КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 4 /08. - 22. 04.18 г./

  • 46 910
  • 581
  •   1
Отговори
# 240
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Е, Не, не мисля, че Space Oddity е слабо известна за публиката песен, някак не мога да повярвам...
Просто журито не харесва Иван, това е. Simple Smile Дори "бутонът на късмета" не обича Иван. Ето, свършиха се певците, та Стефан Данаилов от една новогодишна програма (ако не се лъжа, малка бях тогава) му се падна, е, пълна простотия е за мен това.
А като си представя, че Коцето ще имитира любимия ми Орлин Горанов, отсега ми става гадно. Smiling Imp

Последна редакция: вт, 10 апр 2018, 00:33 от Ензим

# 241
  • София
  • Мнения: 22 954
Ние все пак си изгледахме капките и много се забавлявахме. За мен също Боби трябваше да спечели, не ми хареса особено Славин. Иван го искам в четворката, после каквото ще да става.

# 242
  • София
  • Мнения: 9 926
Яд ме е, че Боби мина толкова назад днес.
И мене, дори Коцьо го избутаха пред него...

# 243
  • София
  • Мнения: 9 926
Аз едно не разбирам - след като вече си имаме на "звездния небосклон" един брой Гери Никол, за какъв дявол ни е още една досущ същата, но наречена Тита?  newsm78
Гери-Никол напусна Криско и той започна да продуцира Тита.
Това не беше ли чалга? Криско и чалга ли прави...
Разбирам го вече Фънки...
С право вече не се интересувам и не слушам бг музика (а и съвременна чужда също).

Последна редакция: вт, 10 апр 2018, 01:14 от Starrydream

# 244
  • Мнения: 77
Здравейте на всички!
Шоуто този сезон мисля, че е на добро ниво(винаги може повече) и аз лично се забавлявам от сърце.
Шест сезона не са никак малко, което само показва, че зрителите оценяват труда и емоциите, които създават участниците, журЕто, водещите и изобщо целият организаторски екип.
В крайна сметка, това е най-важното!

Забелязала съм, че случайно или не, но има едно своебразно редуване на силни-слаби вечери или не точно слаби, но грубо казано на по-ниско ниво в сравнение с предходната, включително и при гримьорската работа. Не че поставям под съмнение професионализма им, но с такова впечатление съм останала.
Днес, мисля че бяхме свидетели по-скоро на втората категория.

Боби - Прилично представяне. Визуално образът беше добър, но по ред причини имаше проблеми със същинското изпълнение.

Марги - Страхотна певица, но мисля, че всеобщото мнение е, че да, тя определено влага старание, но в 95% пее като Марги Хранова, което грубо казано и "разваля" цялата работа.
Подозирам, че единственият шанс да спечели е...да й се падне да имитира себе си.

Славин - С всеки изминал епизод вдига нивото както се казва, и като имитации, и като актьорска работа.
Заслужена победа днес, въпреки че реално нямаше и кой знае каква конкуренция.

Гери-Никол - Мисля, че не се беше постарала както трябва, а можеше повече.
На моменти гласът й звучеше много близко до оригинала, но на повечето места влизаше твърдо, което цялостно развали емоцията, която носи песента.
Липсваше мекотата, ангелското звучене и невинността, които излъчва песента.
В нея аз лично долавям една майчина любов, своеобразна lullaby, която за съжаление не чух при Гери-Никол.

Иван - Винаги се старае на макс този човек и в това отношение, мисля че трябва да бъде пример за останалите.
Образите се редуват, но професинализмът си остава.
Мисля, че заслужаваше по-високи оценки, включително и от зрителите.

Коцето - Има добър музикален талант, включително и актьорски, но на моменти или преиграва, или си надценява възможностите.
Днес, нямаше почти нищо общо и като звучене, и като глас с големия сър Пол Маккартни.

Софи - Винаги успява да ме разсмее, душата на компанията както се казва.
Има едно чувство за самоирония и наистина е невероятно как от дефект, тя може да създаде ефект.
Един от най-колоритните участници в цялата история на шоуто, разбира се, музикалният й талант е безспорен, но виждаме, че е не по-лоша и като шоумен, което всъщност е най-важното.

Златка - Както повечето хора казват, тя е едно от открията на сезона, но днес наистина изтегли късата клечка.



# 245
  • София
  • Мнения: 22 769
Много съм разочарована от Караджов като жури. Само на Хранова спести забележки. На другите - казва им,ч е не са се справили, но много ги харесва и във формата се представят много добре.

