се замислиш за раздяла. Второ, важно е да помислиш сериозно дали го обичаш само заради детето. Ако все още имаш чувства към него като към човекът, какъвто е - поговорете, потърсете заедно решение. Трето, независимо от първите две-детото има нужда от баба и дядо. И успех Simple Smile)

# 29
  • Варна
  • Мнения: 36 621
Задай си въпроса дали ако сега все още нямахте дете би стояла с него. Въпреки така нареченото посягане. Ако отговорът е да значи наистина го обичаш. Ако е не значи седиш заради малката, а това винаги е до време и няма смисъл да удължаваш агонията.

Поне така мисля аз.

Общи условия

Активация на акаунт