Деси Бакърджиева, не ми хареса изпълнението й. Притеснена ли беше....каквото и да е й изигра лоша шега.

# 246
  • Мнения: 5 442
Цялото предаване част 1

              част 2


        линк Софи

И тази вечер, трябваше Боби да спечели, но...

Честито на Славин.

[/quote]
Благодаря за линка.
С повечето от нещата, които сте казали съм съгласна. Огромната ми критика е към Константин, когото никога не съм харесвала.  Но тук се подиграва с предаването- като се е съгласил да участва, да се готви и да се представя, а не да казва как ще има два концерта и няма да му остане глас. Това "колко съм велик и съм над тези неща" е много неприятно и ощетява предаването.

# 247
  • Мнения: 3 631
Мисля, че най- сериозно отношение към формата имат само Славин, Боби и Иван! Освен това са и най - интелигентните участници, с чувство за такт, премереност и игра!
Другите не са нищо друго, освен пълнеж!
Незнам как ще прозвучи, но Злата ми хареса вчера, като гоУемия учиндолски бабаит- Слави!

# 248
  • Мнения: X
Вчера доста слабо се представиха повечето участници, с изключение на Славин. Той за пръв път пък някак успя да влезе в кожата на образа до последно.

Боби -  наистина приличаше на Ленин. Твърде едър е, за да може да заприлича истински на Данчо Караджов. Опита се да му изимитира характерните движения и физиономии, но като цяло не е лесен образ Данчо. Като пеене пък беше съвсем далеч. Аз от малка много обичам да се забавлявам с пеенето на Караджов и точно това, което намирам за типично в пеенето му, при Боби не го видях.
 Данчо беше доста обективен в оценянето, но на Боби според мен даде 10 точки, просто от кумова срама.

Марги Хранова - пак с песен от нейното време. То на Катя Филипова освен пеенето няма какво много друго да й се имитира. Можеше малко бузки и по-чип нос да й сложат на Марги.

Иван - за него съм абсолютно пас. Тази песен на Дейвид Бауи съм я чувала изключително рядко, за да мога да имам мнение. Като глас не го докара особено. Иван е малко свит като държание, докато Бауи има една величественост, едно самочувствие, поглед като на Орел, което не можах да го видя в Иван.

Константин - и аз си мислех, че повече ще му приляга да е Ринго Стар. Като Пол Макартни беше много зле. Личи си, че тази музика не я разбира и че е мноого далеч от нея.

Гери-Никол -  ами да - ниска и фалшива беше, макар че енергията я имаше. И наистина тази визия много й приляга.

Софи - ами то тая чикия как да я възпроизведе човек, освен да си направи пълна гаргара с нея. Абсолютно съгласна съм тук с Фънки и изказването му към Тита. Направо язък й за таланта, ако след всичко, което може, прави точно това.

Златка - голям зор беше с този Слави. Но и той при цялата си некадърност не е никак лесен за имитация. Струва ми се, че за пръв път я виждам разстроена, или поне така ми се стори под тоновете грим и тъмните очила. Мисля, че с Тони Димитрова ще компенсира.

# 249
  • Мнения: 17 987
Отново много слаба вечер, май нямам особено големи надежди и за другата седмица. Кофти песни като цяло им подбират

# 250
  • Мнения: 3 883
Константин, каквото и да "имитира", има едно характерно негово клатене на главата, което разваля всичко.
Златка нямаше как да пресъздаде Слави, то не всичко е до жестове и мимики дори.
Гери- Никол-отчайващо зле.
За избора на музикалния редактор на изпълнители в бутона-крайно неподходящи неща, стари песни и музиканти, които не са нито интересни, нито има какво да им се имитира, или някакви нови измишльотини и тъпотии ала Тита.
Гери- Никол беше с ужасна червена вталена рокля, стоеше и безумно.

# 251
  • Мнения: X
Пол Макартни също си клати главата, точно като куче. Но той има едни много учудени вежди, доста си закръгля устните като пее, и очите му са широко отворени - доста далеч от самодоволния, сякаш вечно подпийнал поглед на наш КоцЕ. Той все пак се опитваше да се кокори, но...чак толкоз добър артист не е.

# 252
  • Мнения: 3 883
Ами не е същото клатене, различно е. Коцето го слага това клатене винаги, то си е негово, и като говори понякога.

# 253
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ааа, не, Пол по съвсем друг начин си клати главата, не като Коцьо, на Коцьо е като на артист в индийски филм, не че много индийски филми съм гледала, но знам как си клатят главите, молим. 😂

# 254
  • Мнения: 3 883
точно като на индиец е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт